صفحه 12 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 167

موضوع: علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فارغ التحصیل علوم آزمایشگاهی

سلام دوستان امیدواارم بتونید کامل من رو راهنمایی کنید. من فارغ التحصیل علوم ازمایشگاهی مقطع کارشناسی پیوسته از دانشگاه سراسری هستم پایین ترین معدل ترمم 16.48 و در کل معدلم بالای 17.5 هست. ولی بدون هیچ گونه cv یعنی حتی دریغ از یه کار تحقیقاتی . تنها مدرک یه مدرک کارگاه PCR دارم. و سمینار هم در رابطه با بیماری ALL بود که ترجمه ای از یه مقاله چینی ارایه دادیم!!  از لحاظ زبان متوسط بدون مدرک تاقل هستم.با توجه به اینکه از اینده کاری این رشته اضلا خوشم نمیومد تصمیم گرفتم ارشد ندم و دوباره برای کنکور بخونم چون به شدت به پزشکی علاقه دارم البته داروسازی بالینی هم دوست دارم ولی در کل اینده شغلی م رو نمیتونستم در ایران با این شرایط تصور کنم. حالا چند وقتی هست به فکرم افتاده شاید بهتر بود برای خارج از کشور اقدام میکردم که با توجه به خوندن فروم متوجه شدم امکان گرفتن فاند برای پزشکی تقریبا محال بوده و دوستان توصیه کردن که ارشد توی رشته ای بگیرن و سپس برای امریکا اقدام کنن. یکی از اقوام استاد دانشگاه استنفورد هست ولی میدونم با این شرایط من عمرا منو تحویل نمیگیره!! اخه چی دارم که بهش بگم! حالا سوال من این هست:باتوجه به شرایط من احتمال پذیرش در کمترین زمان چقدر هست و چقدر طول میکشه؟ لطفا با درصد بگید (خانواده ام اجازه نمیدن تنها باشم بخاطر همین شما تصور کنید من واسه دانشگاه استنفورد تقاضا بدم) و اینکه من الان راهی ندارم که ارشد بدم و تقریبا این مسیر کنکور دوباره رو دارم به پایان میرسونم و فکر میکنم بتونم امسال پزشکی یا دارو قبول شم. اگه قبول شم فرصت کافی برای جور کردن یه CV  خوب و تحقیقات خواهم داشت و در عین حال اینم ذکر کنم که از طرح هم معاف میشم و مشکل مالی برای ازاد کردن مدرک ندارم.و بعد بتونم واسه یه دانشگاه خوب مثل استنفورد پذیرش بگیرم. به نظرتون این راه بهتر و منطقی تر هست؟ چون میدونم که پروسه اقدام برای پذیرش با توجه به شرایط من ممکن به این زودیا به نتیجه نرسه و من واقعا مطمینم هستم توراهی مثل پزشکی یا داروسازی بالینی موفق تر هستم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

سلام دوستان من فوق لیسانس هماتو دارم میتونم برای ادامه تحصیل برای رشته دارو برای استرالیا پذیرش بگیرم

Junior Member Shahrzad_ZR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allergy & Immunology

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_re نمایش پست ها
    سلام دوستان من فوق لیسانس هماتو دارم میتونم برای ادامه تحصیل برای رشته دارو برای استرالیا پذیرش بگیرم
    سلام دوست عزیز
    اگر بتونید استادی به عنوان سوپروایزر در گروه فارماکولوژی پیدا کنید حتما می تونید برای پذیرش و بورس دوره PhD در این رشته شرکت کنید. من با ارشد ایمونولوژی برای فارماکولوژی از یک دانشگاه در استرالیا پذیرش گرفتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrzad_ZR نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر بتونید استادی به عنوان سوپروایزر در گروه فارماکولوژی پیدا کنید حتما می تونید برای پذیرش و بورس دوره PhD در این رشته شرکت کنید. من با ارشد ایمونولوژی برای فارماکولوژی از یک دانشگاه در استرالیا پذیرش گرفتم.
    دوستان منظور من دکترای داروسازی است نه فاماکولوژی

Junior Member

ینی از اول بشینی داروسازی بخونی سوال دوم اینکه من شنیدم به داروسازی فاند نمیدن درسته

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس علوم آزمایشگاهی با نمره 16.28 دارم و میخوام برای مقطع فوق برای رشته ویروس شناسی در کشور آلمان اقدام کنم...کسی نمیدونه از کجا میشه دانشگاه رو پیدا کرد.شهر مورد نظرم برلین هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

سلام
    من نتونستم جای مناسب برای سوالم پیدا کنم .لطفا پاک نکنید یا خصوصی جواب بدین لطفا
    آقاعرفان من میخوام سی وی بنویسم و این سوال برام پیش اومد که آیا میشه از تجربیات آزمایشگاههای سرکلاس هم بنویسم؟مثلا ما آزمایشگاه ویروس داشتیم که روی تخم مرغ جنین دار کشت انجام دادیم... این درس رو انگار دانشگاه ما اولین دانشگاه بود که داشت(کشت قارچ و...) اگه میشه چه شکلی بنویسم؟
    تجربه هایی مثله اینو میشه آورد توی سی وی؟ رزومم خالیه آخه :دی
    مرسیییییییییییییی

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra4208 نمایش پست ها
    سلام
    من نتونستم جای مناسب برای سوالم پیدا کنم .لطفا پاک نکنید یا خصوصی جواب بدین لطفا
    آقاعرفان من میخوام سی وی بنویسم و این سوال برام پیش اومد که آیا میشه از تجربیات آزمایشگاههای سرکلاس هم بنویسم؟مثلا ما آزمایشگاه ویروس داشتیم که روی تخم مرغ جنین دار کشت انجام دادیم... این درس رو انگار دانشگاه ما اولین دانشگاه بود که داشت(کشت قارچ و...) اگه میشه چه شکلی بنویسم؟
    تجربه هایی مثله اینو میشه آورد توی سی وی؟ رزومم خالیه آخه :دی
    مرسیییییییییییییی
    شما یک قسمت در سی وی درست میکنید تحت عنوان laboratory skills/experience و در داخل اون میتونی هر گونه تکنیکی رو که به هر نحوی (چه در کلاس درس و چه در طی پایان نامه و...) بلد هستی بنویسی.

Junior Member

سلام من تازه فارغ التحصيل شدم تو علوم آزمايشگاهي
    اگه بخام مدركمو تطابق بدم واس ي كشور ديگه واس كار ممكنه؟!

Junior Member

سلام دوستان در قسمت نتایج پذیرش کسی هست که در خارج هماتو لوژی یا ایمونولوژی در دکترا فاند گرفته باشه و پذیرش یه دانشگاه خوب رو گرفته باشه????

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)