صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 167

موضوع: علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام گرایش علوم آزمایشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط samiramiss نمایش پست ها
    دوستان من فوق ایمونولوژی در دانشگاه تهران هستم
    با سرچی که من انجام دادم فکر می کنم بهترین راه برای خلاص شدن از دست طرح ، گرفتن یه مجوز پزشکی است که نشون بده شما توانایی انجام طرح را ندارید. مثلا سنگ کلیه شدید یا دیسک کمر یا ارتروز زانو یا افسردگی یا هرچیز دیگه.
    از كجا پرسيديد؟
    بعيد ميدونم چنين كاري عملي باشه چون در طرح كه قرار نيست شما بريد سربازي كه قراره برويد سركار. اگه كسي از طرح معاف بشه يعني از كار افتاده است!
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    از كجا پرسيديد؟
    بعيد ميدونم چنين كاري عملي باشه چون در طرح كه قرار نيست شما بريد سربازي كه قراره برويد سركار. اگه كسي از طرح معاف بشه يعني از كار افتاده است!
    این کار شدنی نیس. با این تفاسیر تنها امکان داره که جای بهتری شما رو واسه طرح بفرستن و یا یه کاری بهتون بدن که قابل انجام باشه براتون. مثلا خودم 6 ماه پیش کلی مدارک بردم وزارت خونه که اثبات کنم آدم بدبخت و فلک زده ای هستم. به لطف اون مدارک الان جایی دارم کار میکنم که 2 ساعت تا خونمون فاصله داره.

سلام

کسی می دونه رشته ی laboratory medicine چه رشته ایه ؟ ممنون می شم اگر کسی اطلاعاتی داره لطف کنه و در اختیارم بگذاره

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

[QUOTE=arezoos;538702]سلام

کسی می دونه رشته ی laboratory medicine چه رشته ایه ؟ ممنون می شم اگر کسی اطلاعاتی داره لطف کنه و در اختیارم بگذرد

ممنون[/QUO
    علوم آزمایشگاهی پزشکی(چون دامپزشکی هم داریم)
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

سلام
    بچهای بیولوژی نظر دهید:
    کدوم برای ارشد ایران بهتره:
    1)هماتولوژی 2)ویروس شناسی 3)میکروب شناسی پزشکی 4)بیوشیمی بالینی 5)سم شناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    خواهش!
    مدرک شما باید به پزشکی مربوط باشه تا بتونی کلینیک بزنی. با بیوتک شما تو مراکز تحقیقات و کارخونه های داروسازی و ...مشغول خواهی شد ولی نمیتونی کلینیک بزنی. ضمنا شما تو این رشته با شیمی عالی کمتر سر و کار داری ولی تا دلت بخواد باید بیوشیمی بخونی که البته با شیمی تا حدودی متفاوته .
    کلیه رشته های ریسرچ در دنیا فاند دار هستند.
    اگه سرباز باشی طرح نداری و باید بری سربازی. همه رشته ها همین قانونه و دست خودت هم نیست. اگه سرباز نباشی باید بری طرح. اگه پزشک بودی بهت اجازه نمی دادن ولی به شما ها فکر میکنم در شرایطی اجازه امتحان ارشد داده میشه. دقیق نمیدونم.

در صورت داشتن phd علوم ازمایشگاهی اگر 2 نفر دیگه رو هم بجز خودتون پیدا کنید میتونید ازمایشگاه تاسیس کنید و یا اینکه یه پاتالوژیست رو استخدام کنید چون خودتون حق امضا نخواهید داشت

بدون طرح میتونید ارشد امتحان بدید و در صورتی که قبول بشید در انتهای دوره تحصیلیتون طرح و سربازی رو تواما با هم میرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی - دانشگاه علوم پزشکی گیلان

سلام،
    در ایران هماتولوژی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

کسی میدونه تو آمریکا/کانادا ( یا هر کشور دیگه ای که اطلاع دارین) یه نفر با چه مدرکی از چه رشته هایی حق تاسیس آزمایشگاه طبی-تشخیصی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra202 نمایش پست ها
    سلام،
    در ایران هماتولوژی
    هماتو حتی اگه phdهم داشته باشید باز هم به عنوان یه پزشک محسوب نمیشید و حق امضا ندارید

در ایران فقط یک پاتو لوژیست به تنهایی قادر خواهد بود که یک ازمایشگاه رو تاسیس کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    هماتو حتی اگه phdهم داشته باشید باز هم به عنوان یه پزشک محسوب نمیشید و حق امضا ندارید

در ایران فقط یک پاتو لوژیست به تنهایی قادر خواهد بود که یک ازمایشگاه رو تاسیس کنه
    منم غیر از این نگفتم!در جواب دوستمون بود که پرسیدن:کدوم برای ارشد ایران بهتره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)