صفحه 2 از 44 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 438

موضوع: Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn

پیش فرض پاسخ : (University of Bonn (Master of Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    من ترم پیش اپلای کردم که ریجکت شدم!! ولی مشکل من این بود که رشتم یه مقدار فرق داشت با رشته درخواستی! یه مقدار روی این موارد همخوانی رشته لیسانس با فوق سخت گیرن ولی در کل جواب منو خیلی زود دادن! تقریبا ۱ ماه بعد از ثبت نام!
    سلام دوست عزیز. رشته شما با CS چقدر فرق داشت؟ من رشته ام برق بوده و می خوام تغییر رشته بدم. به نظر شما منو هم ریجکت می کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه چقدر طول میکشه این دانشگاه مدارک و بررسی کنه و جواب بده ؟
    آیا همه مدارک و جمع می کنند تا ددلاین و بعد جواب می دند یا هر زمان که بفرستیم ؟

با تشکر از دوستان

Winter Semester 2012/13: May 1, 2012 (Non-EU-citizens)

Please note: All applications will be processed within six weeks after the deadline of the respective intake. We will reply to you by email.
    Please wait for this reply. Queries on the status of your application will not be answered!

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. رشته شما با CS چقدر فرق داشت؟ من رشته ام برق بوده و می خوام تغییر رشته بدم. به نظر شما منو هم ریجکت می کنن؟
    نمی دونم چون من شرایطم رو با شرایط دوستان که سال پیش پذیرفته شده بودن مقاسه کردم و فکر می کردم که تقریبا شانس خیلی خوبی دارم ولی ریجکت شدم. تنها اشکالی که پیدا کردم این بود که رشتم سخت افزار بود و برای علوم کامپیوتر درخواست داده بودم!! البته ریجکت نشدم بهم گفتن که ما شک داریم که شما درسهای پیش نیاز رو به درستی گذرونده باشین و توانایی گذروندن این رشته رو داشته باشین! برین امتحان GRE Computer Science بدین تا ما مطمئن شیم!! منم گفتم ریجکتم کنید بهتره!!
    حالا شما درخواست بده! چیزی رو که از دست نمیدی!!
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

نمی دونم چون من شرایطم رو با شرایط دوستان که سال پیش پذیرفته شده بودن مقاسه کردم و فکر می کردم که تقریبا شانس خیلی خوبی دارم ولی ریجکت شدم. تنها اشکالی که پیدا کردم این بود که رشتم سخت افزار بود و برای علوم کامپیوتر درخواست داده بودم!! البته ریجکت نشدم بهم گفتن که ما شک داریم که شما درسهای پیش نیاز رو به درستی گذرونده باشین و توانایی گذروندن این رشته رو داشته باشین! برین امتحان GRE Computer Science بدین تا ما مطمئن شیم!! منم گفتم ریجکتم کنید بهتره!!
    حالا شما درخواست بده! چیزی رو که از دست نمیدی!!
    خوب منم که سخت افزارم . پس باید منتظر جواب ریجکت باشم ؟!!!!
    مگه شما مدارک تحصیلیتون رو نفرستاده بودید ؟ نگاه می کردند ببینند پیش نیاز ها رو پاس کردید یا نه

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

سلام
    کسی میدونه چقدر طول میکشه این دانشگاه مدارک و بررسی کنه و جواب بده ؟
    آیا همه مدارک و جمع می کنند تا ددلاین و بعد جواب می دند یا هر زمان که بفرستیم ؟
    حدود 1 تا 2 ماه طول خواهد کشید. پیشنهاد می کنم اگر مدارکتون آماده هست زودتر بفرستید.

