صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 75

موضوع: بلوکه شدن حساب ویزا کارتهایی که بانکهای ایرانی صادر کرده اند

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : بلوکه شدن حساب ویزا کارتهایی که بانکهای ایرانی صادر کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط amiriz23 نمایش پست ها
    دوست من ويزا كارت يا مستر كارتشو (نميدونم دقيقا كدوم رو) كه از توسعه گرفته بود به پي پال وصل كرده.حتي حساب پي پالشو هم وريفاي كرده...شما مشكلتون حل شد؟ يا هنوز مشكل داريد؟
    سلام دوست عزیز
    من ویزا دارم، بیش از یکماه که غیر فعاله، حتی از ATM ترکیه هم (از بانکهای HSBC، Citybank، وبانکهای ترک) نتونستم پول بگیرم. پیگیری کردم هنوز جواب نگرفتم.
    اگه میشه این آموزش تصویری رو واسم پ خ کنید.
    ممنون
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

من تماس گرفتم با خود بانک توسعه گفتن که ویزا هم درست شده..شما مطمون باشید و چک کنید، بعد از سعی چند باره و صبر که حالا دو روز صبر کنید تماس گرفتم می گه مسئولش که مال همه وصله حالا شما صبر کنید ما میل بزنیم ببینیم چرا مال شما وصل نشده!!
    یعنی به همین وضوح دروغ می گن...خیر وصل نیست گیفت کارد ویزا و من دیگه امیدی ندارم وصل شه می خوام برم پولشو پس بگیرم...
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

Junior Member

سه هفتست رویال بانک آذربایجان حساب همه ایرانیارو بلاک کرده.تلفن هم اگر از ایران باشه جواب نمیدن
    visa که خیلی وقت بود کلا قطع بود اما mastercard هم دیگه کار نمیکنه.

Junior Member

با این وضعیت راهی هست پولمونو پس بگیریم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط milad2002b نمایش پست ها
    با این وضعیت راهی هست پولمونو پس بگیریم؟
    من تماس گرفتم با این شرکت ایرانی که این کارتها را میده و با خود مسوولش حرف زدم...میگن یک ماه حدودا باید صبر کرد ! بعد ببینیم بانک چی میگه ! آره احتمال داره بگه بیاید آذربایجان پولتون را پس بگیرید !! متاسفم.

Banned

با تمام احترام باید عرض کنم که هیچ چیزی به حالت اول بر نمیگرده. همه این شرکتها واسطه هستند و اطلاع کاملی از قضایا ندارند.دوستان لطفا" در پی پس گرفتن موجودی خودتون از بانک در سریعترین زمان ممکن باشید.

با سپاس
    ویرایش توسط studentz : July 24th, 2012 در ساعت 10:30 PM دلیل: حذف امضاء به علت تبلیغ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_est نمایش پست ها
    با تمام احترام باید عرض کنم که هیچ چیزی به حالت اول بر نمیگرده. همه این شرکتها واسطه هستند و اطلاع کاملی از قضایا ندارند.دوستان لطفا" در پی پس گرفتن موجودی خودتون از بانک در سریعترین زمان ممکن باشید.

با سپاس
    آخه چجوری؟! ما فقط یه کارت داریم که اونم قطعه! نه دفترچه ای نه چیزی !

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_est نمایش پست ها

با سپاس
    دوست عزیز..اگه تجربه ای دارید لطف کنید بگید ! آخه من 190 دلار تو کارت دارم واسه تافل ریخته بودم ! پس گرفتن یعنی چی ؟ خب تو ایران که شعبه ندارن ! یعنی پا شم برم آذربایجان !!!! مگه میشه آخه ؟ باور کن واسه همین نتونستم تافل ثبت نام کنم ...تاریخ ها مورد نظرم پر شد یهو

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - KNToosi University of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    دوست عزیز..اگه تجربه ای دارید لطف کنید بگید ! آخه من 190 دلار تو کارت دارم واسه تافل ریخته بودم ! پس گرفتن یعنی چی ؟ خب تو ایران که شعبه ندارن ! یعنی پا شم برم آذربایجان !!!! مگه میشه آخه ؟ باور کن واسه همین نتونستم تافل ثبت نام کنم ...تاریخ ها مورد نظرم پر شد یهو
    من دو هفته پیش کارتمو بردم موسسه توسعه گفتن بانک رویال آذربایجان منحل شده . کارت رو سوراخ کردن گفتن 2 هفته دیگه زنگ بزن . امروز از دمش رد میشدم رفتم تو گفتم 2 هفته شد ! پول من چی شد ؟ گفت یکی دوماه طول میکشه ! ( با این اوضاع فکر نکنم بخوان پولی پس بدن ! ) گفت ما باقیمانده کارت ها میخواهیم تا پول شما رو پس بدیم . باقیمانده هم بانک نمیده چون بانکی اصلا وجود نداره دیگه . رئیس موسسه این هفته داره میره آذربایجان پیگیری کنه !!!!

به همین راحتی پول ما رو بالا کشیدن رفت !

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rosaitemai نمایش پست ها
    من دو هفته پیش کارتمو بردم موسسه توسعه گفتن بانک رویال آذربایجان منحل شده . کارت رو سوراخ کردن گفتن 2 هفته دیگه زنگ بزن . امروز از دمش رد میشدم رفتم تو گفتم 2 هفته شد ! پول من چی شد ؟ گفت یکی دوماه طول میکشه ! ( با این اوضاع فکر نکنم بخوان پولی پس بدن ! ) گفت ما باقیمانده کارت ها میخواهیم تا پول شما رو پس بدیم . باقیمانده هم بانک نمیده چون بانکی اصلا وجود نداره دیگه . رئیس موسسه این هفته داره میره آذربایجان پیگیری کنه !!!!

به همین راحتی پول ما رو بالا کشیدن رفت !
    عجب عوضی هایی اند ! این پول بالاخره یه جایی میره دیگه !! من با رییس این شرکت که ازش کارت را گرفتم حرفیدم امروز...اونم رفته بود آذربایجان بررسی کنه...گفت که بانک مرکزیشون داره این موضوع را بررسی میکنه ! اون هم حرف یکی دو ماه را زد ! گفت تا اون موقع از دست هیش کی هیچ کاری ساخته نیس ! عوضی اند همه شون.