صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 181

موضوع: بررسی شهریه ی دانشگاههای آمریکا

Junior Member salmanbnd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : بررسی شهریه ی دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    هیچ جایی در امریکا با این مبلغ نمیتونید تحصیل یا زندگی کنید.مگر اینکه بورس تحصیلی بگیرید.
    سلام دوست عزیز
    ممنونم که جواب دادید
    به نظرتون کجا می تونم با این مبلغ درس و زندگی کنم؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط salmanbnd نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنونم که جواب دادید
    به نظرتون کجا می تونم با این مبلغ درس و زندگی کنم؟
    آلمان
    ایتالیا
    مالزی اینا رو هم فک کنم بشه ولی مطمین نیستم
    (قیمت ها میانگین می باشند)
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

سلام

شرایط کار کردن خین تحصیل توی آمریکا چه طور هست
    من می خوام برای مستر رشته IT اقدام کنم ، و مدارکی مثل CCNA , MCSE , Security , Mikrotik , CWNA و ... هم دارم

امکانش هست بتونم حین تحصیل کار کنم؟روی چقدر می تونم حساب کنم (البته من کل هزینه تحصیل و زندگی و می ذارم کنار و به این معنی نیست که بخوام با کاری معلوم نیست هزینه ها رو در بیارم)

سوال دیگه اینکه range هزینه ها برای مستر (تحصیل+زندگی) چقدر هست حدودا
    چیزایی که اعلام کردن دوستان خیلی متفاوت هست

نقل قول نوشته اصلی توسط salmanbnd نمایش پست ها
    سلام
    میشه دانشگاههای آمریکا رو معرفی کنید که هزینه تحصیلی و زندگی تقریبا ماهی 700هزار تومان تا 1 میلیون تومان باشه؟
    کارشناسی ارشد رشته نرم افزار کامپیوتر یا فناوری اطلاعات و گرایشهای مرتبط با این دو رشته
    ممنونم
    تو کانزاس میشه با ماهی 700 دلار زندگی کرد ولی هزینه های دانشگاه جداست

سلام . میشه لطفاً یکمی راهنمایی ام کنید؟ من می خوام برای رشته عمران لیسانس اپلای کنم ولی نمی دونم تو کدوم شهر و دانشگاه حدوداً میشه با سالی 20-30 میلیون زندگی و تحصیل کرد؟(دانشگاهش خیلی برم فرقی نمی کنه، بیشتر هزینه اش برام مهمه) و دیگه اینکه من فوق لیسانس فیزیک اتمی از دانشگاه آزاد رو هم دارم، بنظرتون اپلای کردن واسه فوق لیسانس فیزیک بدون مقاله منطقی هست یا نه؟ یعنی اصلاً امکان قبول شدن داره یا نه؟ ممنون میشم کمکم کنین

سلام دوستان. شهریه دانشگاه IIT طبق گفته سایت این دانشگاه حدود 20.000 دلاره http://www.iit.edu/graduate_admissio.../tuition.shtml
    اما طبق گفته سایت معتبر Campustours حدود 35.000دلاره. http://www.campustours.com/schools/details?id=145725
    با توجه به خصوصی بودن این دانشگاه قیمت معقولتری به نظر میرسه . ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که شهریه این دانشگاه چه قدره؟ ممنون

Junior Member

سلام
    در شهري شبيه شيكاگو يا نيويورك ... ايا با فاند كامل سالانه حدود 20000 $ براي يك دانشجوي phd زندگي متوسط داشت و بدون نياز ساپورت مالي از ايران از همان ابتداي امر با توجه به اينكه پذيرش قطعي باشد و پذيرش مشروط نباشد ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MrMind نمایش پست ها
    سلام

شرایط کار کردن حین تحصیل توی آمریکا چه طور هست
    من می خوام برای مستر رشته IT اقدام کنم ، و مدارکی مثل CCNA , MCSE , Security , Mikrotik , CWNA و ... هم دارم

امکانش هست بتونم حین تحصیل کار کنم؟روی چقدر می تونم حساب کنم (البته من کل هزینه تحصیل و زندگی و می ذارم کنار و به این معنی نیست که بخوام با کاری معلوم نیست هزینه ها رو در بیارم)

سوال دیگه اینکه range هزینه ها برای مستر (تحصیل+زندگی) چقدر هست حدودا
    چیزایی که اعلام کردن دوستان خیلی متفاوت هست
    شما اگه گرین کارت نداشته باشی به هیچ عنوان نمیتونی با ویزای دانشجویی در آمریکا خارج از دانشگاه کار کنی تنها کاری که میتونی بکنی RA یا TA شدنه. (اگه با ویزای دانشجویی خارج از دانشگاه کارکنی دیپورتت میکنند)
    رنج قیمت معمولا با ترمی 9 واحد میشه 10 هزار تا 12 هزار دلار هر ترم تحصیلی و هزینه زندگی ماهیانه با کرایه خونه اگه مجرد باشی میشه حدود 700 تا 1000 دلار (بستگی داره چقدر ولخرج باشی !!!) و اگه متاهل باشی 300 تا 400 دلار بیشتر میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط studentt نمایش پست ها
    سلام دوستان. شهریه دانشگاه IIT طبق گفته سایت این دانشگاه حدود 20.000 دلاره http://www.iit.edu/graduate_admissio.../tuition.shtml
    اما طبق گفته سایت معتبر Campustours حدود 35.000دلاره. http://www.campustours.com/schools/details?id=145725
    با توجه به خصوصی بودن این دانشگاه قیمت معقولتری به نظر میرسه . ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که شهریه این دانشگاه چه قدره؟ ممنون
    مبلغ خود سایت دانشگاه معقول تره و معمولا هم همین مقدار هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط tahaa نمایش پست ها
    سلام
    در شهري شبيه شيكاگو يا نيويورك ... ايا با فاند كامل سالانه حدود 20000 $ براي يك دانشجوي phd زندگي متوسط داشت و بدون نياز ساپورت مالي از ايران از همان ابتداي امر با توجه به اينكه پذيرش قطعي باشد و پذيرش مشروط نباشد ؟؟
    اگه شهریه شما حذف بشه با فاند و این 20 هزار تا فقط برای هزینه زندگی باشه، بله کافی هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)