صفحه 2 از 17 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 167

موضوع: علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فارغ التحصیل علوم آزمایشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط negar_m نمایش پست ها
    از راهنماییتون متشکرم ولی من باز هم جواب سوالم رو کامل نگرفتم یعنی شما میگید من کارشناسی ارشد رو اینجا بخونم بعد برای دکترا برای امریکا یا کاندا اقدام کنم؟در حالی که هدف من اینه که بعد کارشناسی اقدام کنم چون واقعا رشته ای که می خوام بخونم رشته ای هست که دلم می خواد عمرمو صرفش کنم نه اینکه با توجه به اینکه وزارت خونه هروز یک قانون وضع میکنه چند سال از وقتمو بذارمو بعدش ندونم که چی شده!میدونم سوال زیاد پرسیدم ولی میخوام بدونم که fund گرفتن واسه یک رشته ای مثل پزشکی یا داروسازی امکان پذیر هست یا نه؟
    سلام،
    برای پزشکی و داروسازی احتمال فاند کمه چون جوشون رقابتیه.
    اینکه ارشد اینجا بخونید یا خارج بنظر من خارج، من نگفتم اینجا بخونید، گفتم که مهم نیست چه رشته ای بخونید هر کدام از رشته های علوم پایه که بخونید می تونید تحقیقاتتون را برروی تومورها متمرکز کنید.
    الان ترم چندم هستید؟
    زبانتون در چه حده؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Of Microbiology

آيا با مدرك كارشناسي ميكروبيولوژي ميشه در مقطع ارشد علوم آزمايشگاهي در خارج پذيرش گرفت؟ و در صورت مثبت بودن كدام كشور و يا دانشگاه براي اينكار مناسب است؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali777 نمایش پست ها
    آيا با مدرك كارشناسي ميكروبيولوژي ميشه در مقطع ارشد علوم آزمايشگاهي در خارج پذيرش گرفت؟ و در صورت مثبت بودن كدام كشور و يا دانشگاه براي اينكار مناسب است؟
    درود
    ما چیزی بعنوان ارشد علوم آزمایشگاهی نداریم.
    اگر منظورتون ارشد علوم پایه پزشکی مانند ویروس،ژنتیک(مولکولی و..) و رشته های مرتبط است، بلی می توانید پذیرش بگیرید.
    شاد باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    سلام،
    برای پزشکی و داروسازی احتمال فاند کمه چون جوشون رقابتیه.
    اینکه ارشد اینجا بخونید یا خارج بنظر من خارج، من نگفتم اینجا بخونید، گفتم که مهم نیست چه رشته ای بخونید هر کدام از رشته های علوم پایه که بخونید می تونید تحقیقاتتون را برروی تومورها متمرکز کنید.
    الان ترم چندم هستید؟
    زبانتون در چه حده؟
    سلام بازهم از راهنماییتون ممنون. شاید خنده دار باشه ولی من دانشجوی ترم دومم و میخواستم از همین حالا بدونم که چه شرایطی دارم و چه گزینه هایی برای ادامه تحصیلم در خارج هست (اصلا امکانش هست یانه)تا بعد از دوره لیسانس بدونم که چی کار باید انجام بدم و بتونم مدارک لازم رو سریعتر فراهم کنم. از نظر زبان مشکلی ندارم(زبانم خوبه) ولی باز هم برای اینکه نمره تافل بالایی بیارم دوره زبان شرکت میکنم. شرکت درازمون GREبرای امریکا الزامیه یا فقط چند تا دانشگاه لازم دارن؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negar_m نمایش پست ها
    سلام بازهم از راهنماییتون ممنون. شاید خنده دار باشه ولی من دانشجوی ترم دومم و میخواستم از همین حالا بدونم که چه شرایطی دارم و چه گزینه هایی برای ادامه تحصیلم در خارج هست (اصلا امکانش هست یانه)تا بعد از دوره لیسانس بدونم که چی کار باید انجام بدم و بتونم مدارک لازم رو سریعتر فراهم کنم. از نظر زبان مشکلی ندارم(زبانم خوبه) ولی باز هم برای اینکه نمره تافل بالایی بیارم دوره زبان شرکت میکنم. شرکت درازمون GREبرای امریکا الزامیه یا فقط چند تا دانشگاه لازم دارن؟
    درود مجدد
    خواهش می کنم

خیر اصلا خنده دار نیست و روحیه آینده نگری شما ستودنی است.
    1- معدلتون بالا نگه دارید(بالای 17)
    2- نمره زبان و جی آریی هرچه بالاتر بهتر
    3-جی آریی جنرال الزامیه واسه یو اس. ولی سابجکت خیلی در گرفتن پذیرش کمک کننده است هرچند ممکنه برخی دانشگاهها اجباری و برخی هم قویا پیشنهاد می کنند. واسه ماها که خیلی دانشگاهامون و سطح علمیمون واسه اونها شناخته شده نیست میتونه معیار خوبی برای ارزیابی سطح علمی(تئوری) ما توسط آنها باشد. منم واسه شما حتما پیشنهاد می کنم ،قطعا کمکتون خواهد کرد.
    4- کارهای تحقیقاتی هم جزو برنامه هاتو ن باشد اما نه اینکه از اصل درستون غافل شوید و همش بچسبید به تحقیقات!! سعی کنید تحقیقاتتون مرتبط به هم باشد واسمتون در مقالات بیاد حتما.
    5-حتما شدنی هست چون خیلی ها تونستند ولی از آندسته افرادی نباشید که خیلی زود به فکر می افتند و خیلی زود هم از ادامه راه دست می کشند!!

