صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 167

موضوع: علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

Junior Member tameshki آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی

پیش فرض پاسخ : فارغ التحصیل علوم آزمایشگاهی

میگن ما اشتباه کردیم. اگه به گذشته برگردیم دیگه این راه رو انتخاب نمی کنیم. میریم از اول پزشکی یا دندون یا دارو می خونیم. (من مطئنم 90% این حرفا به خاطر اینه که درآمد توی اون رشته ها بیشتره!!)
    توی ایران هر کی بتونه روی پای خودش بایسته شاید بتونه یه کاری بکنه وگرنه اگه قرار باشه به دولت یا سازمان خاصی متکی بشه باید خدا بهش رحم کنه..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی

فارغالتحصیل رشته علوم ازمایشگاهی هستم .درحال گذراندن طرح میباشم .وقتی طرحم تموم شد میخوام برم المان اونجا ادامه تحصیل بدم.من باید الان چیکار کنم ؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    1-اگه آینده نداشت چرا شما ادامه دادید و اومدید علوم پایه؟ این سوال رو از اساتید مربوطه بپرسید
    2-شما بفرمایید در ایران چی آینده داره که علوم پایه نداره؟
    پزشکی(تخصص)
    داروسازی
    دندانپزشکی
    بقیش در ایران آینده چندان مشخصی نداره . از مهندسی گرفته تا انسانی و هنر و ......طرف رفته دکترا گرفته از دانشگاه تهران بعد وزارت علوم اومده بهش میگه برو دانشگاه باقر آباد سیرالئون در فلان نقطه دور افتاده به دانشجوهای داغونش درس بده. که ما ماهانه یک حقوقی به شما بدیم محض گذران! شما بخونید "خنده"
    فقط علاقه میتونه کمک کنه وموثر باشه و بدون علاقه در هر رشته ای مخصوصا توی این اوضاع گل و بلبل تلف کردن وقته البته علاقه هم باشه نباید انتظار بالا باشه و ایدئال رو انتظار دااشته باشید .
    مثلا شما یک مراجعه ای به این امضای من بکن ببین فراغ التحصیلان مقطع ارشد بهترن دانشگاه فنی مهندسی ایران نظرشون در باره آینده و بازار کارشون چیه؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negar_m نمایش پست ها
    از راهنماییتون متشکرم ولی من باز هم جواب سوالم رو کامل نگرفتم یعنی شما میگید من کارشناسی ارشد رو اینجا بخونم بعد برای دکترا برای امریکا یا کاندا اقدام کنم؟در حالی که هدف من اینه که بعد کارشناسی اقدام کنم چون واقعا رشته ای که می خوام بخونم رشته ای هست که دلم می خواد عمرمو صرفش کنم نه اینکه با توجه به اینکه وزارت خونه هروز یک قانون وضع میکنه چند سال از وقتمو بذارمو بعدش ندونم که چی شده!میدونم سوال زیاد پرسیدم ولی میخوام بدونم که fund گرفتن واسه یک رشته ای مثل پزشکی یا داروسازی امکان پذیر هست یا نه؟
    با پوزش بخاطر تاخیر در پاسخ،
    دوست گرامی
    به کسی که کارشناسی داره در خارج سخت فاند میدهند نمیخام بگم غیر ممکنه ولی سخته!! واسه همینه پیشنهاد میشه که ارشد را داخل بگیرید.
    خیر فاند واسه رشته پزشکی عمومی و حتی داروسازی و کلا هر رشته ای که از اول بخواهید شروع کنید تقریبا غیر ممکن است حتی به شهروندان خودشون هم چنین فاندی نمی دهند . مگر شانسی بیارید که یک بورس به جهان سومی ها تعلق بگیرید یا خیر که اونم تقریبا غیر ممکنه!
    فاند فقطو فقط واسه مقاطع تکمیلی و بویژه دکتری و پست دکتری است و در مواردی هم ارشد.
    در هرصورت داخل ارشد را در یک رشته و یک دانشگاه دولتی خوب بگیرید تزتون را روی تومورها کار کنید تا ان شاالله بعد از ارشد با مقاله های خوب ونمرههای خوب زبان و جی اریی اقدام به اپلای نمایید.ضمنا اگه دوس تدراید با کارشناسی بروید در کنار آماده شدن واسه داخل شانستون واسه ارشد خارج هم امتحان کنید .
    پ.ن: معدل لیسانس تون خیلی مهمه هرچه میتواند افزایشش دهید، نمره های تافل و جی آریی هم از الان شورع کنید واسه این دو تا امحتان اماده شدن

