صفحه 9 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 167

موضوع: علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیلات تکمیلی پیراپزشکان (Msc & PhD)

سلام....برای کسی که لیسانس علوم آزمایشگاهی داره (با معدل 17.35) ، واسه ارشد خوندن رشته ایمونولوژی رو کدوم دانشگاه ها ارائه میدن؟(ترجیحا در کانادا ) و کلا هزینه اش چقدر میشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیلات تکمیلی پیراپزشکان (Msc & PhD)

نقل قول نوشته اصلی توسط ladiora نمایش پست ها
    سلام....برای کسی که لیسانس علوم آزمایشگاهی داره (با معدل 17.35) ، واسه ارشد خوندن رشته ایمونولوژی رو کدوم دانشگاه ها ارائه میدن؟(ترجیحا در کانادا ) و کلا هزینه اش چقدر میشه؟
    اینجا لیستشون هست: هزینه هم نداره. فاند دارن!
    http://oraweb.aucc.ca/pls/dcu/dcu_e2...9934&SORT_BY=1

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical eng- Amirkabi university of technologyr

پیش فرض پاسخ : علوم آزمایشگاهی (Laboratory medicine)

سلام دوستان
    ميخواستم بدونم تحصيل در رشته علوم آزمايشگاهي در آلمان از ابتدا چند سال طول ميكشه؟ درسته مه 5 سال و نيمه هست دوره كارسناسيش؟
    آيا دانشگاه كلن اين رشته رو داره با اين شرايط؟
    اگه لطف كنيد و جواب رو پيام خصوصي هم بديد بينهايت ممنون ميشم
    با تشكر

Junior Member

سلام دوستان
    من كارشناسي علوم ازمايشگاهي ناپيوسته خوندم با معدل ١٧/٠٦
    من ازدواج كردم و دارم ميرم امريكاايالت تگزاس و شهر هيوستن،الان دارم رو زبانم كار ميكنم و ميخواستم ببينم اونجا ميتونم ارشد علوم ازمايشگاهي ادامه بدم و phd علوم ازمايشگاهي رو بگيرم يا اصلا نيست و بايد تك رشته هاي علوم پايه رو بخونم؟!
    به نظر شما بهتره كه رشته خودم رو ادامه بدم يا از اول اونجا پزشكي بخونم؟! (٢٥سالمه)
    واينكه شنيدم بايد اول اونجا مدركم update بشه!! ميشه در اين مورد هم يه توضيحي بدين؟
    ممنون ميشم

سلام ، کسی میدونه شرایط پذیرش گرفتن در رشته دکترای حرفه ای علوم ازمایشگاهی در امریکا چیه؟ممنون میشم جواب بدید

سلام دوستان.من فارغ التحصیل کارشناسی زیست شناسی سلولی مولکولی هستم.امسال برای ارشد میخوام هماتو بخونم و بعد برای phd برای کانادا اقدام کنم.میخواستم بدونم با ارشد هماتو توی کانادا برای پذیرش موفق خواهم بود.اوضاع کار برای این رشته خوب هست یا خیر.
    ایا ایمونولوزی بهتره یا هماتو برای رفتن به کانادا.
    ممنون میشم جواب بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cls نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من كارشناسي علوم ازمايشگاهي ناپيوسته خوندم با معدل ١٧/٠٦
    من ازدواج كردم و دارم ميرم امريكاايالت تگزاس و شهر هيوستن،الان دارم رو زبانم كار ميكنم و ميخواستم ببينم اونجا ميتونم ارشد علوم ازمايشگاهي ادامه بدم و phd علوم ازمايشگاهي رو بگيرم يا اصلا نيست و بايد تك رشته هاي علوم پايه رو بخونم؟!
    به نظر شما بهتره كه رشته خودم رو ادامه بدم يا از اول اونجا پزشكي بخونم؟! (٢٥سالمه)
    واينكه شنيدم بايد اول اونجا مدركم update بشه!! ميشه در اين مورد هم يه توضيحي بدين؟
    ممنون ميشم
    سلام دوستان
    کسی هست پاسخ این پست را بده. همسر منم همین شرایطو داره. لیسانس علوم ازمایشگاهی هستش. من خودم دانشگاه اوهایو دکترای مهندسی فاند دارم. همسرمم می خوام با خودم ببرم. لطفا در این مورد اطلاعات بدید
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sunshine88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست پاسخ این پست را بده. همسر منم همین شرایطو داره. لیسانس علوم ازمایشگاهی هستش. من خودم دانشگاه اوهایو دکترای مهندسی فاند دارم. همسرمم می خوام با خودم ببرم. لطفا در این مورد اطلاعات بدید
    ممنون
    phd با نام علوم ازمایشگاهی خیلی جا ها وجود داره. تک رشته های علوم پایه هم هست. پزشکی هم میتونید بخونید به شرطی که شرایط دانشگاه مربوطه رو داشته باشید و امتحان ورودی و مصاحبه رو بگذرونید.
    مدرکتون نیازس به اپدیت نداره. اما باید register کنید با council مربوط به حرفه خودتون (علوم ازمایشگاهی) که پروسش ممکنه چند تا امتحان و یا یه مدت دوره کاراموزی باشه. بهتره با قوانین اون موسسه کنترل کنید.

Junior Member

سلام یه سوال دارم و خیلی خوشحال میشم اکه جوابم را بدیت
    من لیسانس علوم آزمایشگاهی دارم و معدلم تققریبا 16 بوده
    الان دارم ارشد باکتریشناسی میخونم در دانشگاه اصفهان
    میخوام برای دکترا به یه کشور اروپایی برم
    با فوند کامل اولا اینکه باید چه کارهایی در دوره ارشد انجام بدم تا راحتتر پذیرش بگیرم
    دوم اینکه کدوم کشور شرایط مناسبتری برای رشته من داره

ممنون میشم اگه جواب بدیت

Junior Member

درود من دانشجوی علوم ازمایشگاهی دامپزشکی سراسری تبریز هستم با معدل 17 تافل 90 و چن تا کنفرانس ملی و بین المللی دارم میخواستم ببینم برا ارشد میتونم تو رشته های وزرات بهداشت مثل بیوشیمی بالینی یا ویروس شناسی و ایمونولوژی پذیرش با فاند بگیرم یعنی دقیقا میخوام بدونم تغییر رشته میشه طبق اخبار سازمان سنجش این امکان در ایران وجود دارد که به این رشته ها برم.سپاس فروان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)