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

خوب منم که سخت افزارم . پس باید منتظر جواب ریجکت باشم ؟!!!!
    مگه شما مدارک تحصیلیتون رو نفرستاده بودید ؟ نگاه می کردند ببینند پیش نیاز ها رو پاس کردید یا نه
    نمی دونم چی بگم! بستگی داره درس های مورد نیاز رو پاس کرده باشی یا نه! مثلا باید درس هایی مثل پایگاه داده یا هوش مصنوعی یا... که درس هایی نرم افزاری هستن رو با نمره خوب پاس کرده باشی! البته منم یه تعداد از این درس ها رو پاس کرده بودم ولی نمرم اصلا خوب نبود! فکر نمی کنم عنوان سخت افزار یا نرم افزار بودن مهم باشه. بیشتر روی درس هایی که پاس کردی نگاه می کنن و با درس های دوره لیسانس خودشون مقایسه می کنن. یادم می یاد در وب سایت دانشگاه TUM آلمان نوشته بود که حداکثر ۲ تا درس می تونه متفاوت باشه با لیست درسهایی که ما از شما انتظار داریم!! ظاهرا آلمان روی curriculum درسی یه مقدار حساس هست. حالا من گفتم بازم می گم امیدت رو از دست نده شاید من SOP خوبی ننوشتم و خودم فکر می کنم خوب نوشتم تا زمانی که نتیجه اعلام نشده نمی خواد بهش فکر کنی خیلی زود نتیجه رو اعلام می کنن! موفق باشی
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

نمی دونم چی بگم! بستگی داره درس های مورد نیاز رو پاس کرده باشی یا نه! مثلا باید درس هایی مثل پایگاه داده یا هوش مصنوعی یا... که درس هایی نرم افزاری هستن رو با نمره خوب پاس کرده باشی! البته منم یه تعداد از این درس ها رو پاس کرده بودم ولی نمرم اصلا خوب نبود! فکر نمی کنم عنوان سخت افزار یا نرم افزار بودن مهم باشه. بیشتر روی درس هایی که پاس کردی نگاه می کنن و با درس های دوره لیسانس خودشون مقایسه می کنن. یادم می یاد در وب سایت دانشگاه TUM آلمان نوشته بود که حداکثر ۲ تا درس می تونه متفاوت باشه با لیست درسهایی که ما از شما انتظار داریم!! ظاهرا آلمان روی curriculum درسی یه مقدار حساس هست. حالا من گفتم بازم می گم امیدت رو از دست نده شاید من SOP خوبی ننوشتم و خودم فکر می کنم خوب نوشتم تا زمانی که نتیجه اعلام نشده نمی خواد بهش فکر کنی خیلی زود نتیجه رو اعلام می کنن! موفق باشی
    خوب این درس ها که مربوط به نرم افزاره . من که پاس نکردم چه برسه به نمره خوب
    الان 10 روزه مدارک رو ارسال کردم
    امیدم و به کل از دست دادم . پس بهتره به فکر جای دیگه باشم . چون روی بن خیلی حساب می کردم
    بازم ممنون

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

این تاپیک computer science bonn دیگه داره تار عنکبوت میگیره ... یه کم فعال باشین ...
    دانشگاهش که جای بزرگ و پر رفت و آمدی به نظر میرسه ... شهرش هم همین طور ...
    یه کم info یه کم تبادل به خصوص عزیزایی که اونجا تشریف دارن ...
    لطفا در مورد این گرایش ... امکانات دانشگاه ... استاداش ... رابطه اش با صنعت یه کم توضیح بدن لطفا

موفق باشید.
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

سلام ،
    من همين الآن اپلاي كردم. اين اپلاي آنلاينش چقدر بي خوده. من يه بار سابميت كردم بعد رفتم عقب تو صفحات قبل يه كوچولو تغيير دادم دوباره سابميت كردم... باز ايميل اومد كه سابميت شد... يه ايميل بي خودي عين قبل هم باز اومد، 3 بار ايميل اومد، يعني 3 بار سابميت شده؟؟ من فكر ميكردم تغييرات فقط اعمال ميشه! نكنه مشكلي پيش بياد، مثلا بگن تو بيش از يكي اپلاي كردي وقت ما رو گرفتي، پس ريجكت؟؟!!؟؟

مخصوصا اینکه اصلا وضعیت اپلای قابل پیگیری و مشخص نیست