صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 67891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 167

موضوع: علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

پیش فرض پاسخ : علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

دانشگاه آزاد بودن مهم نیست واسه آمریکا و کانادا ولی واسه جاهایی مثل آلمان چرا مهم،مهمترین موضوع معدل بالا و اینکه درسی نیوفتاده باشی. با اساتیدی ک تو کار تحقیقاتی هستن صحبت کن ک کم کم وارد کارشون بشی اگه نیستن ببین دانشگاه ساری کی کارگاه مقاله نویسی می ذاره برو اونجا و رابطه پیدا کن اونجا.
    ولی حواست باشه ۱ مقاله با معدل بالا بهتر از ۱۰ تا با معدل پایین.

Junior Member

سلام دوستان عنوان شغلی کارشناس میکروبیولوژی(لیسانس) در آزمایشگاه تشخیص طبی دقیقا به انگلیسی چی میشه؟

Junior Member

سلام.یک راهنمایی که میتونم به شما بکنم اینه که به انگلیسی در گوگل جستجو کنید رتبه بندی جهانی دانشگاه ها.یه سایتی هست همه دانشگاه های دنیا را رتبه جهانی و کشوریش را گذاشته که چنده.حتی خیلی از دانشگاه آزاد هاهم توش دیدم.مثلا امتیاز جهانی دانشگاه آزاد ساری 8482 هست.ادرس سایت هم دارم ولی نمیدونم چرا دو سه باری ادرس سایت گذاشتم پیامم مشکل پیدا کرد.به هرحال خودتون میتونید پیدا کنید.شما هم بعدا اگه چیزهای دیگه ای فهمیدین به ماهم بگین

سلام دوستان،وقتتون به خیر،من لیسانس علوم ازمایشگاهی دارم از دانشگاه سراسری،خواستم ببینم برای اینکه یه رشته علوم پایه مثل ایمونولوژی یا بیوتکنولوژی رو اگر بخوام توی یک کشور دیگه از اول بخونم کدوم کشورها راحتتر میشه پذیرش گرفت؟تازه تصمیم به مهاجرت رو گرفتم زبان رو باید برم کلاس،معدل لیسانسم حدود 15 بوده،پشتوانه مالی هم بد نیست احتمالا هزینه سه چهار سال کارشناسی رو بتونم تامین کنم(40-50 هزار یورو)
    یکی از دوستانم دقیقا با شرایط خود من داره برای اتریش اقدام میکنه،به نظرتون اتریش گزینه خوبیه؟بتونم با دوستم یه جا باشیم خیلی میتونیم کمک حال همدیگه باشیم
    الان بیست و نه سالمه میخوام برم یه جایی که بعدش احتمال کار پیدا کردن و گرفتن اقامتش خوب باشه
    مثل ایران هم انقدددددددرررر اختلاف بین رشته ها نباشه ،راستی امسال هم کنکور سراسری دادم،دو سه روز دیگه میخوام انتخاب رشته بکنم قبولی توی رشته کارشناسی مرتبط برای پذیرش تاثیری داره؟کارشناسی روزانه ها رو میارم احتمال زیاد
    ببخشید طولانی شد ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی ترم اخر علوم ازمایشگاهی دانشگاه ازاد تهران هستم
    کسی میدونه کدوم دانشگاه های ایتالیا امکان ادامه تحصیل در همین رشته رو به من میده که من برای ارشد اونجا اقدام کنم؟
    بعد اینکه کسی اطلاع داره چطور میشه طرح رو نرفت؟ ایا راهی برای خریدن یا وثیقه گذاشتن هست که مدرک یا ریز نمرات من آزاد بشه؟
    اولویت اولم دانشگاه ساپینزا در رم هست ولی هر دانشگاهی که برای من مناسبه رو میشه بهم بگید؟
    تروخدا یکی جواب بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kianf2 نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس علوم آزمایشگاهی با نمره 16.28 دارم و میخوام برای مقطع فوق برای رشته ویروس شناسی در کشور آلمان اقدام کنم...کسی نمیدونه از کجا میشه دانشگاه رو پیدا کرد.شهر مورد نظرم برلین هست؟

این لینکو کامل مطالعه کنید https://www.applyabroad.org/forum/fo...85%D8%A7%D9%86

با سلام من فارغ التحصیل رشته زیست شناسی بیوشیمی دانشگاه نجف اباد هستم با معدل ۱۵ ...دوسال سابقه کار در ازمایشگاه دارم. یک مقاله هم دارم که در داخل چاپ شد....میخواستم ببینم :
    ۱-درسمو‌چطوری باید ادامه بدم( یا در ایران یا خارج) که بتونم به ازمایشگاه تاسیس‌کنم؟
    ۲-اصلا میتونم تاسیس کنم با ادامه این رشته یا باید از صفر شروع کنم
    ۳-با‌همین رشته اگر ادامه بدم چه رشته هایی میتونم بخونم و‌فرصت شغلیشون چگونه هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atiye_es نمایش پست ها
    این لینکو کامل مطالعه کنید https://www.applyabroad.org/forum/fo...85%D8%A7%D9%86
    درود.من چند تا سوال دارم که مدتیه دنبال جوابشون هستم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من نظرات این سایت رو خوندم (تقریبا 40 صفحه )میخوام ارشد هماتو ایران بگیرم و برای دکترا برم آمریکا(بورس) سایتی برای دانشگاه های آمریکایی و کانادایی سراغ دارید؟

دوم اینکه من در خود آمریکا بعد از گرفتن دکترا میتونم آزمایشگاه بزنم (نمی خوام برگردم)یا اونام مثل ایران به دکترای تک رشته مجوز آزمایشگاه نمیدن؟اگر میدن آیا شامل همه ی آزمایشات هست یا فقط اجازه خواهم داشت در رشته ی خودم آزمایشگاه بزنم؟
    اگر سایر اعضای انجمن اطلاع دارند لطف میکنند جواب دو سوال من رو بدن.
    سپاس

Junior Member

با سلام.
    فارغ التحصیل لیسانس علوم ازمایشگاهی سال 90هستم.حدودا 6سال سابقه کاری در بیمارستان دولتی دارم.گپی هم ندارم.ایا امکانش هست ک برای امریکا،کانادا یا استرالیا کاری اقدام کنم؟اگر بله از چه طریقی میتوان اقدام کرد؟ایا باید از طریق موسسات انجام پذیرد یا خیر؟
    لطفا راهنمایی ام فرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical laboratory science

سلام دوستان
    کسی اینجا درباره بازار کار رشته علوم ازمایشگاهی در استرالیا اطلاع داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)