صفحه 12 از 55 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 550

موضوع: اسپیکینگ دانشگاه آزاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : اسپیکینگ دانشگاه آزاد

سلام. همه را بیشتر از یک جمله جواب دادم. امیدوارم نمرم خوب بشه. البته خیلی بهتر می تونستم جواب بدم اما امان از استرس. چشم حتما سوالات writing رو هم share می کنم.

Junior Member

سلام!منم دیروز امتحان داشتمدرمورد شهری که زندگی میکنم پرسید اینکه آیا جای خوبی برای جوونا هستش یانهپارت دومش هم درمورد توصیف مکانی بود که دوست داشتی توش کار کنی و اینا!پارت سومش هم درمورد مدلای مختلف رفتم مردم سرکار و اینکه آیا مدرنیته تاثیری روش گذاشته یا نه بودولی توی پارت 2 اگزمینرم که نوید رحمانی بود من روتوی سوال چهارمش که داشتم جوای میدادم یعنی میخواستم شروعش کنم قطع کرد!!!!من فک میکنم خیلی بد نبود کلا!یه جاهایی هول شدم که اشتباه گرامری کوچیک داشتم ولی درکل روون حرف میزدم!اپنرام هم بد نبوود!ولی خیلی نگرانم که چرا حرف من اول سوال قطع کرد!!چجوری نمره میده این اگزمینر؟؟؟؟کسی میدونه؟؟؟من خیلی به نمرش احتیاج دارم:-(

Junior Member Biology68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Cell & Molecullar Biology at Ferdowsi University

Post پاسخ : اسپیکینگ دانشگاه آزاد

سلام دوستان
    من 17 دسامبر امتحان دادم . اسپیکینگم آقای رفیعی بود خیلی خوب بود اولش فارسی کلی از شهرم پرسید و اینکه کجا میخوام برم و ازین حرفا تا استرسم کم بشه، بعدش ریکورد کرد و سولات:
    1. چه تیپ مدرسه هایی بودم؟ دولتی، غیرانتفاعی منظورش بود. آیا پدر مادرم بهم پیشنهادش دادن یا نه؟ آیا من این مدرسه رو به بچم پیشنهاد میدم یا نه ازین حرفا.
    2. توی کارت خواسته بود درباره یک occasion که موسیقی خارجی گوش دادم بحرفم و کجا بوده کی بوده فایده داشته یا نه،...
    3. درباره کاربرد اینترنت! آیا خرید اینترنتی میکنک؟ چی خریدم تا حالا و بعد هم اینکه چرا پیرا و جوونا سلیقه های متفاوتی تو موسیقی گوش دادن دارن و آخر هم فواید موسیقیِ و اینا.

در کل اینقد شرایط استرسش کم شده بود که من یادم رفت که دارم امتحان میدم و باید مدیریت داشته باشم رو جوابام! من همینجوری درست و غلط حرف زدم فقط و فقط ! حتی تو تایم 2 دقیقه هنوز مونده بود زمان ولی اگزمینر اشاره کرد که ادامه بده. آخرش خودم خیلی راضی نبودم ولی 6.5 شدم واقعا فک نمیکردم...چون خیلی پراکنده حرف زدم!
    فقط میتونم بگم که سلیقه ایه و سعی کنین حرف بزنین فقط و نگران نباشین

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

من هم امروز امتحان اسپیکینگ داشتم. با یک خانم بودم که اسمش هم یادم نیست. تا رفتم داخل می حواست شروع کنه به ضبط کردن، که خودم یه وقفه ای دادم . گفتم سرما خوردم ممنکه وسطش سرفه کنم که گفت اشکالی نداره. در کل برخوردش خوب بود. برخورد کارکنان هم خوب و مهربون بود. و اما سوالات:
    1- اسمت؟ از کجا میای؟ درس می خونی یا کار می کنی؟ درباره کارت چیو دوست داری؟ توی آخر هفته ها چی کار می کنی؟ یرنامه داری که هفته دیگه چی کار کنی؟ -- وقتی بچه بودی چجوری بودی؟ با بچه ها زیاد برخورد داری؟ آیا روش هایی که بچه ها بازی می کنند فرق کرده؟ روزهایی که بچه بودی رو دوست داری یا الان؟
    2- درباره یه برنامه تلویزیونی که قبلا دیدی و ازش استفاده کرده توضیح بده. کی دیدی و کجا دیدی؟ درباره چی بود؟ ..... (یادم نمیاد) از اون برنامه چه استفاده ای کردی و چجوری مفید بود؟
    3- (همش یادم نیست. اونهایی که یادم میاد رو می نویسم) یک برنامه تلویریونی می تونه باعث مشهور شدن آدمها بشه؟ تماشای برنامه های تلویزوینی رو دوس داری؟ چقدر تلویزیون نگاه می کنی؟ تماشا کردن تلویزیون مفیده یا خوندن کتاب؟ چرا مردم دوست دارند که درباره زندگی افرادی که توی تلویزیون هستند بیشتر بدونند؟ آیا نگاه کردن تلویزیون باعث میشه که مردم بیشتر تلویزیون نگاه کنند؟ ....

