صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7891011121314151617
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 167 , از مجموع 167

موضوع: علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

سلام دوستان من کارشناسی علوم آزمایشگاهی خوندم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر سال 2015 فارغ تحصیل شدم و 2.5 سابقه طرح وکار دارم. الان سرکار نمیرم و دارم زبان میخونم. اطلاعی دارید چه رشته های پیراپزشکی برا ارشد میشه از امریکا و کانادا پذیرش گرفت؟ خودم دوس دارم فیزیوتراپی بخونم ولی نمیدونم امکانش باشه، ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام

من هم موقعیتم تقریبا مشابه با شما و کارشناس علوم آز دارم و ارشد رو میخوام فیزیوتراپی بخونم، از چند نفر پرسیدم میگن نمیشه پذیرش گرفت چون این ارشد واحداش با کارشناسیم مرتبط نیس.
    میشه بدونم شما چیکارکردین؟ پذیرش گرفتین؟ ممنون از کمکتون

Junior Member

سلام وقتتون بخیر ؛بنده کارشناسی علوم ازمایشگاهی از علوم پزشکی تهران با معدل ۱۷.۷۵و در کنکور ارشد سال ۹۷ ؛رتبه ۴ کشوری بودم (عاشق رشتم هستم و ازروی علاقه بسیار زیاد انتخابش کردم). دانشجوی ارشد ویروس شناسی پزشکی از علوم پزشکی تهران با معدل فعلی ۱۸.۹۰ هستم .برای ازمون ایلتس درحال کلاس رفتن هستم و تقریبا همراه با اتمام ارشد امتحان ایلتس میدم (احتمالا بتونم ۶.۵ بیارم )از پایان نامم یک مقاله IsIدرمیاد (سرطان و ویروس )و احتمالا یه مقاله سیستماتیک رویو هم اسم من توش باشه اما نفرات اول دوم نیستم.البته چهارسال در یکی از مراکز دولتی در حوزه رشته دانشگاهی سابقه کار دارم .۳۳ساله و متاهل هستم .باتوجه به شرایط من احتمال گرفتن پوزیشن با حقوق نسبتا خوب وجود داره ؟ در کدوم کشورا شانسم بیشتره ؟تقریبا یکسالو نیم وقت دارم تا اقدام کنم

سلام دوستان. بنده دانشجویی سال سوم علوم آزمایشگاهی سراسری هستم. خواستم بدونم ادامه تحصیل در خارج از کشور برای مقطع ارشد مناسب تره یا دکتری؟ و همینطور بتونم استخدام بشم در اونجا کدوم کشور مناسب تره. چون شنیدم علوم آزمایشگاهی در خارج نیاز به گذروندن دوره هایی داره و کارشناسی مارو قبول ندارن،تا چه حد درسته؟ ممنون از شما.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

امید که در درسها و کارها همه موفق باشید

من بعید میدانم کسی بتواند سوال شما را جواب بدهد یا حتی اساسا جوابی داشته باشد. لطفا توجه داشته باشید خارج از کشور در واقع یعنی ۱۵۰کشور ! که هر کدام دانشگاههای متعدد دارند و هر کدام شرایط و مقررات خود را دارند. بنابراین فکر میکنم باید حوزه سوال را کوچک بفرمایید شاید کسی از دوستان اطلاعاتی داشته باشند و بتوانند همراهی کنند.

پایدار باشید دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhan11 نمایش پست ها
    سلام دوستان. بنده دانشجویی سال سوم علوم آزمایشگاهی سراسری هستم. خواستم بدونم ادامه تحصیل در خارج از کشور برای مقطع ارشد مناسب تره یا دکتری؟ و همینطور بتونم استخدام بشم در اونجا کدوم کشور مناسب تره. چون شنیدم علوم آزمایشگاهی در خارج نیاز به گذروندن دوره هایی داره و کارشناسی مارو قبول ندارن،تا چه حد درسته؟ ممنون از شما.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Question پاسخ : علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

امید که در درسها و کارها همه موفق باشید

من بعید میدانم کسی بتواند سوال شما را جواب بدهد یا حتی اساسا جوابی داشته باشد. لطفا توجه داشته باشید خارج از کشور در واقع یعنی ۱۵۰کشور ! که هر کدام دانشگاههای متعدد دارند و هر کدام شرایط و مقررات خود را دارند. بنابراین فکر میکنم باید حوزه سوال را کوچک بفرمایید شاید کسی از دوستان اطلاعاتی داشته باشند و بتوانند همراهی کنند.

پایدار باشید دوست عزیز
    سلام خدمت شما.ممنون بابت نظرتون،درست میفرمایید.

حقیقت من هدف رو کشور فرانسه در نظر گرفتم،با توجه به این که یکی از اقوام فعال در حوزه پزشکی اونجا ساکن هستن. ولی خب از نحوه کسب اطلاعات در مورد آینده رشته خودم در فرانسه اطلاع زیادی ندارم چون تو سایت هر دانشگاه هم قاعدتا در مورد مدرکی که از ایران میگیرم چیزی نگفته و من نمیدونم اصولا ادامه تحصیل در مقطع ارشد با کارشناسی علوم آزمایشگاهی ما اصلا امکان پذیره اونجا یا خیر. چون از یکی از هم رشته ای شنیدم کارشناسی علوم آزمایشگاهی مارو قبول ندارن.
    از طرفی هم اینکه شرایط کار یا بورسیه تحصیلی برای این رشته در فرانسه مهیا تره یا کشورهایی مثل آلمان و..؟
    از لحاظ تحصیل به زبان انگلیسی هیچ مشکلی حتی الان ندارم،به زبان کشور هم سعی میکنم در زمان باقی مانده به سطح مناسبی برسم.

ممنون میشم یکی از دوستان که تجربه دارن اطلاعات یا منبع اطلاعاتی به بنده معرفی کنن. تشکر.

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز

من فکر میکنم اگر سوالتان را در انجمنهای فرانسه و آلمان هم بگذارید مناسب باشد و توجه دوستان بیشتری جلب بشود . اگر اطلاعاتی داشته باشند به اشتراک میگذارند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhan11 نمایش پست ها
    سلام خدمت شما.ممنون بابت نظرتون،درست میفرمایید.

حقیقت من هدف رو کشور فرانسه در نظر گرفتم،با توجه به این که یکی از اقوام فعال در حوزه پزشکی اونجا ساکن هستن. ولی خب از نحوه کسب اطلاعات در مورد آینده رشته خودم در فرانسه اطلاع زیادی ندارم چون تو سایت هر دانشگاه هم قاعدتا در مورد مدرکی که از ایران میگیرم چیزی نگفته و من نمیدونم اصولا ادامه تحصیل در مقطع ارشد با کارشناسی علوم آزمایشگاهی ما اصلا امکان پذیره اونجا یا خیر. چون از یکی از هم رشته ای شنیدم کارشناسی علوم آزمایشگاهی مارو قبول ندارن.
    از طرفی هم اینکه شرایط کار یا بورسیه تحصیلی برای این رشته در فرانسه مهیا تره یا کشورهایی مثل آلمان و..؟
    از لحاظ تحصیل به زبان انگلیسی هیچ مشکلی حتی الان ندارم،به زبان کشور هم سعی میکنم در زمان باقی مانده به سطح مناسبی برسم.

ممنون میشم یکی از دوستان که تجربه دارن اطلاعات یا منبع اطلاعاتی به بنده معرفی کنن. تشکر.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)