صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 167

موضوع: علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فارغ التحصیل علوم آزمایشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط taylor نمایش پست ها
    ببخشید من باز هم سوال دارم !
    از رشته علوم ازمایشگاهی به چه رشته هایی میشه رفت؟ مثلا می تونم خارج از ایران واحد هامو تطبیق بدم و فیزیوتراپی بخونم بعد هم کایروپراکتیتک یا هم یک راست بررم کایروپراکتیک به صورت پیوسته؟ البته منظورم با فانده
    ینی این رشته هارو ادامه هم بخونم نه اینکه دوباره 4سال برم اونور فیزیو بخونم .در واقع یه سری واحد های اضافه رو اونجا بگذرونم. همون طورم که قبلا گفتم مد نظرم کره جنوبی هست.
    کلی یه توضیحی راجع به شرایط رفتن از ازمایشگاه به سایر رشته ها رو بدین. من کل این صفحات رو خوندم ولی جواب دقیقی پیدا نکردم.
    می شه لطفا ادرس یه سری از دانشگا های کره رو بدید که بیشتر تحقیق کنم؟جاهایی که این طور رشته ها رو داشته باشن.
    متشکرم
    نه. واحدهای مشترک این رشته ها با علوم آز کمه. ضمنن این رشته ها که شما میگی فاند ندارن. حتی اگه هم واحد مشترک داشتن چنین کاری به راحتی شدنی نبود که واحداتون رو قبول کنن و ....
    شما میتونین برای ادامه تحصیل در فوق لیسانس اکثر رشته های زیرشاخه پزشکی (و گاه حتی غیر پزشکی! مثل ادبیات!!) شرکت کنید. البته احتمال پذیرفته شدن شما در رشته های مرتبط بیشتره!!
    در مورد کره هم بهتره تو گوگل سرچ کنید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام گرایش علوم آزمایشگاهی

با سلام خدمت دوستان

من دانشجوی کامپیوتر بودم حدود یک ساله انصراف دادم. از ایتدا به پزشکی علاقه داشتم ولی الان احساس میکنم که دیره برای پزشکی خوندن و قبول شدنش هم خیلی سخته توی کنکور.

من به رشته هماتولوژی و انکولوژی علاقه پیدا کردم
    میخواستم بدونم که در ایران برای شروع تحصیل علوم آزمایشگاهی خوبه یا رشته های دیگه ای هم هستش که بشه بعدش در شاخه هماتولوژی تحصیل کرد و اینکه در خارج از کشور هم به این صورته یا اینکه از ابتدا میشه وارد رشته هماتولوژی شد...

erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام گرایش علوم آزمایشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_68 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

من دانشجوی کامپیوتر بودم حدود یک ساله انصراف دادم. از ایتدا به پزشکی علاقه داشتم ولی الان احساس میکنم که دیره برای پزشکی خوندن و قبول شدنش هم خیلی سخته توی کنکور.

من به رشته هماتولوژی و انکولوژی علاقه پیدا کردم
    میخواستم بدونم که در ایران برای شروع تحصیل علوم آزمایشگاهی خوبه یا رشته های دیگه ای هم هستش که بشه بعدش در شاخه هماتولوژی تحصیل کرد و اینکه در خارج از کشور هم به این صورته یا اینکه از ابتدا میشه وارد رشته هماتولوژی شد...
    این رشته در لیسانس وجود نداره. نزدیک ترین رشته لیسانس بهش، علوم آزمایشگاهی هست. بعدش میتونی فوق لیسانش هماتولوژی بخونی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

سلام دوستان
    4 ماه میشه که درسم تموم شده(کارشناسی علوم آزمایشگاهی پیوسته ) و در صف انتظار برای گذروندن طرح هستم.
    دوستان در دانشگاه های آمریکا دکترای علوم آزمایشگاهی وجود داره ،کسی از دوستان هست که اطلاعاتی در این زمینه بده!!