در کل از خودم راضیم. مکث طولانی نکردم و به همه، جوابهای کامل و طولانی دادم. فقط توی پارت 2 حرفام تموم شده بود که با دستاش اشاره کرد که ادامه بده. یک باره دیگه هم خواستم تموم کنم که بازم اشاره کرد ادامه بده. 2 بار هم سوالش رو متوجه شدم ولی چون جوابی براش نداشتم و می خواستم فکر کنم ازش خواستم که سوالش رو تکرار کنه و ازش وقت خریدم. البته فکر کنم امتیاز از دست دادم ولی خب این کار هم نمی کردم، مجبور بودم مکث کنم که باز هم فرقی نمی کرد.
    کلا با چهره آدم رو تایید می کرد و خیلی حس خوبی میداد. حس می کردم منظورم رو متوجه میشه و دارم درست میگم و تشویق میشدم بیشتر بگم.
    ایشالا که خوب داده باشم و یک نمره معقول هم بده. و همچنین امتحان فردا هم خوب بدم.
    همگی موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط panizza نمایش پست ها
    من اسپیکینگ کم شدم خیلی نامرده به من 7 داد در صورتی که اصلا مکث نکردم ، فکر کنم اشکال گرامری هم نداشتم. در صورتی که سنجش که خراب کرده بودم 6.5 شدم رایتینگ در همون حدی که نوشته بودم نوره دادند 6 شدم در صورتی که سنجش خیلی عالی نوشته بودم و 6.5 شدم. به نظر من سنجش رایتینگ رو خیلی سخت می گیره ولی اسپیکینگ دست بالا نمره می ده
    فکر کنم اسپیکینگ آزاد رو من بدشانسی اوردم و با اگزمینر خوبی نیافتادم اگه اسپیکینگ رو خوب می شدم من می گفتم آزاد بهتر از سنجش هست
    میشه بگین اگزمینرتون کی بود؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط papal نمایش پست ها
    مرسی از sharing سوالات معمولا رسم که طرز برخورد اگزمینر و حتی اسم و مشخصاتشو هم بچه ها توضیح می دن....
    حتما 1 آب معدنی کوچک کمی شکر و یک طعم دهنده ( آبلیمو...) ببر فقط رنگی نباشه..چون اجازه نمی دن
    مدارک شناسایی..مداد... مداد پاکن...
    واسه من یه خانمه به اسم نسیم بود! فوری هم شروع کرد ولی لبخند میزد حداقل
    ممنون. میخوام بدونم کپی پاسپورت و پروفایل و 2 عدد عکس دیگه هم لازمه سر کتبی ببریم؟ ممنون میشم سریعتر خبر بدین. امتحانم فرداس

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    واسه من یه خانمه به اسم نسیم بود! فوری هم شروع کرد ولی لبخند میزد حداقل
    ممنون. میخوام بدونم کپی پاسپورت و پروفایل و 2 عدد عکس دیگه هم لازمه سر کتبی ببریم؟ ممنون میشم سریعتر خبر بدین. امتحانم فرداس

این مدارک رو فقط یک باید بدین اونم واسه امتحان اسپکینگه نه کتبی

دوستایی که دانشگاه آزاد دارن امتحان میدن بدونن که واقعا نمرات اسپکینگشون بهتر از سنجشه

پس نگران هیچی نباشن

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط aliakbar_kia نمایش پست ها
    دوستایی که دانشگاه آزاد دارن امتحان میدن بدونن که واقعا نمرات اسپکینگشون بهتر از سنجشه

پس نگران هیچی نباشن
    خدا کنه همین جوری باشه که شما میگی. من که امروز، ریدینگ رو خیلی خراب کردم. از خودم ناراحتم، زیاد!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    خدا کنه همین جوری باشه که شما میگی. من که امروز، ریدینگ رو خیلی خراب کردم. از خودم ناراحتم، زیاد!!!!
    متاسفانه منم ریدینگ رو خوب ندادم اصلا!خیلی هم ناراحتم ای کاش اسپیکینگ رو خوب نمره بدن! کسی نمیدونه این آقای رحمانی چحوری نمره میده؟اصلا کلا چجوری نمره میدن؟یه نفر نمره میده یا چند نفر؟من کلا امتحانم رو بد ندادم امروز!روی اسپیکینگ هم حساب کرده بودم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)