صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 181

موضوع: بررسی شهریه ی دانشگاههای آمریکا

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

پیش فرض بررسی شهریه ی دانشگاههای آمریکا

با عرض سلام
    دوستان خواهش می کنم در این تاپیک فقط و فقط به بحث در مورد مسائل مربوط به شهریه و طرح سوالات خود در این رابطه بپردازید. به عنوان اولین سوال؛ وقتی اعلام می شه شهریه برای Master برق 1.100$ per credit می باشد، به چه صورتی می توان شهریه ی سالیانه رو حساب کرد؟؟
    متشکــرم

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی شهریه ی دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    با عرض سلام
    دوستان خواهش می کنم در این تاپیک فقط و فقط به بحث در مورد مسائل مربوط به شهریه و طرح سوالات خود در این رابطه بپردازید. به عنوان اولین سوال؛ وقتی اعلام می شه شهریه برای Master برق 1.100$ per credit می باشد، به چه صورتی می توان شهریه ی سالیانه رو حساب کرد؟؟
    متشکــرم
    این موضوع بستگی به دانشگاهتون داره، البته من برای مقطع لیسانس حساب کردم، اما معمولا وقتی که میگن per credit دیگه هزینه های جانبی وجود نداره، مثلا اگه شما در سال 36 واحد بگیرید هزینه ی سالانه تون چیزی حدود 40 هزارتا درمیاد، که خیلی قم بالاییه( اگه اشتباه میکنم حتما گوشزرد کنید)
    برای من مثلا دانشگاهم 171 دلار پر کردیت بود که یک سری هزینه هیا جانبی هم داشت که بالاتر میبرد شهریه رو. اما من خودم توی مقطع لیسانس توی دانشگاه های متوسط تا 560 دلار پر کردیت هم دیدم، حالا این نرخ ماله کدوم دانشگاهست؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    این موضوع بستگی به دانشگاهتون داره، البته من برای مقطع لیسانس حساب کردم، اما معمولا وقتی که میگن per credit دیگه هزینه های جانبی وجود نداره، مثلا اگه شما در سال 36 واحد بگیرید هزینه ی سالانه تون چیزی حدود 40 هزارتا درمیاد، که خیلی قم بالاییه( اگه اشتباه میکنم حتما گوشزرد کنید)برای من مثلا دانشگاهم 171 دلار پر کردیت بود که یک سری هزینه هیا جانبی هم داشت که بالاتر میبرد شهریه رو. اما من خودم توی مقطع لیسانس توی دانشگاه های متوسط تا 560 دلار پر کردیت هم دیدم، حالا این نرخ ماله کدوم دانشگاهست؟
    مرسی از جوابتون. من از ابتدا هم عرض کردم که برای master می پرسم. حالا برای مستر برق در دانشگاههای آمریکا هر ترم چند واحد باید پاس کرد? و یا کلا برای فارغ التحصیلی از دوره ی فوق لیسانسش باید چند واحد پاس کرد? این مبلغ مدبوط به Northeastern University هست برای مستر برق قدرت. وآیا هزینه های دیگری جز زندگی هم به این اضافه میشه که مقدار چشمگیری باشه?متشکرم

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

مرسی از جوابتون. من از ابتدا هم عرض کردم که برای master می پرسم. حالا برای مستر برق در دانشگاههای آمریکا هر ترم چند واحد باید پاس کرد? و یا کلا برای فارغ التحصیلی از دوره ی فوق لیسانسش باید چند واحد پاس کرد? این مبلغ مدبوط به Northeastern University هست برای مستر برق قدرت. وآیا هزینه های دیگری جز زندگی هم به این اضافه میشه که مقدار چشمگیری باشه?متشکرم
    این دانشگاه، دانشگاه فوق العاده گرونیه، فکر کنم خصوصی باشه چون in-state و out-state اش یکی هست، در کل توی اونجا هم نوشته که برای دانشجویان اینترنشنال سالی 38 هزارتا، من چند مورد که دیدم نوشته بود برای مستر حدود 45 کردیت میخوان، حالا باز دانشگاه با دانشگاه فرق داره، البته توجه کنید که بعضی از دانشگاه های یک چیزی به نام general fee و technology fee هم دارند، سعی کنید با یک ایمیل از خود دانشگاه اطلاعات دقیق رو دریافت کنید، هزینه هیا زندگی هم در صورتی که توی کمپس باشید 13 هزار تا نوشته شده اماب رای منزل شخصی 3 هزارتا(علت این همه تفاوت رو متوجه نیمشم) طبق سایت کالج سرچ شما باید آمادگی هزینه کردن 15 هزارتا همب رای زندگی در یک سال باشید.

