صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 167

موضوع: علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تبریز

پیش فرض پاسخ : علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

)

درود من دانشجوی علوم ازمایشگاهی دامپزشکی سراسری تبریز هستم با معدل 17 تافل 90 و چن تا کنفرانس ملی و بین المللی دارم میخواستم ببینم برا ارشد میتونم تو رشته های وزرات بهداشت مثل بیوشیمی بالینی یا ویروس شناسی و ایمونولوژی پذیرش با فاند بگیرم یعنی دقیقا میخوام بدونم تغییر رشته میشه طبق اخبار سازمان سنجش این امکان در ایران وجود دارد که به این رشته ها برم.خواهش میکنم جواب بدین .ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط medtac نمایش پست ها
    سلام یه سوال دارم و خیلی خوشحال میشم اکه جوابم را بدیت
    من لیسانس علوم آزمایشگاهی دارم و معدلم تققریبا 16 بوده
    الان دارم ارشد باکتریشناسی میخونم در دانشگاه اصفهان
    میخوام برای دکترا به یه کشور اروپایی برم
    با فوند کامل اولا اینکه باید چه کارهایی در دوره ارشد انجام بدم تا راحتتر پذیرش بگیرم
    دوم اینکه کدوم کشور شرایط مناسبتری برای رشته من داره

ممنون میشم اگه جواب بدیت
    سلام

برای ادامه تحصیل در دوره دکترا همراه با فاند عوامل مختلفی هستند که بسته به کشور و یا دانشگاهی که اپلای می کنید ممکنه برخی از اونها اولویت بیشتری داشته باشند ولی بطور کلی فاکتورهای مهم صرفنظر از تک رشته شما و رشته و کشوری که می خواهید اپلای کنید شامل موارد زیر می باشند. توصیه می کنم در دوران دانشجویی ارشد وقتتون رو برای تقویت این فاکتورها بزارین چون گرفتن فاند خیلی رقابتیه. فاکتورها:

- مقاله ISI از نظر ایمپکت فاکتور، تعداد، اینکه اسم شما نفر چندم است، پابلیشر مقاله، open access بودن یا نبودن، تعداد Citation های مقاله
    - سابقه کار تحقیقاتی یا تدریس در دانشگاه
    - معدل دوره کارشناسی و ارشد در دروس تخصصی همراه با رتبه دانشگاه فارغ التحصیلی در ایران و گواهی شاگرد اول بودن
    - ثبت اختراع، جوایز ویژه، افتخارات علمی خاص
    - مقالات کنفرانسی بین المللی
    - کتاب تالیف یا ترجمه شده
    - داشتن اساتید معرف سرشناس بین المللی هنگام اپلای برای دانشگاه

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_mzz نمایش پست ها
    )

درود من دانشجوی علوم ازمایشگاهی دامپزشکی سراسری تبریز هستم با معدل 17 تافل 90 و چن تا کنفرانس ملی و بین المللی دارم میخواستم ببینم برا ارشد میتونم تو رشته های وزرات بهداشت مثل بیوشیمی بالینی یا ویروس شناسی و ایمونولوژی پذیرش با فاند بگیرم یعنی دقیقا میخوام بدونم تغییر رشته میشه طبق اخبار سازمان سنجش این امکان در ایران وجود دارد که به این رشته ها برم.خواهش میکنم جواب بدین .ممنون
    بله شما میتونید هم در کنکور ارشد وزارت بهداشت و هم وزارت علوم در رشته هایی که نام بردید شرکت کنید. البته در ایران فکر نمیکنم فاند بدن .

یه سوال دارم
    من الان ترم اخر کارشناسی علوم آزمایشگاهیم.میخام بعدش طرحمو بگذرونم
    ضریب شهر ها رو از کجا میشه درآورد برای طرح؟
    میتونم شهر دیگه ای بجز جاییک بدنا اومدم و درس خوندم طرح بگذرونم؟اگ بشه بگم الان دارم اونجا زندگی میکنم و ادرسو اینا رو بدم.میشه؟

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad_m نمایش پست ها
    یه سوال دارم
    من الان ترم اخر کارشناسی علوم آزمایشگاهیم.میخام بعدش طرحمو بگذرونم
    ضریب شهر ها رو از کجا میشه درآورد برای طرح؟
    میتونم شهر دیگه ای بجز جاییک بدنا اومدم و درس خوندم طرح بگذرونم؟اگ بشه بگم الان دارم اونجا زندگی میکنم و ادرسو اینا رو بدم.میشه؟
    سلام

تا جایی که من میدونم برای گذراندن طرح لزوما نباید در شهر خودتون بگذرونین!
    میتونید با مراجعه به سایت دانشگاههای علوم پزشکی یا با مراجعه ی حضوری دردانشگاه به قسمت معاونت درمان(البته بعضی دانشگاهها هم معاونت توسعه)
    برای طرح ثبت نام کنید.

Junior Member

دوستان کسی در مورد ASCP اطلاعی داره؟ به چه دردی می خوره؟ یک توضیح راجع بهش بده

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط TLOTD نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد ASCP اطلاعی داره؟ به چه دردی می خوره؟ یک توضیح راجع بهش بده
    دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم مربوط به انجمن امریکایی کلینیکال پاتولوژی ascp.org هست که برای متخصصین پاتولوژی و علوم آزمایشگاهی خدماتی مانند برگزاری دوره های آموزشی، و ارائه گواهی و معرفی راهکارهای نوین برای تعیین پارامترهای مختلف آزمایشگاهی ارائه می کند.

Junior Member

با سلام
    مشکلی ک وجود داره اینه که من نمیتونم پیدا کنم کدوم دانشگاه ها در سطح جهان رشته علوم ازمایشگاهی رو ارائه میدن. نمی خوام مثل ایران وارد شاخه ی خاصی بشه. خود علوم ازمایشگاهی
    اگه امکانش هست راهنماییم کنین
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط iAli92 نمایش پست ها
    با سلام
    مشکلی ک وجود داره اینه که من نمیتونم پیدا کنم کدوم دانشگاه ها در سطح جهان رشته علوم ازمایشگاهی رو ارائه میدن. نمی خوام مثل ایران وارد شاخه ی خاصی بشه. خود علوم ازمایشگاهی
    ممنون
    دوست عزیز لینک http://pathology.ubc.ca/ بعنوان نمونه مربوط به دانشگاه UBC کانادا است. توجه داشته باشید که در برخی کشورهای اروپایی و استرالیا که برای دوران PhD واحد تئوری ارائه نمی شود در حین معادلسازی مدرک در ایران دکترای پژوهشی اعطا می شود که اجازه تدریس به عنوان هیات علمی آموزشی و نیز مجوز تاسیس آزمایشگاه تشخیص طبی را در ایران نخواهید داشت.

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iAli92 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون
    سلام

میتونید با استفاده از این سایت و این سایت رشته و دانشگاه مورد نظرتون رو پیداکنید به عنوان مثال این سایت دانشگاه ارائه دهنده ی رشته تون و یه سری شرایطش رو میگه

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)