صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 181

موضوع: بررسی شهریه ی دانشگاههای آمریکا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

پیش فرض پاسخ : بررسی شهریه ی دانشگاههای آمریکا

سلام دوستان، یک ســــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــوال فوری و ضروری از خدمتتون دارم،
    من می خوام برای UC SANTA CRUZ اپلای کنم، الان که هزینه های UC SANTA CRUZ رو نگاه می کردم به یک مورد نسبتا گنگی برخورد کردم که منظور ازش رو متوجه نشدم و نمی دونم که شامل من هم هیشه یا نه?!! این دانشگاه نوشته که کلیه ی هزینه برای 1 سال فوق out of CA برابر با حدودا 37.404$ میشه و بعد پایینش یک هزینه ی دیگه ای هم به این اضافه کرده که نمی دونم چیه!! می خواستم خواهش کنم که هر کدوم از دوستان که اطلاعاتی از شهریه ی و سایر مخارج این دانشگاه دارند در اختیار من هم بگذارند. چون از طرفی مخارج سالیانه برای فوق 37,000 تا هست و به روایتی دیگر 52.000$!! متشکر میشم اگر راهنمایی بفرمایید که کدوم مبلغ واقعی و I-20 هست?
    این هم لینکش هست: http://financialaid.ucsc.edu/costs/graduate-costs.html
    ببینید این هم یک لینک دیگه هست که یه قیمت دیگه داده: http://reg.ucsc.edu/Fees/fees.html
    مرسی
    ویرایش توسط Milad2012 : November 17th, 2011 در ساعت 08:57 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان، یک ســــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــوال فوری و ضروری از خدمتتون دارم،
    من می خوام برای UC SANTA CRUZ اپلای کنم، الان که هزینه های UC SANTA CRUZ رو نگاه می کردم به یک مورد نسبتا گنگی برخورد کردم که منظور ازش رو متوجه نشدم و نمی دونم که شامل من هم هیشه یا نه?!! این دانشگاه نوشته که کلیه ی هزینه برای 1 سال فوق out of CA برابر با حدودا 37.404$ میشه و بعد پایینش یک هزینه ی دیگه ای هم به این اضافه کرده که نمی دونم چیه!! می خواستم خواهش کنم که هر کدوم از دوستان که اطلاعاتی از شهریه ی و سایر مخارج این دانشگاه دارند در اختیار من هم بگذارند. چون از طرفی مخارج سالیانه برای فوق 37,000 تا هست و به روایتی دیگر 52.000$!! متشکر میشم اگر راهنمایی بفرمایید که کدوم مبلغ واقعی و I-20 هست?
    این هم لینکش هست: http://financialaid.ucsc.edu/costs/graduate-costs.html
    ببینید این هم یک لینک دیگه هست که یه قیمت دیگه داده: http://reg.ucsc.edu/Fees/fees.html
    مرسی
    کل هزینه تون 52 هزار دلاره. اون 37 هزار دلار کل هزینه برای دانشجوهای مقیم و امریکایی است و برای دانشجوی اینترنشنال 15 هزار دلار به شهریه اضافه میشه.

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کل هزینه تون 52 هزار دلاره. اون 37 هزار دلار کل هزینه برای دانشجوهای مقیم و امریکایی است و برای دانشجوی اینترنشنال 15 هزار دلار به شهریه اضافه میشه.
    ghlobe جان مرسی از راهنمایتون. به نظر شما میشه که اون 15.000 تا رو waive کنند برام و بقیه ی مخارج رو خودم پرداخت کنم؟؟ باید با استادی که supervision ام رو قبول کرده صحبت کنم برای waive شدن یا کار دیگه ای بکنم؟؟
    متشکرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    ghlobe جان مرسی از راهنمایتون. به نظر شما میشه که اون 15.000 تا رو waive کنند برام و بقیه ی مخارج رو خودم پرداخت کنم؟؟ باید با استادی که supervision ام رو قبول کرده صحبت کنم برای waive شدن یا کار دیگه ای بکنم؟؟
    متشکرم
    والا tuition waiver بخشی از پکیج فاند میتونه باشه. در بعضی از دانشگاههای امریکا اگر TA یا RA بگیرید tuition تون هم waive میشه. با دانشکده و استاد در این مورد صحبت کنید ببینید راهی هست.

Junior Member salmanbnd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام
    میشه دانشگاههای آمریکا رو معرفی کنید که هزینه تحصیلی و زندگی تقریبا ماهی 700هزار تومان تا 1 میلیون تومان باشه؟
    کارشناسی ارشد رشته نرم افزار کامپیوتر یا فناوری اطلاعات و گرایشهای مرتبط با این دو رشته
    ممنونم
    ویرایش توسط salmanbnd : November 26th, 2011 در ساعت 11:09 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط salmanbnd نمایش پست ها
    سلام
    میشه دانشگاههای آمریکا رو معرفی کنید که هزینه تحصیلی و زندگی تقریبا ماهی 700هزار تومان تا 1 میلیون تومان باشه؟
    کارشناسی ارشد رشته نرم افزار کامپیوتر یا فناوری اطلاعات و گرایشهای مرتبط با این دو رشته
    ممنونم
    هیچ جایی در امریکا با این مبلغ نمیتونید تحصیل یا زندگی کنید.مگر اینکه بورس تحصیلی بگیرید.

Junior Member salmanbnd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    هیچ جایی در امریکا با این مبلغ نمیتونید تحصیل یا زندگی کنید.مگر اینکه بورس تحصیلی بگیرید.
    سلام دوست عزیز
    ممنونم که جواب دادید
    به نظرتون کجا می تونم با این مبلغ درس و زندگی کنم؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام دوست عزیز
    ممنونم که جواب دادید
    به نظرتون کجا می تونم با این مبلغ درس و زندگی کنم؟
    آلمان
    ایتالیا
    مالزی اینا رو هم فک کنم بشه ولی مطمین نیستم
    (قیمت ها میانگین می باشند)
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

سلام
    ممنونم
    تو کانزاس میشه با ماهی 700 دلار زندگی کرد ولی هزینه های دانشگاه جداست

سلام . میشه لطفاً یکمی راهنمایی ام کنید؟ من می خوام برای رشته عمران لیسانس اپلای کنم ولی نمی دونم تو کدوم شهر و دانشگاه حدوداً میشه با سالی 20-30 میلیون زندگی و تحصیل کرد؟(دانشگاهش خیلی برم فرقی نمی کنه، بیشتر هزینه اش برام مهمه) و دیگه اینکه من فوق لیسانس فیزیک اتمی از دانشگاه آزاد رو هم دارم، بنظرتون اپلای کردن واسه فوق لیسانس فیزیک بدون مقاله منطقی هست یا نه؟ یعنی اصلاً امکان قبول شدن داره یا نه؟ ممنون میشم کمکم کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)