صفحه 7 از 176 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1760

موضوع: تجربیات و نتایج ویزای ژانویه 2012

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج ویزای ژانویه 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط ssana نمایش پست ها
    راستی دوستان، یک سوال دیگه هم دارم.
    می خواستم ببینم اگه کسی وقتی که برای ویزا اقدام می کنه هنوز عقد نکرده باشه و بعد از اینکه ویزاش اومد برای همسرش اقدام کنه که اون هم بتونه بیاد پیشش امکانش هست؟
    اگه کسی این تجربه رو داره و یا جایی شنیده خیلیییی ممنون می شم به من اطلاع بده
    درخواست همسر رو به عنوان ویزای توریستی بررسی می کنن…اونوقت فرم مربوط به اطلاعات شخصی رو دوباره پر می کنید و اگر تمکن مالی به میزان دو نفر وجود داشت ایشون هم توی پروسه گرفتن ویزا قرار می گیرن…مگر اینکه سفارت دستور دیگه ای بده

دوستان کسی نرفته سفارت ببینه اوضاع بچه های ژانویه دارن بررسی می کنن یا نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ssana نمایش پست ها
    دوستان خوبم
    سلام
    می خواستم ببینم اگه من مدارکم رو بدون عدم سوء پیشینه بفرستم مشکلی پیش میاد؟ می تونم بعداً عدم سوء پیشینه رو به مدارکم اضافه کنم؟ چون این مدرکم آماده نیست هنوز اگه کسی می دونه لطفاً کمک کنید، من خیلی نگرانم که به ترم ژانویه نرسم.
    راستی ترم ژانویه هم مثل سپتامبر 12-13 هفته طول می کشه برای جواب ویزا؟
    سلام،
    من هم سؤ پیشینه ندادم، میتونی‌ مدرکتو بفرستی‌ بد بت میگن که سؤ پیشینه ببری تحویل بعدی...

Junior Member

سلام دوستان،
    من تازه پریروز از دانشگاه ایمیل تایید شدن پذیرشم رو گرفتم برای ژانویه، و اصلا مدارکی از پذیرش دستم نیست، و الان دارم راجع به fund ازشون درخواست میکنم.

1- الان اسکن شده چه مدارکی رو باید ازشون بگیرم که بتونم پروسه ویزا رو شروع کنم ؟
    2- یه نفر لطفا لیست مدارکی رو که دقیقا تحویل سفارت داده بذاره اینجا چون من به لیستهای مختلفی برخورد کردم ! (مثلا این Study Plan رو من جایی ندیدم بخوان ولی همه میفرست ؟)

خیلی لطف میکنید اگه زود جوابمو بدید

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pinocchio نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من تازه پریروز از دانشگاه ایمیل تایید شدن پذیرشم رو گرفتم برای ژانویه، و اصلا مدارکی از پذیرش دستم نیست، و الان دارم راجع به fund ازشون درخواست میکنم.

1- الان اسکن شده چه مدارکی رو باید ازشون بگیرم که بتونم پروسه ویزا رو شروع کنم ؟
    2- یه نفر لطفا لیست مدارکی رو که دقیقا تحویل سفارت داده بذاره اینجا چون من به لیستهای مختلفی برخورد کردم ! (مثلا این Study Plan رو من جایی ندیدم بخوان ولی همه میفرست ؟)

خیلی لطف میکنید اگه زود جوابمو بدید
    با همون مدارک اسکن شده درخواست بدید. (نامه پذیرش + نامه وضعیت فاند)
    study plan رو هم باید بفرستی. حتما به سایت سفارت هم سر بزن. اینم لیستی که خود سفارت داده:
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

خیلی لطف کردی عرفان جان، رفتم تو سایت سفارت و توضیحات رو خوندم، کامل بود

در مورد نامه پذیرش، من یه فایل PDF از دانشگاه دارم که برام ایمیل شده و جزئیات پذیرش رو توی یک جدول برام نوشته (شامل مقطع تحصیلی، part time / full time ، دپارتمان و نام سوپرویز و ....) و یه سری توضیحات که زیرش امضای Dean هست. نمیدونم آیا نامه پذیرش که قراره پست بشه شامل چیزی به جز این نامه هست یا نه ؟
    ضمناً توی این نامه چیزی راجع به هزینه و فاند ننوشته.
    من الان دارم با سوپروایزر راجع به RA صحبت می‌کنم، این نامه وضعیت فاند رو استادم باید بده یا روی پکیج دانشگاه باید یه نامه دیگه برام بفرستن ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pinocchio نمایش پست ها
    خیلی لطف کردی عرفان جان، رفتم تو سایت سفارت و توضیحات رو خوندم، کامل بود

در مورد نامه پذیرش، من یه فایل PDF از دانشگاه دارم که برام ایمیل شده و جزئیات پذیرش رو توی یک جدول برام نوشته (شامل مقطع تحصیلی، part time / full time ، دپارتمان و نام سوپرویز و ....) و یه سری توضیحات که زیرش امضای Dean هست. نمیدونم آیا نامه پذیرش که قراره پست بشه شامل چیزی به جز این نامه هست یا نه ؟
    ضمناً توی این نامه چیزی راجع به هزینه و فاند ننوشته.
    من الان دارم با سوپروایزر راجع به RA صحبت می‌کنم، این نامه وضعیت فاند رو استادم باید بده یا روی پکیج دانشگاه باید یه نامه دیگه برام بفرستن ؟
    همون نامه پذیرشه. فقط یه نامه فاند هم باید داشته باشی که دقیقا نمیدونم. خودم هم منتظرم برام چی میفرستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -Animal Biology-UBC

بچه ها کسي زنگ نزده يا نرفته سفارت خبر بگيره؟همون داخلي 3411 رو بايد بگيريم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saideh1988 نمایش پست ها
    بچه ها کسي زنگ نزده يا نرفته سفارت خبر بگيره؟همون داخلي 3411 رو بايد بگيريم؟
    سلام،

اگه به سفارت بخاییم زنگ بزنیم، چه شمارهٔ هست؟ ممنون میشم اگه بتونید بم بگید.

اگه خودمون نتونیم بریم سفارت کسی‌ دیگه می‌تونه بره بپرسه برامون که سکیوریتی چک اومده یا نه؟ کارت شناسایی باید داشته باشن؟

مرسی‌

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -Animal Biology-UBC

81520000 بعد یک تیکه اش میگه اگه داخلی مورد نظر رو می دونید وارد کنید که همون 3411 رو می زنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران_۸۶ نمایش پست ها
    سلام،

اگه به سفارت بخاییم زنگ بزنیم، چه شمارهٔ هست؟ ممنون میشم اگه بتونید بم بگید.

اگه خودمون نتونیم بریم سفارت کسی‌ دیگه می‌تونه بره بپرسه برامون که سکیوریتی چک اومده یا نه؟ کارت شناسایی باید داشته باشن؟

مرسی‌