صفحه 4 از 19 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 181

موضوع: بررسی شهریه ی دانشگاههای آمریکا

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی شهریه ی دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه!
    دوستان کسی از دوستان به صورت عینی و عملی می دونه که شهریه ی University of Illinois-- Chicago بعلاوه ی دیگر هزینه ها برای فوق مهندسی برق روی هم سالی چه قدر میشه؟؟ چون USNEWS یک چیز نوشته و سایت دانشگاه یه اعداد و ارقام دیگه ای رو مطرح کرده..
    «««موفق باشیــــم»»»
    در این مورد اختلافاتی هست، اونم علتش شیطنت پنهان بعضی از دانشگاه ها و... است. بعضا بعضی از دانشگاه ها در میزان شهریه ی یک دانشجوی خارجی باتوجه به اینکه حداقل Credit مورد نیاز 12 تاست، تنها مبلغ همون 12 Credit رو ذکر می کنند و اون موقعست که شما اگه بخواید واحد بیشتری بردارید میبینید که قیمت ها تفاوت بالایی خواهد داشت، طبق سایت کالج بورد که من بهش اطمینان زیادی دارم، قضیه به این شرح است:
    شهریه 25,046

نکته: همیشه سعی کنید یک ایمیل تمپلت درست کنید و دقیق ترین قیمت ها رو بر اساس تعداد واحدی که مایلید بردارید( معمولا 18 واحد) از خود دانشگاه بپرسید، در مورد شما فکر کنم قیمت دانشگاه درست تر باشه، چون بعضا سایر سایت ها قیمت هاشون رو دیرتر به روز می کنند.

موفق باشید
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Junior Member

Post پاسخ : بررسی شهریه ی دانشگاههای آمریکا

سلام به همه
    کسی از هرینه ارشد معماری تو virginia یا maryland خبر داره ؟
    هزینه زندگی تو 1 سال چطور ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید !

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    در این مورد اختلافاتی هست، اونم علتش شیطنت پنهان بعضی از دانشگاه ها و... است. بعضا بعضی از دانشگاه ها در میزان شهریه ی یک دانشجوی خارجی باتوجه به اینکه حداقل Credit مورد نیاز 12 تاست، تنها مبلغ همون 12 Credit رو ذکر می کنند و اون موقعست که شما اگه بخواید واحد بیشتری بردارید میبینید که قیمت ها تفاوت بالایی خواهد داشت، طبق سایت کالج بورد که من بهش اطمینان زیادی دارم، قضیه به این شرح است:شهریه 25,046نکته: همیشه سعی کنید یک ایمیل تمپلت درست کنید و دقیق ترین قیمت ها رو بر اساس تعداد واحدی که مایلید بردارید( معمولا 18 واحد) از خود دانشگاه بپرسید، در مورد شما فکر کنم قیمت دانشگاه درست تر باشه، چون بعضا سایر سایت ها قیمت هاشون رو دیرتر به روز می کنند.موفق باشید
    از جوابتون واقعا متشکرم. اما الان که داشتم هزینه های UC SANTA CRUZ رو نگاه می کردم به یک مورد نسبتا گنگی برخورد کردم که منظور ازش رو متوجه نشدم و نمی دونم که شامل من هم هیشه یا نه?!! این دانشگاه نوشته که کلیه ی هزینه برای 1 سال فوق out of CA برابر با حدودا 32.000$ میشه و بعد پایینش یک هزینه ی دیگه ای هم به این اضافه کرده که نمی دونم چیه!! می خواستم خواهش کنم که هر کدوم از دوستان که اطلاعاتی از شهریه ی و سایر مخارج این دانشگاه دارند در اختیار من هم بگذارند. چون از طرفی مخارج سالیانه برای فوق 32,000 تا هست و به روایتی دیگر 52.000$!! متشکر میشم اگر راهنمایی بفرمایید که کدوم مبلغ واقعی و I-20 هست?
    مرسی

Member royalfalcon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

با عرض سلام
    دوستان خواهش می کنم در این تاپیک فقط و فقط به بحث در مورد مسائل مربوط به شهریه و طرح سوالات خود در این رابطه بپردازید. به عنوان اولین سوال؛ وقتی اعلام می شه شهریه برای Master برق 1.100$ per credit می باشد، به چه صورتی می توان شهریه ی سالیانه رو حساب کرد؟؟
    متشکــرم
    اگه بخوای 2 ساله مستر رو بخونی، می شه سالی حدودی 20 واحد. شهریه نسبتاً مناسبی داره!
    "I have a dream"

