صفحه 10 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 181

موضوع: بررسی شهریه ی دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شهریه ی دانشگاههای آمریکا

با سلام بچه ها ی اطلاعات کامل میخوام در باره هزینه تحصیل در آمریکا کالیفورنیا یا هر کسی ک هرجاشه طلاعات بده بنا به حرفام...
    قبرس درس میخونم عمران بخوام بیام آمریکا بنا به تحقیقی ک کردم راحته برا شخص من اما هزینه ی تحصیل و زندگی چطوریه؟برای رشتهی عمران لیسانسش ترمی چند؟زندگی و مسکن ماهیانه چ قدر؟
    ممنون از کمکتون

سلام دوستان
    من یه راهنمایی می خواستم. من پزشکی را تموم کردم و باید برای امتحانات معادل سازی تو آمریکا باشم از اونجایی که ویزای توریستی یا ویزاهای دیگه گرفتنشون سخته می خواستم با پذیرش گرفتن مستر تو رشته های مرتبط با علوم پزشکی ویزای F1 بگیرم و در نتیجه با هزینه کمتر برم آمریکا. من اگر کار معادل سازیم اونجا سریع تموم بشه اصلا میخوام مسترم را ادامه ندم.
    حالا میشه راهنمایی کنید کدوم دانشگاه ها تو رشته های مرتبط با علوم پزشکی کمتر شهریه دارند؟ چون حداقل دو ترم کارای معادل سازیم طول میکشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehradhhh نمایش پست ها
    با سلام بچه ها ی اطلاعات کامل میخوام در باره هزینه تحصیل در آمریکا کالیفورنیا یا هر کسی ک هرجاشه طلاعات بده بنا به حرفام...
    قبرس درس میخونم عمران بخوام بیام آمریکا بنا به تحقیقی ک کردم راحته برا شخص من اما هزینه ی تحصیل و زندگی چطوریه؟برای رشتهی عمران لیسانسش ترمی چند؟زندگی و مسکن ماهیانه چ قدر؟
    ممنون از کمکتون
    اگه با سایت usnews.com یه سرس بزنید و دانشگاههای مد نظرتون رو سرچ کنید حدودش دستتون میاد.

برای دانشگاههای University of California حدودا ترمی 12000$ هزینه تحصیل میشه (سالی 36000$). هزینه زندگی هم حداقل ماهی 1000$ نیازه (برای زندگی سگی!). یعنی سالی 48000$.

Junior Member

سلام
    واسه فوق لیسانس رشته های IT دنبال دانشگاه ارزون می گردم هر چی ارزون تر بهتر..می تونین راهنمایی کنین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام
    لطفا اگه کسی درمورد شهریه دانشگاه USC و The State University of New York برای ارشد مهندسی عمران اطلاعاتی داره به منم بگه
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات - تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi1337 نمایش پست ها
    اگه با سایت usnews.com یه سرس بزنید و دانشگاههای مد نظرتون رو سرچ کنید حدودش دستتون میاد.

برای دانشگاههای University of California حدودا ترمی 12000$ هزینه تحصیل میشه (سالی 36000$). هزینه زندگی هم حداقل ماهی 1000$ نیازه (برای زندگی سگی!). یعنی سالی 48000$.
    سلام . یه سوال برام پیش اومد الان و اینکه بعضی سایت های دانشگاه ها مثلا زدا 7300$ برای هر ترم، شما الان 3 ترم در سال حساب کردی. همه دانشگا ه ها 3ترم در شالن؟یعنی تخمین بخواهیم بزنیم باید در 3 ضرب کنیم؟

دوستان سوال خیلی مهم دارم
    1-اگر پذیرش بگیریم و به خاطر ویزا یا هر دلیلی دیفر کنیم اید شهریه رو از ایران پرداخت کنیم؟
    2- بعد از ورود به امریکا میتونیم نریم دانشگاه و دنبال یه دانشگاه دیگه بگردیم؟؟ باید شهریه رو بدیم یا زمان می دهند؟؟
    اصلا اگر شهریه رو پرداخت نکنیم ویزا می دن؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahyar نمایش پست ها
    سلام . یه سوال برام پیش اومد الان و اینکه بعضی سایت های دانشگاه ها مثلا زدا 7300$ برای هر ترم، شما الان 3 ترم در سال حساب کردی. همه دانشگا ه ها 3ترم در شالن؟یعنی تخمین بخواهیم بزنیم باید در 3 ضرب کنیم؟
    اولا که دانشگاههای ایالتی با public از دانشجوهای خارجی حدود دو برابر شهریه میگیرن. دقت کنید که کدوم شهریه رو دارید میخونید. معمولا out of state tuition گفته میشه به اون بخش اضافه ای که باید دانشجوهای خارجی بدن. اگه گرین کارت یا پاسپورت امریکایی داشته باشید بعد از یک سال اقامت توی ایالت شهریه شما هم نصف میشه. تمام University of California ها و California State University ها این حالت رو دارن.

دانشگاههای خصوصی از همه شهریه مساوی میگیرن ولی مقدارش معمولا از همون دوبرابری که ایالتی ها میگیرن بیشتره. Stanford و USC توی کالیفرنیا خصوصی هستن.

بعضی دانشگاهها سیستم semseter دارن که دو ترم در ساله و بعضی ها سیستم quarter دارن که 3 ترمه. متاسفانه اکثر دانشگاههای کالیفرنیا و غرب امریکا quarter هستن. همه UC ها به جز Berkeley و Merced 3 ترمه هستن.

Junior Member

اگر کسی‌ فقط می‌خواد بیاد آمریکا و خیلی‌ براش مهم نیست ک توی شهر کوچیک باشه (ک حتا یک مرکز خریدم نداره) و کلا ۱۰.۰۰۰ نفر جمعیت داره
    میتونین به این اونی بیاین ترمی۷۰۰۰-۸۰۰۰ تحصیل و ماهی‌ ۷۰۰-۸۰۰ می‌شه زندگی‌ کرد
    Michigan Technological University

سلام دوستان
    با توجه به اینکه به رشته های مدیریت فاند نمیدن تو مقطع مستر ، کسی اطلاع داره چه دانشگاه هایی هستن که هزینشون مناسب باشه برای گرایش مارکتینگ؟چون من باید با هزینه خودم برم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)