صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 75

موضوع: بلوکه شدن حساب ویزا کارتهایی که بانکهای ایرانی صادر کرده اند

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

Unhappy بلوکه شدن حساب ویزا کارتهایی که بانکهای ایرانی صادر کرده اند

سلام دوستان
    من شنیدم این ویزا کارت هایی که بانک های ایرانی صادر می کنند، در پرداخت های اینترنتی ممکنه که بلوکه بشوند و پولی هم که در حساب هست به خزانه ی دولت اون کشور واریز بشه. خواهش می کنم دوستانی که چه خودشان و یا چه آشنایانشان با موارد مشابه برخورد کردند، تجربیاتشون رو اینجا بگذارند تا از وارد شدن خسارت به بقیه ی دوستان هم جلوگیری بشه.
    متشکرم

Senior Member m_rond آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بلوکه شدن حساب ویزا کارتهایی که بانکهای ایرانی صادر کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شنیدم این ویزا کارت هایی که بانک های ایرانی صادر می کنند، در پرداخت های اینترنتی ممکنه که بلوکه بشوند و پولی هم که در حساب هست به خزانه ی دولت اون کشور واریز بشه. خواهش می کنم دوستانی که چه خودشان و یا چه آشنایانشان با موارد مشابه برخورد کردند، تجربیاتشون رو اینجا بگذارند تا از وارد شدن خسارت به بقیه ی دوستان هم جلوگیری بشه.
    متشکرم
    سلام
    فکر نکنم این مشکل فقط بخاطر صدورشون با وساطت بانکهای ایرانی باشه. شما وقتی ویزا کارت از جاهای دیگه هم تهیه کنید اگر موقع پرداخت با آی پی ایران وصل شده باشید احتمال بلوکه شدن هست.
    Never Say Never

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    سلام
    فکر نکنم این مشکل فقط بخاطر صدورشون با وساطت بانکهای ایرانی باشه. شما وقتی ویزا کارت از جاهای دیگه هم تهیه کنید اگر موقع پرداخت با آی پی ایران وصل شده باشید احتمال بلوکه شدن هست.
    مرسی از جوابتون. یعنی اگر اینطوریه که شما می گید و البته خودمم شنیدم اگر VPN استفاده کنیم مشکل حله دیگه!! درسته؟
    مرسی

Senior Member m_rond آواتار ها

مرسی از جوابتون. یعنی اگر اینطوریه که شما می گید و البته خودمم شنیدم اگر VPN استفاده کنیم مشکل حله دیگه!! درسته؟
    مرسی
    خواهش می کنم. وقتی شما تصمیم به خرید اینترنتی با کارتهای اعتباری می گیرید عموماً استفاده از وی .... پی .... ان از اوجب واجباته. البته در هنگام خرید معمولاً سایتها از شما billing address می خوان که آدرسی هست که صورت حسابتون به اونجا فرستاده می شه حالا اینکه همیشه بفرستن یا نه نمی دونم اما بعضی سایتها این آدرس رو با آی پی آدرستون چک می کنن که یکی باشه بعضیها هم نه. اما هیچوقت برای خرید، بصورت مستقیم و با آی پی ایران اقدام نکنید.
    ویرایش توسط m_rond : September 20th, 2011 در ساعت 01:56 PM
    Never Say Never

رشته و دانشگاه

یعنی خــــــــــــــــــــدا رو شکر تا حالا ویزا کارت و موجودی آن برای کسی block نشده؟؟؟؟!!!!!

یعنی خــــــــــــــــــــدا رو شکر تا حالا ویزا کارت و موجودی آن برای کسی block نشده؟؟؟؟!!!!!
    شرمنده ابنو می گم، شما خیلی بیش از حد دیگه وسواس به خرج می دید.

دوست گرامی شما از هر جایی کارت بگیری، تا زمانی که کارت شما با آدرس و مشخصات واقعی ثبت نشده باشه (که قابل پیگیری نباشه) احتمال ضرر کردم و بلاک شدن دارید.
    پس از هر جایی به این شکل کارت که بگیرید به این فکر کنید که باقیمانده ممکن هست از دست شما بره، چون دست شما به جایی بند هست.

چندین بار هم برایتان توضیح دادم، بلاک شدن با کارت هدیه را با یک تماس تلفنی می توان حل کرد، به شرط ثبت کردن کارت که نشان می دهد کار هدیه به نام شما ثبت شده و شما صاحب واقعی هستید.
    مثلا یکی از عوامل بلاک شدن، ظرف 1 روز با IP چند کشور خرید کنید.

