صفحه 176 از 176 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 1760

موضوع: تجربیات و نتایج ویزای ژانویه 2012

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج ویزای ژانویه 2012

سلام
    ممنون از اینکه اسم من هم رفت تو لیست، من اون فایل رو گرفتم و بقیشو کامل کردم و اینکه آپلودش کردم
    مرسی
    بیژن
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط bijanmahbaz : December 31st, 2011 در ساعت 02:10 PM دلیل: اضافه کردن پیوست

Junior Member

سلام، من یک سوال تخصصی درمورد study permit و تغییر دانشگاه دارم.
    من از دانشگاه مونترال و دانشگاه واترلو پذیرش داشتم برای ژانویه ۲۰۱۲. ۵ اکتبر مدارکمو با پذیرش واترلو فرستادم و ۱۵ دسامبر ویزام اومد که مالتیپل هستش و برا ۳سال. گفتنی هستش که من برا مونترال CAQ گرفتم و اونم آماده دستم هستش. الان نظرم عوض شده و می‌خوام برم مونترال.
    الان فرض کنین من رفتم و رسیدم اونجا. توی پورت آفیسر از من ویزا و پذیرش و شماره و نامه‌ای که سفارت داده رو می‌خواد که برام study permit صادر کنه.
    حالا اگه من بجای پذیرش واترلو پذیرش مونترال و CAQ رو بدم مشکلی‌ پیش میاد؟ اینو مطمئن هستم که اگه برم واترلو و ثبت نام کنم بعد از یکی‌ دو ماه می‌تونم اونجارو ولش کنم و با همون study permit برم ترمه دیگه مونترال. ولی‌ من نمی‌خوام اینکارو بکنم چون استاد توی واترلو گیر و سمجه ممکنه با استاد مونترال تماس بگیر و دردسر درست کنه.
    سوال دوم اینه که اگه من پذیرش مونترال رو دیفر کنم و الان نرم واترلو، با همین ویزا می‌تونم ترمه بعد برم مونترال؟ اونموقع از دست این استاد واترلو هم خلاص میشم.
    پس سوال مهم تر من اینه که اگه الان هفتهٔ بعد هلفتی برمو بخوام مونترال ثبت نام کنم مشکلی‌ پیش میاد؟ باید به سفارت بگم؟

Junior Member

سلاااااااااااااااااااام دوستان خوبم ویزای من هم اومد 4 ساله...26دسامبر صادر شده بود...امیدوارم همه به زودی شاد بشین موفق باشین...متاسفانه بلیط گیر نمیارم نمیدونم چیکار کنم...

Junior Member

سلام، من یک سوال تخصصی درمورد study permit و تغییر دانشگاه دارم.
    من از دانشگاه مونترال و دانشگاه واترلو پذیرش داشتم برای ژانویه ۲۰۱۲. ۵ اکتبر مدارکمو با پذیرش واترلو فرستادم و ۱۵ دسامبر ویزام اومد که مالتیپل هستش و برا ۳سال. گفتنی هستش که من برا مونترال CAQ گرفتم و اونم آماده دستم هستش. الان نظرم عوض شده و می‌خوام برم مونترال.
    الان فرض کنین من رفتم و رسیدم اونجا. توی پورت آفیسر از من ویزا و پذیرش و شماره و نامه‌ای که سفارت داده رو می‌خواد که برام study permit صادر کنه.
    حالا اگه من بجای پذیرش واترلو پذیرش مونترال و CAQ رو بدم مشکلی‌ پیش میاد؟ اینو مطمئن هستم که اگه برم واترلو و ثبت نام کنم بعد از یکی‌ دو ماه می‌تونم اونجارو ولش کنم و با همون study permit برم ترمه دیگه مونترال. ولی‌ من نمی‌خوام اینکارو بکنم چون استاد توی واترلو گیر و سمجه ممکنه با استاد مونترال تماس بگیر و دردسر درست کنه.
    سوال دوم اینه که اگه من پذیرش مونترال رو دیفر کنم و الان نرم واترلو، با همین ویزا می‌تونم ترمه بعد برم مونترال؟ اونموقع از دست این استاد واترلو هم خلاص میشم.
    پس سوال مهم تر من اینه که اگه الان هفتهٔ بعد هلفتی برمو بخوام مونترال ثبت نام کنم مشکلی‌ پیش میاد؟ باید به سفارت بگم؟

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

به سلامتی مثل اینکه اکثر بچه های ژانویه ویزاهاشون رو گرفتن. من فکر می کنم که الان وقت مناسبی باشه که یه تاپیک مجزا برای ترم "می" ایجاد بشه و یا اینکه اسم همین تاپیک رو عوض کرد و بچه های می تو همین تاپیک روند گذشته رو ادامه بدن. اگه مدیر محترم یا یکی از دوستان زحمت این کار رو بکشه ممنون میشم.
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh7 نمایش پست ها
    سلاااااااااااااااااااام دوستان خوبم ویزای من هم اومد 4 ساله...26دسامبر صادر شده بود...امیدوارم همه به زودی شاد بشین موفق باشین...متاسفانه بلیط گیر نمیارم نمیدونم چیکار کنم...
    تبریک میگم خیلی خوشحال شدم. روز 26 دسامبر صحیحه یا روز 28 دسامبر که تو جدول نوشتین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    به سلامتی مثل اینکه اکثر بچه های ژانویه ویزاهاشون رو گرفتن. من فکر می کنم که الان وقت مناسبی باشه که یه تاپیک مجزا برای ترم "می" ایجاد بشه و یا اینکه اسم همین تاپیک رو عوض کرد و بچه های می تو همین تاپیک روند گذشته رو ادامه بدن. اگه مدیر محترم یا یکی از دوستان زحمت این کار رو بکشه ممنون میشم.
    آره فکر خوبیه. ضمنا باید یه ترتیبی داد یه چند تا از دوستان که ریجکت شدن دلایل کاملشونو بزارن تو پست. البته خدا رو شکر تعداد ریجکت کم بوده

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

دوستانی که برای " می" اقدام کردن لطفا به این تاپیک مراجعه کنن و مطابق جدول ژانویه، اطلاعاتشون رو وارد کنن.
    با تشکر از مدیر گرامی برای ایجاد تاپیک جدید.
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh7 نمایش پست ها
    سلام.....به تمام دوستان و شما تبریک میگم
    اوضاع بلیط یکمی سخت شده البته پرواز های با 2 توقف هست و شما آماده یاشید و هر روز چک کنید معمولا پرواز ها جا میدن....مثلا BMI فردا و پس فردا جا میداد...نگران نباشید پیدا میشه

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

لطفا براي ادامه بحث به تاپيك تجربيات و نتايج مصاحبه رواديد دانشجويي ويزاي كانادا در سال 2012 مراجعه نماييد، اين موضوع قفل مي شود، با تشكر
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!