صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 181

موضوع: بررسی شهریه ی دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شهریه ی دانشگاههای آمریکا

سلام دوستان.من پیش تجربی دارم معدلم پایینه و حدود 100 میلیون پول دارم . انگلیسیم خیلی خوبه و میتونم ایلتس و GRE رو با نمره بالا بگیرم.میخوام هر طور شده به امریکا بیام واسه تحصیل و بعد از اتمام درسم کار پیدا کنم و اونجا بمونم و ازدواج کنم. به رشته ی مدیریت بازرگانی یا مدیریت منابع انسانی و رشته هایی از این قبیل که راحت باهاش کار پیدا کنم فکر میکنم ولی مطمئن نیستم که پولم واسه 4 سال کارشناسی کافی باشه . آیا میتونم برای مقطعی پایین تر از کارشناسی اقدام کنم؟مثل کاردانی یا حتی دوره های فشرده کوتاه مدتی که در آینده بتونم تا مقاطع بالا ادامه بدم؟ شهرش هم مهم نیست فقط میخوام ارزون باشه . با تدریس خصوصی و فارکس و کار داخل دانشگاه میشه صرفا هزینه زندگی دانشجویی رو پرداخت کرد؟ لطفا کمکم کنید من زمانم کمه و تا الان کلی از فرصت های تحصیل و کار و ازدواجم رو در ایران بخاطر این هدفم از دست دادم و باید حتما عملیش کنم .سپاسگزارم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara0101 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من پیش تجربی دارم معدلم پایینه و حدود 100 میلیون پول دارم . انگلیسیم خیلی خوبه و میتونم ایلتس و GRE رو با نمره بالا بگیرم.میخوام هر طور شده به امریکا بیام واسه تحصیل و بعد از اتمام درسم کار پیدا کنم و اونجا بمونم و ازدواج کنم. به رشته ی مدیریت بازرگانی یا مدیریت منابع انسانی و رشته هایی از این قبیل که راحت باهاش کار پیدا کنم فکر میکنم ولی مطمئن نیستم که پولم واسه 4 سال کارشناسی کافی باشه . آیا میتونم برای مقطعی پایین تر از کارشناسی اقدام کنم؟مثل کاردانی یا حتی دوره های فشرده کوتاه مدتی که در آینده بتونم تا مقاطع بالا ادامه بدم؟ شهرش هم مهم نیست فقط میخوام ارزون باشه . با تدریس خصوصی و فارکس و کار داخل دانشگاه میشه صرفا هزینه زندگی دانشجویی رو پرداخت کرد؟ لطفا کمکم کنید من زمانم کمه و تا الان کلی از فرصت های تحصیل و کار و ازدواجم رو در ایران بخاطر این هدفم از دست دادم و باید حتما عملیش کنم .سپاسگزارم
    سلام
    رشته ایی که انتخاب کردید جز رشته هایی که شغل براشون خوب پیدا میشه فقط مشکل اصلی اینه که رقابت زیاده سرش و از طرفی منابع فاند مشخص ندارن و خودتون باید هزینه کنید. 100 میلیون 2 سال پیش که دلار 900 بود برای 3 سال خوب بود الان حدود 30 تا میشه که با دیدی خوشبینانه فقط برای یکسال کافی باشه. خصوصا که هزینه های کارشناسی خیلی بالاتره.اگر برای مقطعی پایین تر اقدام کنید ممکنه در گرفتن ویزا مشکل داشته باشید ممکن هم هست شانس بیارید و ویزا بهتون بدن ولی برای مقطع زیر ارشد آمار ریجکت ها بالاتره. شما با ویزای تحصیلی مجوز کار ندارید و کار داخل دانشگاه هم ساعتش محدوده و براش متقاضی از مقاطع بالاتر همیشه زیاد. با این اوصاف حتی فکر نمیکنم هزینه های زندگی رو پوشش بده. خارج دانشگاه هم که مجوز کار ندارید. با این اوصاف من پیشنهادم اینه لیسانس رو با شرایط خوب ایران یا یک کشور اروپایی اخذ کنید سپس برای ارشد با شانس خیلی بهتری اقدام کنید هرچند در مقطع ارشد ه منابع فاند خیلی محدود هستند اما حداقل مشکلات ویزاش خیلی کمتره و نشد نداره.حتی اگر لیسانس رو با شرایط عالی بگیرید چون زبانتون خوبه میتونید برای دکتری مستقیم اقدام کنید.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member