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط foorugh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    4 ماه میشه که درسم تموم شده(کارشناسی علوم آزمایشگاهی پیوسته ) و در صف انتظار برای گذروندن طرح هستم.
    دوستان در دانشگاه های آمریکا دکترای علوم آزمایشگاهی وجود داره ،کسی از دوستان هست که اطلاعاتی در این زمینه بده!!
    وجود داره ولی به شکل PhD. با اونی که احتمالا شما فکر می کنی فرق داره. (دخالتی تو تشخیص ازمایشگاهی و ... ندارن)

سلام دوستان من تا الان 2 ترم از علوم ازمایشگاهی رو پشت سر گذاشتم از الان خیلی به فکر رفتن به امریکام اونم برای فوق لیسانسم شاید خنده دار باشه و بگید از الان داره برای 3 سال دیگش فکر رفتن به امریکا رو میکنه ولی من از همتون کمک میخوام به نظرتون برای اینکه راحتر به هدفم برسم باید چیکار کنم از الان دارم زبان میخونم معدل دو ترمم هم خیلی خوب نشده(16.16 و 15.38)دارم کار میکنم که معدلمو بکشم بالا راستی به نظرتون برای فوق احتمال fund گرفتن از امریکا رو دارم؟ممنون میشم اگه کمکم کنید

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohadese92 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تا الان 2 ترم از علوم ازمایشگاهی رو پشت سر گذاشتم از الان خیلی به فکر رفتن به امریکام اونم برای فوق لیسانسم شاید خنده دار باشه و بگید از الان داره برای 3 سال دیگش فکر رفتن به امریکا رو میکنه ولی من از همتون کمک میخوام به نظرتون برای اینکه راحتر به هدفم برسم باید چیکار کنم از الان دارم زبان میخونم معدل دو ترمم هم خیلی خوب نشده(16.16 و 15.38)دارم کار میکنم که معدلمو بکشم بالا راستی به نظرتون برای فوق احتمال fund گرفتن از امریکا رو دارم؟ممنون میشم اگه کمکم کنید
    معدل شما خوبه. سعی کن کمتر نشه.
    برای امریکا اکثرا مستر رو ایران میگیرن و برای دکتری اپلای میکنن. به هر حال شانس دارید. سعی کنید در کنار درسها و فعالیتهای روزمره وارد فعالیتهای پژوهشی و نیز فعالیتهای اجتماعی هم بشید که رزومتون قوی بشه!

با فوق لیسانس انگل شناسی میتونم به چه رشته هایی تغیر رشته بدم به نظرتون دانشگاهای البرتا بهتره یا ساسکچوان؟

Junior Member

سلام من هم فارغ التحصیل رشته علوم ازمایشگاهی هستم و میخوام تازه برای طرح ثبت نام کنم میتونید من رو راهنمایی کنید؟

میدونم که برای دانشگاه علوم پزشکی تهران ثبت نام اینترنتی هستش و برای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 3 ماه یه بار امتحان میگیرن .
    ولی میخوام برای دانشگاه شهید بهشتی رو شرکت نکنم وفقط برا علوم پزشکی تهران رو شرکت کنم به نظر شما این کار درسته؟ چند ماه طول میکشه تا اسمم در بیادش؟

Junior Member

سلام ،من21 سالمه دانشجوی ترم 6 علوم ازمایشگاهی ازادهستم و خدا بخواد 7 ترمه تموم میکنم از اونجا ک رشتمو دوست نداشتم معدل کلم تا الان 14:30هست ،ب فکر افتادم که برای ارشد فاند بگیرم و خارج از کشور ادامه بدم،زبان هم بطور جدی شروع میکنم تا این 2 سال زبانم اوکی شه،و ب فکر مقاله و..هم هستم،میخواستم ببینم شانسی برای اینکار دارم؟و میتونم اگه زیرشاخه های رشتم نخواستم برم پزشکی و اونور ادامه بدم؟،متاسفانه هیچکس و پیدا نکردم بتونه راهنماییم کنه.لطفا بگین من باید چه کارکنم کجا برم و...ممنونم،

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)