رشته و دانشگاه

سلام دوستان، یک ســــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــوال فوری و ضروری از خدمتتون دارم،
    من می خوام برای UC SANTA CRUZ اپلای کنم، الان که هزینه های UC SANTA CRUZ رو نگاه می کردم به یک مورد نسبتا گنگی برخورد کردم که منظور ازش رو متوجه نشدم و نمی دونم که شامل من هم هیشه یا نه?!! این دانشگاه نوشته که کلیه ی هزینه برای 1 سال فوق out of CA برابر با حدودا 37.404$ میشه و بعد پایینش یک هزینه ی دیگه ای هم به این اضافه کرده که نمی دونم چیه!! می خواستم خواهش کنم که هر کدوم از دوستان که اطلاعاتی از شهریه ی و سایر مخارج این دانشگاه دارند در اختیار من هم بگذارند. چون از طرفی مخارج سالیانه برای فوق 37,000 تا هست و به روایتی دیگر 52.000$!! متشکر میشم اگر راهنمایی بفرمایید که کدوم مبلغ واقعی و I-20 هست?
    این هم لینکش هست: http://financialaid.ucsc.edu/costs/graduate-costs.html
    ببینید این هم یک لینک دیگه هست که یه قیمت دیگه داده: http://reg.ucsc.edu/Fees/fees.html
    مرسی
    ویرایش توسط Milad2012 : November 17th, 2011 در ساعت 08:57 PM

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان، یک ســــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــوال فوری و ضروری از خدمتتون دارم،
    من می خوام برای UC SANTA CRUZ اپلای کنم، الان که هزینه های UC SANTA CRUZ رو نگاه می کردم به یک مورد نسبتا گنگی برخورد کردم که منظور ازش رو متوجه نشدم و نمی دونم که شامل من هم هیشه یا نه?!! این دانشگاه نوشته که کلیه ی هزینه برای 1 سال فوق out of CA برابر با حدودا 37.404$ میشه و بعد پایینش یک هزینه ی دیگه ای هم به این اضافه کرده که نمی دونم چیه!! می خواستم خواهش کنم که هر کدوم از دوستان که اطلاعاتی از شهریه ی و سایر مخارج این دانشگاه دارند در اختیار من هم بگذارند. چون از طرفی مخارج سالیانه برای فوق 37,000 تا هست و به روایتی دیگر 52.000$!! متشکر میشم اگر راهنمایی بفرمایید که کدوم مبلغ واقعی و I-20 هست?
    این هم لینکش هست: http://financialaid.ucsc.edu/costs/graduate-costs.html
    ببینید این هم یک لینک دیگه هست که یه قیمت دیگه داده: http://reg.ucsc.edu/Fees/fees.html
    مرسی
    کل هزینه تون 52 هزار دلاره. اون 37 هزار دلار کل هزینه برای دانشجوهای مقیم و امریکایی است و برای دانشجوی اینترنشنال 15 هزار دلار به شهریه اضافه میشه.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کل هزینه تون 52 هزار دلاره. اون 37 هزار دلار کل هزینه برای دانشجوهای مقیم و امریکایی است و برای دانشجوی اینترنشنال 15 هزار دلار به شهریه اضافه میشه.
    ghlobe جان مرسی از راهنمایتون. به نظر شما میشه که اون 15.000 تا رو waive کنند برام و بقیه ی مخارج رو خودم پرداخت کنم؟؟ باید با استادی که supervision ام رو قبول کرده صحبت کنم برای waive شدن یا کار دیگه ای بکنم؟؟
    متشکرم

ApplyAbroad Guru

ghlobe جان مرسی از راهنمایتون. به نظر شما میشه که اون 15.000 تا رو waive کنند برام و بقیه ی مخارج رو خودم پرداخت کنم؟؟ باید با استادی که supervision ام رو قبول کرده صحبت کنم برای waive شدن یا کار دیگه ای بکنم؟؟
    متشکرم
    والا tuition waiver بخشی از پکیج فاند میتونه باشه. در بعضی از دانشگاههای امریکا اگر TA یا RA بگیرید tuition تون هم waive میشه. با دانشکده و استاد در این مورد صحبت کنید ببینید راهی هست.

Junior Member salmanbnd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام
    میشه دانشگاههای آمریکا رو معرفی کنید که هزینه تحصیلی و زندگی تقریبا ماهی 700هزار تومان تا 1 میلیون تومان باشه؟
    کارشناسی ارشد رشته نرم افزار کامپیوتر یا فناوری اطلاعات و گرایشهای مرتبط با این دو رشته
    ممنونم
    ویرایش توسط salmanbnd : November 26th, 2011 در ساعت 11:09 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط salmanbnd نمایش پست ها
    سلام
    میشه دانشگاههای آمریکا رو معرفی کنید که هزینه تحصیلی و زندگی تقریبا ماهی 700هزار تومان تا 1 میلیون تومان باشه؟
    کارشناسی ارشد رشته نرم افزار کامپیوتر یا فناوری اطلاعات و گرایشهای مرتبط با این دو رشته
    ممنونم
    هیچ جایی در امریکا با این مبلغ نمیتونید تحصیل یا زندگی کنید.مگر اینکه بورس تحصیلی بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)