حالا شما بگرد پرتقال فروش رو پیدا کن )

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط codec نمایش پست ها
    شرمنده ابنو می گم، شما خیلی بیش از حد دیگه وسواس به خرج می دید.

دوست گرامی شما از هر جایی کارت بگیری، تا زمانی که کارت شما با آدرس و مشخصات واقعی ثبت نشده باشه (که قابل پیگیری نباشه) احتمال ضرر کردم و بلاک شدن دارید.
    پس از هر جایی به این شکل کارت که بگیرید به این فکر کنید که باقیمانده ممکن هست از دست شما بره، چون دست شما به جایی بند هست.

چندین بار هم برایتان توضیح دادم، بلاک شدن با کارت هدیه را با یک تماس تلفنی می توان حل کرد، به شرط ثبت کردن کارت که نشان می دهد کار هدیه به نام شما ثبت شده و شما صاحب واقعی هستید.
    مثلا یکی از عوامل بلاک شدن، ظرف 1 روز با IP چند کشور خرید کنید.

حالا شما بگرد پرتقال فروش رو پیدا کن )
    من دوست دارم هر کاری بی نقص انجام بشه، حالا اسمش هرچی می خواد باشه!!! باید به کجا زنگ زد؟؟؟ و چی گفت؟؟ و چه شرایطی باید داشته باشیم؟؟
    مرسی

من دوست دارم هر کاری بی نقص انجام بشه، حالا اسمش هرچی می خواد باشه!!! باید به کجا زنگ زد؟؟؟ و چی گفت؟؟ و چه شرایطی باید داشته باشیم؟؟
    مرسی
    بی نقض در کشور تحریم شده بی معنا هست

- شرایط چه باید باشد؟
    شرایط این هست که شما مقیم/ساکن کشور ایران نباشید. (مقیم حتما شهروند کشور دیگر نیست، بلکه مسکونت موقت هم شامل آن می شود)
    پس تا زمانی که ساکن ایران هستید شما نمی توانید کارتی به شکل تمام و کمال ثبت کنید، جز نام دارنده کارت، برای جلوگیری از برخی حساسیت های سایت های آنلاین

- به کجا باید زنگ زد؟
    از کسی که از او کارت می خرید باید بپرسید که پشتیبانی کارت کجاست و به چه شماره بین المللی

- به شما نمی گویند، یا پشتیبانی ندارد؟
    کارت یا موسسه صادر کننده از درجه امنیت و کیفیت پایینی برخوردار هست.

- راهکار چه هست؟
    کارتی با مبلغ پایین تهیه کنید، نکات امنیتی را رعایت کنید تا کارت بلاک نشود، اگر هم بلاک شد نارحت نشوید؛ اولین نفر و آخرین نفر نخواهید بود ، در کشور تحریم شده ایران هستید.

چه نکاتی؟
    - IP از کشور به کشور دیگر عوض نشود،
    - خرید کالای فیزیکی نکنید
    - با IP ایران اصلا از کارت استفاده کنید
    - به پشتیانی کارت، ساکن ایران بودن را اطلاع ندهید، مگر اینکه آن ها در جریان باشند
    کارت های ویزای بانک های دولتی ایران (که مثلا از آذربایجان هست) مشکلی ندارند و کارمندان بانک ها مطلع هستند و فارسی هم صحبت می کنند،
    اما هرگز نباید به مرکز اصلی Visa در کشورهای دیگر تماس گرفت

Senior Member

سلام
    من اطلاعات کامپیوتری ام واقعا در حد نخوده! میشه بگید چطور میشه مثلا من برای کامپیوتر شخصی ام VPN داشته باشم و اين VPN چطوریه که IP ایران دیگه معلوم نمیشه.
    خیلی ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    سلام
    من اطلاعات کامپیوتری ام واقعا در حد نخوده! میشه بگید چطور میشه مثلا من برای کامپیوتر شخصی ام VPN داشته باشم و اين VPN چطوریه که IP ایران دیگه معلوم نمیشه.
    خیلی ممنون
    شما باید VPN رو بخرید و بعد مثل اینترنت dial-up کانکشنش رو بسازید یا در مواردی download کنید و از اون طریق connect بشید و به عنوان یه خارجی غیر ایرانی وارد فضای اینترنت بشید. ( بسته به اینکه VPN مربوط به کدوم کشور رو بخرید.)
    موفق باشید

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین