صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 167

موضوع: علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فارغ التحصیل علوم آزمایشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    با تشکر از لطف و توجه شما دوست عزیز
    معدل کاردانی علوم آزمایشگاهی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران:
    16.26
    کارشناسی علوم آزمایشگاهی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
    16.76
    کارشناس ارشد انگل شناسی از دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران
    16.55
    ممنون میشم اگه بنده رو در رابطه با سوالهایی که مطرح کردم راهنمایی کنید
    شما میتونید در اکثر رشته های علوم پایه پزشکی در اروپا و کانادا (چون که نمیخوایید GRE بدید) پذیرش بگیری. همشون هم با فاند یا حقوق همراه هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    شما میتونید در اکثر رشته های علوم پایه پزشکی در اروپا و کانادا (چون که نمیخوایید GRE بدید) پذیرش بگیری. همشون هم با فاند یا حقوق همراه هستند.
    ممنون از پاسختون دوست عزیز
    میشه مثلا در رابطه با رشته خودتون (ژنتیک) بفرمایید که به صورت مثال در کانادا چطور میتونم یک دپارتمان یا بهتر بگم استاد رو پیدا کنم تا مقالاتش رو بررسی کنم وبرای گرفتن فاند و ادامه تحصیل با هاش مکاتبه کنم
    میدونید شاید خنده دار به نظر بیاد ولی متاسفانه من با فرمت سایتهای دانشگاههای کانادا یک مقدار مشکل دارم و بعد از رفتن داخل سایتهاشون گیج میشم و اون چیزی رو که میخوام (دپارتمان و استاد مناسب در رابطه با رشته خودم)نمیتونم پیدا کنم!!!
    با تشکر از توجه شما دوست عزیز

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    سلام
    معدل لیسانس؟ارشد؟ بفرمایید تا بهتر بشه اظهار نظر کرد
    مرسی
    درود
    همانطور که دوستان گفتند بدون جی آریی اروپا شانس دارید بهتر است در سایت ها دانشگاههای کشورهای مختلف اروپایی به دنبال Vacancy یا open position ها بگردید یا سایت هایی مانند naturejobs.com اسم رشتتون سرچ کنید تا پوزیشن های خالی را پیدا نمایید و ضمن اینکه مقاله تون هم زیادتر کنید چون بسیار رقابتی هست
    در مورد کانادا من دقیقا نمی دونم منظورتون چیه از اینکه سر درنمیارید! البته ممکنه حتما دپارتمان انگل شناسی وجود نداشته باشه ولی در دپارتمانهای بیومدیسین دنبال اساتید مرتبط بگردید و بهشون میل بزنید چون کانادا نقش استاد خیلی مهمه در پذیرش با فاند،
    البته استرالیا هم می تونید اقدام کنید منتها یه خورده مقالاتتون رو بیشتر کنید

موفق باشی
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس علوم آرمایشگاهی دارم و در حال حاضر دارم طرحمو می گذرونم.....از لحاظ بازار کار اصلا موقعیت کاری یه لیسانس علوم در ایران رو دوست ندارم به طوری که دیگه دارم دچار افسردگی میشم....نمیدونم با این اوضاع رشته خودمو در ایران ادامه بدم یا اینکه کنکور آزاد بدم و دندانپزشکی بخونم .....و یا اینکه به فکر رفتن از ایران باشم....خیلی به رشته هماتو علاقه دارم واسه ادامه تحصیل ولی با این اوضاع نمیدونم چیکار کنم؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ROMA2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس علوم آرمایشگاهی دارم و در حال حاضر دارم طرحمو می گذرونم.....از لحاظ بازار کار اصلا موقعیت کاری یه لیسانس علوم در ایران رو دوست ندارم به طوری که دیگه دارم دچار افسردگی میشم....نمیدونم با این اوضاع رشته خودمو در ایران ادامه بدم یا اینکه کنکور آزاد بدم و دندانپزشکی بخونم .....و یا اینکه به فکر رفتن از ایران باشم....خیلی به رشته هماتو علاقه دارم واسه ادامه تحصیل ولی با این اوضاع نمیدونم چیکار کنم؟؟
    د

دوست گرامی
    شما چند راه دارید در مورد گزینه اول نظری ندارم گزینه دوم یعنی خارج
    1- کنکور دندانپزشکی
    2- خارج: اکیدا توصیه می کنم که ارشدت رو در ایران بگیر و زبانت رو به شدت قوی کن. با لیسانس خارج رفتن و بورس گرفتن خیلیییی سخته.