موفق و سربلند باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elah1 نمایش پست ها
    فارغالتحصیل رشته علوم ازمایشگاهی هستم .درحال گذراندن طرح میباشم .وقتی طرحم تموم شد میخوام برم المان اونجا ادامه تحصیل بدم.من باید الان چیکار کنم ؟؟
    کسب نمره زبان، مقاله معتبر دادن و اپلای کارهای هستند که شما باید انجام دهید.
    همزمان هم واسه ارشد داخل بخونید چون واسه مستر خارج سخت فاند می دهند، خودتون می تونید هزینه کنید چه بهتر وگرنه ارشد داخل را دریابید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tameshki نمایش پست ها
    نه. ربطش به کشور خودمون بر میگرده. دوست داشتم توی رشته خودم ادامه تحصیل بدم ولی اکثر استادا ناامیدم کردن. میگن علوم پایه تو ایران آینده نداره.
    منم شرایط مهاجرت ندارم. نمیتونم با دوری از خانواده کنار بیام.
    در هرصورت شما 4 راه دارید:
    1- مهاجرت جهت ادامه تحصیل همین رشته
    2- ادامه تحصیل در داخل همین رشته
    3- کار با همین مدرک
    4- کنکور دولتی یا آزاد بدهید و همون رشته های رو که پولساز هست و اساتیدتون توصیه کرده اند شروع کنید.

وقت تلف نکنید و یکی از چهار راه بالا را انتخاب نمایید

موفق باشید

Junior Member tbaq آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    clinical laboratory sciences/daneshgah azad

پیش فرض پاسخ : کدام گرایش علوم آزمایشگاهی

سلام.

منم سال اول علوم آزمایشگاهی و قصد رفتن به کالیفرنیا برای دکترای حرفه ای این رشته رو دارم.هم هدفی ها اعلام کنند .

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    من فارغ التحصیل رشته انگل شناسی پزشکی از دانشگاه تهران هستم و 30 سال سن دارم
    رتبه 4 در کنکور کارشناسی به ارشد انگل شناسی
    دو تا ثبت ژن و یک مقاله در pubmed یک مقاله در مجله اپیدمیولوژی ایران یک مقاله در سمینار میکروبیولوژی شیراز دارم
    نمره ielts 6.5 جنرال دارم و دارم خودم رو برای 7 یا 7.5 آکادمیک آماده میکنم
    ومتاسفانه الان به عنوان کارشناس!!!!!!! در یک بیمارستان مشغول به کار هستم
    حالا سوالم از شما دوستان این هست که برای ادامه تحصیل در phd علوم پایه پزشکی در خارج از کشور،
    1-کدام کشور با شرایط من مناسبتر هست مخصوصا که نمره gre ندارم و قصد گرفتن اونهم ندارم!
    2-و کدام کشور برای ادامه تحصیل راحتتر به من فاند میده
    البته بازار کار در آن کشور هم برام بسیار مهمه
    3-در ضمن چه گرایشهایی به نظر شما برای ادامه تحصیل برای من وجود داره؟
    با تشکر از راهنمایی شما دوستان

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    من فارغ التحصیل رشته انگل شناسی پزشکی از دانشگاه تهران هستم و 30 سال سن دارم
    رتبه 4 در کنکور کارشناسی به ارشد انگل شناسی
    دو تا ثبت ژن و یک مقاله در pubmed یک مقاله در مجله اپیدمیولوژی ایران یک مقاله در سمینار میکروبیولوژی شیراز دارم
    نمره ielts 6.5 جنرال دارم و دارم خودم رو برای 7 یا 7.5 آکادمیک آماده میکنم
    ومتاسفانه الان به عنوان کارشناس!!!!!!! در یک بیمارستان مشغول به کار هستم
    حالا سوالم از شما دوستان این هست که برای ادامه تحصیل در phd علوم پایه پزشکی در خارج از کشور،
    1-کدام کشور با شرایط من مناسبتر هست مخصوصا که نمره gre ندارم و قصد گرفتن اونهم ندارم!
    2-و کدام کشور برای ادامه تحصیل راحتتر به من فاند میده
    البته بازار کار در آن کشور هم برام بسیار مهمه
    3-در ضمن چه گرایشهایی به نظر شما برای ادامه تحصیل برای من وجود داره؟
    با تشکر از راهنمایی شما دوستان
    سلام
    معدل لیسانس؟ارشد؟ بفرمایید تا بهتر بشه اظهار نظر کرد
    مرسی

با تشکر از لطف و توجه شما دوست عزیز
    معدل کاردانی علوم آزمایشگاهی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران:
    16.26
    کارشناسی علوم آزمایشگاهی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
    16.76
    کارشناس ارشد انگل شناسی از دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران
    16.55
    ممنون میشم اگه بنده رو در رابطه با سوالهایی که مطرح کردم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)