Banned

search the university page before asking !!!!

for that university at least you had to pass 31 credit. including your M.Sc. Thesis.
    it is about 40000$ per year for that university.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    این دانشگاه، دانشگاه فوق العاده گرونیه، فکر کنم خصوصی باشه چون in-state و out-state اش یکی هست، در کل توی اونجا هم نوشته که برای دانشجویان اینترنشنال سالی 38 هزارتا، من چند مورد که دیدم نوشته بود برای مستر حدود 45 کردیت میخوان، حالا باز دانشگاه با دانشگاه فرق داره، البته توجه کنید که بعضی از دانشگاه های یک چیزی به نام general fee و technology fee هم دارند، سعی کنید با یک ایمیل از خود دانشگاه اطلاعات دقیق رو دریافت کنید، هزینه هیا زندگی هم در صورتی که توی کمپس باشید 13 هزار تا نوشته شده اماب رای منزل شخصی 3 هزارتا(علت این همه تفاوت رو متوجه نیمشم) طبق سایت کالج سرچ شما باید آمادگی هزینه کردن 15 هزارتا همب رای زندگی در یک سال باشید.
    that General Fee and Technology Fee + insurance for my university is 1850$ per Semester. my salary is 6000 per semester. you had to cut the Tax also. so that you can understand the gravity of situation.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    search the university page before asking !!!!

for that university at least you had to pass 31 credit. including your M.Sc. Thesis.
    it is about 40000$ per year for that university.
    Thank you for your response. According to what you say, 31 credit for M.Sc., I am supposed to take care of about 15 credits per year. That way, it costs about 16.500$ per year, hum? how many credits I should take care per semester?
    Regards

Banned

Thank you for your response. According to what you say, 31 credit for M.Sc., I am supposed to take care of about 15 credits per year. That way, it costs about 16.500$ per year, hum? how many credits I should take care per semester?
    Regards
    in order to register as a full time student you had to register for 9 credits (at least) so you can not take 15 credits! 18 credits per year! if you take less than 9 credits then the university won't give you the assistantship! that is the policy of the university.

i told you if you have that much mony per year then WELCOME TO THE UNITED STATES!!!!!

Junior Member kavos آواتار ها

سلام
    یکی از دوستان لطف کنه در مورد این دانشگاه نوادا لاس وگاس اطلاعاتی به ما بده.
    شهریه های رشته ی ارشد مهندسی این دانشگاه و هزینه زندگی سالیانه در این شهر . مهم تر از همه رنکینگ.
    انگلیسی کمی سنگینه برام
    http://colleges.usnews.rankingsandre...eges/unlv-2569
    http://go.unlv.edu/
    منتظر جواب شما میمونم
    می رسد روزی که بی هم میشویم، یک به یک از جمع هم کم میشویم
    می رسد روزی که ما درخاطرات، موجب خندیدن و غم میشویم
    گاه گاهی یادما کن ای رفیق، می رسد روزی که بی هم میشویم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kavos نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان لطف کنه در مورد این دانشگاه نوادا لاس وگاس اطلاعاتی به ما بده.
    شهریه های رشته ی ارشد مهندسی این دانشگاه و هزینه زندگی سالیانه در این شهر . مهم تر از همه رنکینگ.
    انگلیسی کمی سنگینه برام
    http://colleges.usnews.rankingsandre...eges/unlv-2569
    http://go.unlv.edu/
    منتظر جواب شما میمونم
    دوست عزیز شهریه ی شما در حدود 19.500$ هستش و در مورد ranking هم من براتون چک کردم: در ranking دانشکده های مهندسی QS و USNEWS برای این دانشگاه رنکینگی منتشر نشده( لینک مورد نظر USNEWS). و در WEBOMETRIC هم رتبه ی کلی دانشگاه 427 می باشد. ( لینک WEBOMETRIC)
    موفق باشید

صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)