صفحه 8 از 44 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 438

موضوع: Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn

Member mmostajab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Informatics, TUM

پیش فرض پاسخ : (University of Bonn (Master of Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Mersad_Hamid نمایش پست ها
    اینا یه بار به من پذیرش دادن دیدن چه اشتباه بزرگی مرتکب شدن. دیگه قسم خوردن به یکی تو شرایط من پذیرش ندن. امروز فرداست که رنکینگش رو بیارم پایین
    نه باباااااا! شکسته نفسی می کنید! شما رفتی، سطح دانشگاه رفته بالا، حالا دیگه ما رو نمی گیرن!

ولی واقعا کار هیچ دانشگاهی انگار قانون نداره! دانشگاه ویمار به من گفت تو 141 واحد گذروندی، ما لیسانسمون 180 واحده. رفتم نگاه کردم می بینم درس های سه واحدی ما اونجا 6 واحده و 3 ساعت در هفته هم تدریس می شن. پروژه پایانی شون 30 واحده، مال ما 3 واحده! من بدبخت روی اون 3 واحده، 1 سال ونیم کار کردم! حال مال من شده 3 واحد، مال اونها 30 واحد

Member Perl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, TU Munich

بله من نرم افزار بودم. تازه نرم افزار به علوم کامپیوتر نزدیکتره تا سخت افزار به علوم کامپیوتر.

این هم متن چیزی که برای من ارسال کرد.

the decision is made by a committee of four professors and they decide who gets in and who not. First of all, we clearly announce on our website that applicants who have not a Bachelor of Science degree in Computer Science should take the GRE Computer Science test and above that taking this test is recommended to all applicants from Non-EU states. You ignored this. Since you have studied Computer Engineering instead of Computer Science you are per se not eligible for the program. We could nevertheless admit you. However, there are many applicants with better grades. You are still invited to appear for an interview or send us a GRE CS result.

بهشون پیشنهاد بدید ببینید میشه با اسکایپ مصاحبه کنن ازتون؟تو فنلاند بعضی دانشگاها این کارو میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mersad_Hamid نمایش پست ها
    بهشون پیشنهاد بدید ببینید میشه با اسکایپ مصاحبه کنن ازتون؟تو فنلاند بعضی دانشگاها این کارو میکنن.
    We do not offer interviews via Skype or Phone!
    . You would have to travel to Bonn for this

Junior Member

واقعا کسی می تونه یک رنک بندی معتبر از وضعیت دانشگاه های آلمان برای رشته ی کامپیوتر ارایه بده ؟‌! الان نسبت به دانشگاه سارلند این دانشگاه وضعیت بهتری داره یا سارلند در این زمینه بهتره؟

فکر می کنم مونیخ و آخن ازهمه بهتر باشند درسته؟!

Junior Member

Bonn وقت همه رو تلف کرد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Younicode نمایش پست ها
    واقعا کسی می تونه یک رنک بندی معتبر از وضعیت دانشگاه های آلمان برای رشته ی کامپیوتر ارایه بده ؟‌! الان نسبت به دانشگاه سارلند این دانشگاه وضعیت بهتری داره یا سارلند در این زمینه بهتره؟

فکر می کنم مونیخ و آخن ازهمه بهتر باشند درسته؟!

اگر به رتبه بندی باشه که اول مونیخ هست، بعد آخن و بن، بعد سارلند... این رو هم می دونم که دانشگاه بن و آخن خیلی با هم همکاری دارن و رنکشون هم به هم نزدیکه! تا اونجا که B-IT دانشگاه مشترک بن - آخن هست.

اما هر کدوم از این دانشگاه ها مزایای خاص خودشو داره ،مثلا موسسه ی عظیم MAX PLANCK تو دانشگاه سارلند شعبه داره و ساپورترش هست. دانشگاه آخن تنوع رشته ی فراوانی داره و تو کل آلمان اعتبار داره.. یا حتی بن دارای اساتید خیلی معروفی در زمینه ی شبکه هست که تقریبا چهره های بین المللی هستن. مونیخ هم که تقریبا دانشگاه 1 در آلمان حساب می شه با رنک نزدیک به 50 در کل دنیا..

در کل این چند تا دانشگاه جزو بهترین های آلمان هستن در زمینه ی کامپیوتر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط N_J نمایش پست ها
    اگر به رتبه بندی باشه که اول مونیخ هست، بعد آخن و بن، بعد سارلند... این رو هم می دونم که دانشگاه بن و آخن خیلی با هم همکاری دارن و رنکشون هم به هم نزدیکه! تا اونجا که B-IT دانشگاه مشترک بن - آخن هست.

اما هر کدوم از این دانشگاه ها مزایای خاص خودشو داره ،مثلا موسسه ی عظیم MAX PLANCK تو دانشگاه سارلند شعبه داره و ساپورترش هست. دانشگاه آخن تنوع رشته ی فراوانی داره و تو کل آلمان اعتبار داره.. یا حتی بن دارای اساتید خیلی معروفی در زمینه ی شبکه هست که تقریبا چهره های بین المللی هستن. مونیخ هم که تقریبا دانشگاه 1 در آلمان حساب می شه با رنک نزدیک به 50 در کل دنیا..

در کل این چند تا دانشگاه جزو بهترین های آلمان هستن در زمینه ی کامپیوتر
    تا اونجایی که من می دونم، توی Computer Science خود آلمانی ها می گن اول KIT بعد TU-Darmstadt و بعد TU-Munich. اما احتمالا TU-Munich چون خیلی بین المللی تر از اون دوتاست، توی رنکینگ جهانی بالاتره.

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer science - UPM

واسه منم این نامه مصاحبه یا ارسال GRE رو فرستادن . ازشون که سوال کردم نمره GRE باید حداقل چند باشه گفت بالای 70% ! من تا حالا GRE subject امتحان ندادم و نمی دونم آوردن این نمره چقدر کار میبره . من اگه اینجا نرم باید برم مالزی . به نظرتون ارزش داره 3 ماه وقتمو بزارم و GRE بگیرم ؟ تازه اصلا هم معلوم نیست بعد اینکه این نمره رو فرستادیم قبولمون کنن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_agh67 نمایش پست ها
    واسه منم این نامه مصاحبه یا ارسال GRE رو فرستادن . ازشون که سوال کردم نمره GRE باید حداقل چند باشه گفت بالای 70% ! من تا حالا GRE subject امتحان ندادم و نمی دونم آوردن این نمره چقدر کار میبره . من اگه اینجا نرم باید برم مالزی . به نظرتون ارزش داره 3 ماه وقتمو بزارم و GRE بگیرم ؟ تازه اصلا هم معلوم نیست بعد اینکه این نمره رو فرستادیم قبولمون کنن.
    دوست عزیز! من سر از کار این ها در نمی آرم. می شه شرایط تون رو این جا بنویسین؟

مثلا رشته اتون، معدل، نمره ی زبان، مقالات و ... .

راستش خودتون بهتر می دونید که دانشگاه های آلمان خیلی بهتر از مالزی هستند ولی خوب اگه بخواین GRE بدین باید برای تابستان سال بعد پذیرش بگیرین که نمی شه سه ماه، می شه 1 سال. به نظر من شاید اگه برین مالزی و بعد از اونجا برای دانشگاه های اروپا اقدام کنید بهتر باشه.