صفحه 1 از 55 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 550

موضوع: اسپیکینگ دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض اسپیکینگ دانشگاه آزاد

سلام دوستان من یک ماه دیگه دانشگاه آزاد (تهران)امتحان دارم کسی هست تجربه ای درباره اگزمینر های دانشگاه آزاد داشته باشه یعنی بگید:
    1)اگزمینر کی بوده؟
    2)چه سوالهایی ازتون پرسید؟
    3)نمرتون چند شد؟
    ویرایش توسط ghasem1360 : September 20th, 2011 در ساعت 01:46 PM

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : اسپیکینگ دانشگاه آزاد

منم مشتاقم بدونم ... چون من هم یک ماه دیگه همین مرکز امتحان دارم

Junior Member

آقایون وخانم های مهترمه کسی نیست ما رو راهنمایی کنن وبگن دانشگاه آزاد نمرات اسپیکینگش چه طوری بوده؟یا اصلا"کسی نیست امتحان دانشگاه آزاد داده باشن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژي- صنعتي اصفهان

سلام من دوستم دانشگاه آزاد امتحان داده هنوز نتايجش نيومده اما مي گفت كه ممتحنشون خيلي خوب بوده و در كل كساني كه از اتاق مصاحبه بيرون ميومدند خندان بودند. اين از لحاظ رواني قضيه ، اما در مورد سوالاتش چيزي نپرسيدم

شايد اين اطلاعات به دردتون بخوره
    ارسال مدارک : 2011/02/12، دریافت مدارک توسط سفارت سوریه : 2011/02/16 DHL، مانی اردر: 2011/07/07، فایل نامبر :صدور 2011/07/08 - دریافت توسط پست 2011/07/31 ، آپدیت مدارک : 2014/02/21 تاریخ مصاحبه : 2015/02 ،زبان فرانسوی: 7و7، انگلیسی:9و9 ، رشته: متالورژی , غیر دیمند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Najmehapplyabr نمایش پست ها
    سلام من دوستم دانشگاه آزاد امتحان داده هنوز نتايجش نيومده اما مي گفت كه ممتحنشون خيلي خوب بوده و در كل كساني كه از اتاق مصاحبه بيرون ميومدند خندان بودند. اين از لحاظ رواني قضيه ، اما در مورد سوالاتش چيزي نپرسيدم

شايد اين اطلاعات به دردتون بخوره
    سلام ممنون و متشکر انشا الله که نمرشون خوب بشه .

سلام
    من امروز امتحان اسپیکینگ داشتم دانشگاه آزاد . اصلا راضی نبودم پارسال سنجش امتحان دادم خیلی هم سطح زبانم پایین تر بود اما خیلی راضی تر بودم . اگزمینیرم یه خانمی بود که هنوز نشسته بودم ریکورد کرد . اما یه کسایی که با آقایون امتحان داشتند همه راضی بودن. تو پارت اول از من پرسید تو زندگی چه چیزایی باعث خوشحالیت میشه ؟ از جایی که زندگی میکنی لذت میبری ؟ تو خونتون چه چیزی رو دوست داری ؟ چه چیزی رو دوست داری تغییر بدی ؟ بعدم یه هو پرسید پرندگان تو فرهنگ شما چه نقشی دارند ؟ که من هنوز نمیدونم چه نقشی دارند . اونا کجا زندگی میکنن؟ آیا بشر باید از اونا محافظت بکنه یا نه ؟ تو پارت دوم راجع به این بودکه به طور معمول کجا پیاده روی میکنید باکی کجا در راه پیاده روی چه چیزایی میبیند ؟ پارت سوم هم راجع به سلامتی بود که آیا پیادروی برای سلامتی خوبه ؟ چرا خوبه ؟ و یه سری دیگه که یادم نمیاد . ( اما واقعا از اگزمینیرم خوشم نیومد خیلی بهم استرس داد درصورتی که قبلش اصلا استرس نداشتم ) به نظرم سنجش خیلی بهتر بود .

Member
    رشته و دانشگاه
    -

سلام دوستانی که نمره خودشون رو از آیلتس دانشگاه آزاد گرفتن لطف کنن بزارن ببینیم چجوریه؟!

Junior Member

کلا مثل اینکه امتحان ایلتس دانشگاه آزادم عین درس خوندن توشه!! انگار بچه هایی که امتحان ایلتس دانشگاه ازاد رو دادن اضلا حوصله صحبت کردن راجع به امتحانشونو ندارن!!!
    من یه هفته دیگه امتحان دارن ولی هنوز نمیدونم زمان اسپیکینگم رو چه جوری باید بفهمم. بچه هایی که پنجم نوامبر دانشگاه آزاد امتحان دارن میشه کمک کنن؟

Junior Member

2 یا 3 روز قبل با شما تماس گرفته می شه .این شماره هم اگر سوالی داری بهشون زنگ بزن22640501.

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط macallan نمایش پست ها
    کلا مثل اینکه امتحان ایلتس دانشگاه آزادم عین درس خوندن توشه!! انگار بچه هایی که امتحان ایلتس دانشگاه ازاد رو دادن اضلا حوصله صحبت کردن راجع به امتحانشونو ندارن!!!
    من یه هفته دیگه امتحان دارن ولی هنوز نمیدونم زمان اسپیکینگم رو چه جوری باید بفهمم. بچه هایی که پنجم نوامبر دانشگاه آزاد امتحان دارن میشه کمک کنن؟
    سلام. چون دانشگاه آزاد حدود 100 نفر داوطلب داره معمولا امتحان اسپیکینگش 2 روز قبل از آزمون کتبی یا روز آزمون هستش ... به من 4 روز قبل آزمون ایمیل شد تلفن هم زدن روز قبل اسپیکینگ ...
    فقط خیلی خیلی مرتب و منظم و استاندارد برگزار میشه... همه چیز طبق استاندارد بین المللی آیلتس هستش .

صفحه 1 از 55 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)