هرگز به لیسانس ماندن در ایران قانع نباش که فسیل می شوید. پیش بسوی اهدافتون
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

سلام .من دانشجوی ترم 1 علوم ازمایشگاهی هستم.از رشتم بدم نمیاد اما خیلی هم علاقه مند نیستم.چند تا سوال دارم:
    1-ایا می تونم از رشته خودم تو دانشگاه های خارج از کشور برم پزشکی یا دندان پزشکی بخونم؟
    2-شرایط کاری برای این رشته خارج از کشور چجوریه؟بهتر از ایرانه؟
    مایلم تو کره جنوبی و ترجیحا سئول ادامه تحصیل بدم.و در چه صورت می تونم حقوق میدن به دانشجو ها؟
    از اینده کاری این رشته می ترسم .

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط taylor نمایش پست ها
    سلام .من دانشجوی ترم 1 علوم ازمایشگاهی هستم.از رشتم بدم نمیاد اما خیلی هم علاقه مند نیستم.چند تا سوال دارم:
    1-ایا می تونم از رشته خودم تو دانشگاه های خارج از کشور برم پزشکی یا دندان پزشکی بخونم؟
    2-شرایط کاری برای این رشته خارج از کشور چجوریه؟بهتر از ایرانه؟
    مایلم تو کره جنوبی و ترجیحا سئول ادامه تحصیل بدم.و در چه صورت می تونم حقوق میدن به دانشجو ها؟
    از اینده کاری این رشته می ترسم .
    1-شما چه لیسانس داشته باشی چه نه میتونی خارج پزشکی بخونی (غیر از امریکای شمالی که داستان فرق داره)
    2-تو ایران هم شرایط کاری بد نیست. تو خارج هم خوبه. خیلی لازم دارن.
    3-معمولا بستگی به دانشگاه و رشته داره. اگه رشته شما تحقیقاتی باشه احتمال فاند داره.(در مقطع مستر) و دکتری هم اکثر جاها با فانده.
    نگران آینده رشتت نباش. تو گروه تجربی، علوم آز جز معدود رشته هایی هست که تو مقطع لیسانس کار هست!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام گرایش علوم آزمایشگاهی

گسی اطلاع داره با لیسانس علوم ازمایشگاهی میشه کره جنوبی برای دکترا حرفه ای رفت؟ چون تو ایران حرفه ای نداریم و فقط از پزشکی امکانش هس
    اگه اره ،مستقیم میشه رفت ینی بدون فوق لیسانس؟

erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام گرایش علوم آزمایشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط taylor نمایش پست ها
    گسی اطلاع داره با لیسانس علوم ازمایشگاهی میشه کره جنوبی برای دکترا حرفه ای رفت؟ چون تو ایران حرفه ای نداریم و فقط از پزشکی امکانش هس
    اگه اره ،مستقیم میشه رفت ینی بدون فوق لیسانس؟
    احتمالا کسی نتونه در این مورد به شما کمک کنه. این رشته به خودی خود در اکثر مناطق دنیا یا ارائه نمیشه و یا بسیار نادره. شما اول باید بگردی ببینی ارائه میشه یا نه. احتمالش هست که در جایی مث کره وجود نداشته باشه.
    ویرایش توسط erfan1985 : April 13th, 2013 در ساعت 08:48 AM

Junior Member

ببخشید من باز هم سوال دارم !
    از رشته علوم ازمایشگاهی به چه رشته هایی میشه رفت؟ مثلا می تونم خارج از ایران واحد هامو تطبیق بدم و فیزیوتراپی بخونم بعد هم کایروپراکتیتک یا هم یک راست بررم کایروپراکتیک به صورت پیوسته؟ البته منظورم با فانده
    ینی این رشته هارو ادامه هم بخونم نه اینکه دوباره 4سال برم اونور فیزیو بخونم .در واقع یه سری واحد های اضافه رو اونجا بگذرونم. همون طورم که قبلا گفتم مد نظرم کره جنوبی هست.
    کلی یه توضیحی راجع به شرایط رفتن از ازمایشگاه به سایر رشته ها رو بدین. من کل این صفحات رو خوندم ولی جواب دقیقی پیدا نکردم.
    می شه لطفا ادرس یه سری از دانشگا های کره رو بدید که بیشتر تحقیق کنم؟جاهایی که این طور رشته ها رو داشته باشن.
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)