صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: ثبت رسمی ازدواج در آمریکا

پیش فرض پاسخ : ثبت رسمی ازدواج در آمریکا

اقا برای ازدواج با یه دختر امریکایی باید چه مراحلی طی کنیم کلا ازدواج با یه خارجی در کشور دیگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3zazar3i نمایش پست ها
    اقا برای ازدواج با یه دختر امریکایی باید چه مراحلی طی کنیم کلا ازدواج با یه خارجی در کشور دیگه
    این سواله منم هست
    من چند وقتی هست با یک خانم که آمریکایی اصل هست آشنا شدم و میخایم با هم ازدواج کنیم ..اما شدیدا به کمک فکری احتیاج دارم .

ما میخایم دبی با هم ازدواج کنیم ..بزرگترین سوالی که دارم اینکه آیا میتونیم از سفارت امریکا وقت بگیریم برای ثبت ازدواج یا اینکه ازدواج رو میتونیم جای دیگه هم ثبت کنیم توی دبی و بعد سند ازدواج رو خانومم ببره امریکا و اقدام کنه ؟

Junior Member

من اگر بخوام با فردی که در امریکاست ازدواج کنم چه کار باید بکنم؟ یعنی باید برای ازدواج به امریکا برم یا ترکیه ؟چون امریکا که در ایران سفارتی نداره برای این امور.
    ، وچه مدارکی لازم دارم؟
    ونمیخوام که در ایران این ازدواج انجام بشه. و قراره که شهروند امریکا بشم،ایا بعد از ثبت ازدواج امریکایی لازمه که دوباره به ایران برگردم یا نه ؟
    کسی هست اینجا به این سوال جواب بده؟!
    تشکر.

Junior Member

سلام ببخشید من خواستم یه تاپیک برای این سوال باز کنم ولی متاسفانه اجازه ندارم لطفا اگه کسی میتونه برای من این لطفو انجام بده.
    اجازه بدین کامل توضیح بدم .
    شرکتی یهودی در آمریکا هست بنام هایاز (http://www.hias.org) این شرکت به شرط قرار وثیقه (هر نفر3000$) برای اقلیت های غیر مسلمان کشورهایی مثله ایران و سوریه و افغانستان و ... اقامت امریکا میگیره.
    من با خانمی ارمنی مدتیه زندگی میکنم (البته ازدواج نکردیم) ایشون به راحتی میتونه از همین طریق اقامته امریکا رو دریافت کنه . اگر بخواهیم در ایران ازدواج کنیم و من هم به عنوان همسر همراهش برم امریکا طبق قوانین ایشون باید تغییر دین بدهند که در اینصورت دیگه شرایط هایاز ایشون رو شامل نمیشه .
    با توجه به این موضوع چه راهی برای ما وجود داره که بتونیم اقامت بگیریم؟
    ضمنا مشخصات من و ایشون از این قراره :
    تحصیلات : کارشناسی برنامه نویسی /کارشناسی برنامه نویسی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)