شاد و سربلند باشید

Junior Member

سلام.

من کارشناسی ناپیوسته علوم آزمایشگاهی میخونم و میخوام برای ارشد هماتو به خارج از کشور برم. به نظر شما کدوم کشورها بهتره؟

Junior Member anamis5300 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    lab-sciences of Sari

من کارشناسی پیوسته علوم آزمایشگاهی ترم 1 هستم. کلاس آمادگی آیلتس رو شروع کردم و سعی دارم که معدلم را بالای 17 نگاه دارم ولی خب باز هم نگرانم که نتونم پذیرش بگیرم. اصلآ نمی دونم که کدوم کشورها واسه علوم پایه پزشکی بهتره0اگه کشور و اسم دانشگاهی که اون رشته رو داره بگید ممنون میشم. کدوم کشورهای اروپایی احتمالش هست که بتونم فاند بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical laboratory Sciences

پیش فرض کدام گرایش علوم آزمایشگاهی

سلام به همه دوستان گرامی. من امسال در کنکور 90 علوم آزمایشگاهی کارشناسی پیوسته روزانه سراسری قبول شدم. هرچند ممکنه به نظر بعضی هاتون خیلی زود باشه ولی من میخوام تا اونجایی که ممکنه راه پیش رومو بشناسم. هدفم اینه که برای Phd در یک دانشگاه معتبر امریکا فاند بگیرم. حالا میخوام بدونم بهترین رشته ها به ترتیب اولویت برای مقطع کارشناسی ارشد که من میخوام در ایران بخونم چیه؟
    1- از لحاظ فاند
    2- از لحاظ درآمد ایران
    3 از لحاظ درآمد امریکا
    لطفا رشته های مورد نظرتون رو بر اساس اولویت و طبقه بندی بالا بنویسید. بر فرض مثال مثلا:
    1-(از لحاظ فاند): هماتولوژی - انگل- ....
    2-(از لحاظ درآمد ایران): ویروس - هماتو- ...
    3-(از لحاظ درآمد امریکا): هماتو- ویروس- ....
    البته مثال های بالا فرضی بودند. با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام گرایش علوم آزمایشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmirana نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان گرامی. من امسال در کنکور 90 علوم آزمایشگاهی کارشناسی پیوسته روزانه سراسری قبول شدم. هرچند ممکنه به نظر بعضی هاتون خیلی زود باشه ولی من میخوام تا اونجایی که ممکنه راه پیش رومو بشناسم. هدفم اینه که برای Phd در یک دانشگاه معتبر امریکا فاند بگیرم. حالا میخوام بدونم بهترین رشته ها به ترتیب اولویت برای مقطع کارشناسی ارشد که من میخوام در ایران بخونم چیه؟
    1- از لحاظ فاند
    2- از لحاظ درآمد ایران
    3 از لحاظ درآمد امریکا
    لطفا رشته های مورد نظرتون رو بر اساس اولویت و طبقه بندی بالا بنویسید. بر فرض مثال مثلا:
    1-(از لحاظ فاند): هماتولوژی - انگل- ....
    2-(از لحاظ درآمد ایران): ویروس - هماتو- ...
    3-(از لحاظ درآمد امریکا): هماتو- ویروس- ....
    البته مثال های بالا فرضی بودند. با تشکر
    1-نوع رشته برای فاند مهم نیست. مهم معدل شما و سوابق تحصیلی پژوهشی و نمره امتحانات زبان و GRE هست.
    2-تقریبا همشون مشابه هستن. در اکثر موارد کار شما تدریس در دانشگاهه و مجوز آزمایشگاه هم داری.
    3-دقیق نمیدونم.
    به این هم دقت کن که در آمریکا شما میتونی از لیسانس به phd اقدام کنی و نیازی نیست Msc داشته باشی.
    ضمنن تا 6 سال دیگه که لیسانست رو بگیری و طرحت رو هم بری، همه افکار و ایده هات هم عوض میشه و علاقت به نوع رشته رو پیدا میکنی. الان فقط درس و مشقت رو بخوب خون و زبانت رو تقویت کن.

پیش فرض پاسخ : کدام گرایش علوم آزمایشگاهی

سلام

من یه pposition پیدا کردم به نام Microbial Molecular Biology
    با این رشته مجوز آزمایشگاه رو دارم ؟ للبته در خارج از ایران ؟

کلا با چه رشته هایی می شه در کشور های دیگه آزمایشگاه داشت ؟ این رشته ها حتما باید از نوع clinical PHD باشن ؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)