با سلام دوستان میشه یک برنامه معرفی کندید در یکی از دانشگاهها یا کالجهای امریکا که ویزای f ساپورت کنه و بشه رو ویزای fموند که شهریش زیاد نباشه toefl gre هم دارم مرسی

Junior Member

سلام دوستان . من یه مطلب جالب از سایت university of houston بیدا کردم که واقعا جای تعجب داره. تو قسمت امور مالی و شهریه ها نوشته بود که شهریه برای رشته های مهندسی 438$ برای هر ترم هست باور نمیکنید اینم لینکش..438$ به ازای هر نیمسال یعننی تحصیل رایگان!!!!!!!!
    http://www.uh.edu/financial/graduate...-fees/tuition/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, MSc

دوست من رایگان نیست بلکه مبلغی که گقتید per semester credit hour هست.
    بدین معنی که در یک نیمسال تحصیلی به طور متوسط یک دانشجوی مستر 9 credit hour بر میداره (تازه اگر پیش نیاز نخورید) -> 9*438= 3942$ شهریه یک نیمسال
    تازه غیر از این گفته do not include required fees such as the Student Services Fee, Extended Access Fee, Recreation and Wellness Center Fee, and UC Fee.

هزینه تحصیل در رشته مخابرات یا علوم کامپیوتر مقطع دکترا در دانشگاه های MIT و Stanford چقدر میشه؟
    نحوه گرفتن فاند چجوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط digitalsnake نمایش پست ها
    هزینه تحصیل در رشته مخابرات یا علوم کامپیوتر مقطع دکترا در دانشگاه های MIT و Stanford چقدر میشه؟
    نحوه گرفتن فاند چجوریه؟
    نگران هزینه اش نباشید. به شما حتما فاند داده میشود وقتی از این دانشگاهها پذیرش بگیرید!

Junior Member

سلام چندتا سوال مرتبط و غیر مرتبط :دی در مورد شهریه چندتا دانشگاه مدنظرم برا رشته برق
    از بین دانشگاه های زیر کدوم برای کارشناسی ارشد رشته ی برق (الکترونیک) رو دارن؟
    شهریه شون برای هرفصل چقدره؟
    هنوز اقدامی نکردم میخوام قبلش بدونم کدومش به صرفه تره برام
    دانشگاه های مورد نظرم
    MIT
    Stanford
    Berkeley
    CIT
    Columbia
    ممنون

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

دوستان شهریه سالانه manhattan college چقدر میشه؟ برای ارشد رشته مکانیک؟؟؟؟ WWW.MANHATTAN.EDU

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط numb95 نمایش پست ها
    سلام چندتا سوال مرتبط و غیر مرتبط :دی در مورد شهریه چندتا دانشگاه مدنظرم برا رشته برق
    از بین دانشگاه های زیر کدوم برای کارشناسی ارشد رشته ی برق (الکترونیک) رو دارن؟
    شهریه شون برای هرفصل چقدره؟
    هنوز اقدامی نکردم میخوام قبلش بدونم کدومش به صرفه تره برام
    دانشگاه های مورد نظرم
    MIT
    Stanford
    Berkeley
    CIT
    Columbia
    ممنون
    نگران شهريه اش نباشيد، تمام اين دانشگاهها كه ليست كرديد به خاطر پالسي و شهريه هاي بالايي كه دارند وقتي به فردي پذيرش بدهند حتما همراهش فاند كامل هم ميدند.
    همگي هم رشته الكترونيك را دارند!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)