صفحه 2 از 55 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 550

موضوع: اسپیکینگ دانشگاه آزاد

Member
    رشته و دانشگاه
    -

پیش فرض پاسخ : اسپیکینگ دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    سلام. چون دانشگاه آزاد حدود 100 نفر داوطلب داره معمولا امتحان اسپیکینگش 2 روز قبل از آزمون کتبی یا روز آزمون هستش ... به من 4 روز قبل آزمون ایمیل شد تلفن هم زدن روز قبل اسپیکینگ ...
    فقط خیلی خیلی مرتب و منظم و استاندارد برگزار میشه... همه چیز طبق استاندارد بین المللی آیلتس هستش .
    سلام دوست عزیز من هم امروز آیلتس دانشگاه آزاد رو برای 26 آذر ثبت نام کردم لطفا در مورد امتحان اسپکینگی که دادین کمی توضیح بدین؟

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ratsign نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من هم امروز آیلتس دانشگاه آزاد رو برای 26 آذر ثبت نام کردم لطفا در مورد امتحان اسپکینگی که دادین کمی توضیح بدین؟
    سلام.بیشتر examiner های دانشگاه آزاد روز من ایرانی بودن. هر 3 part رو طبق قانون و آروم مطرح می کردن... اتاق های speaking دانشگاه آزاد مخصوص speaking آیلتس طراحی شده و جلوی examiner و candidate میکروفون هستش
    کلا خیلی خیلی روی قانون برگزار میشه و نمره هم بعید می دونم اضافه بدن. خودم هم واسه 26 آذر ثبت نام کردم البته هنوز نمرم نیوده و ریدینگ رو خراب کردم!!!(

Junior Member

دوستانی که امتحان دادن در مورد امکاناتشون برا پخش صدا خوب بود و مشکلی نداشتن؟

Junior Member

سلام
    من همین الاآن از امتحان speaking برگشتم. من دانشگاه آزاد آکادمیک داشتم. اکزمینرش یه پسر خوش برخورد بود. اگه درست شمرده باشم 6 تا اتاق برای speaking داشتن.
    قسمت اولش چون دانشجو بودم راجع به رشتم و درس خوندن بود. بعد راجع به اسم گذاشتن رو بچه سؤال کرد و اینکه کیا اسم بچه رو انتخاب میکنن و وجه تسمیه ایرانیا چیاست.
    قسمت دوم دقیقا سؤالش این بود describe one of your favorite childhood stories که منم یه سری شعر و ور راجع به حسنی حموم نمیرفت و کره الاغ کدخدا تحویلش دادم.
    قسمت سوم راجع به این پرسید که چه چیزیایی باعث میشه یه شخصیت توی فیلم توسط افراد بالغ جامعمون مورد قبول واقع بشه و مردم کاراکتر مورد علاقشون رو بر چه اساسی انتخاب می کنن.
    این در مورد تست.
    ولی من اولش برگشتم گفتم یه بابایی بیرون بود که برای نهمین بار داره امتحان میده و به همین دلیل این یک موقعیت استرس زاست. بعد که صحبتمون تموم شد و ضبط رو قطع کرد گفت ایشاللا دفعات بعد بهتر میشی. حالا من سؤالم اینه که این حرفش چه معنی میده چون به نظر خودم امتحان رو بد ندادم؛ یعنی بهتر از تمرینام بود. وقفه نداشتم یه ضرب حرف می زدم و یه اشکال که داشتم سریع رفعش کردم. یعنی این اکزمینر میخواد بهم چند بده؟ یه وقت 5.5 نده بد بخت شم!

Member
    رشته و دانشگاه
    -

سلام دوستان کسی نمره اسپیکینگش نیومده لطفا اگه کسی جدیدا نمره گرفته بگه

Junior Member

سلام بچه هایی که امتحان دادن به نظرشون نمره دادنشون تو اسپیکینگ و رایتینگ چه طور بوده؟

Junior Member

سلام نمره ی شما در حد انتظارتون بود و راضی بودین؟

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elinajiji نمایش پست ها
    سلام بچه هایی که امتحان دادن به نظرشون نمره دادنشون تو اسپیکینگ و رایتینگ چه طور بوده؟
    سلام
    اسپیکینگ رو کاملا عادلانه نمره دادن... ولی رایتینگ رو خیلی خیلی بد دادن... انتظار من 7 بود با توجه به mock exam ها ولی 5.5 شدم!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    -

سلام دوستان من 17 دسامبر امتحان دارم (26آذر) کسی می دونه زمان امتحان اسپیکینگ رو کی اعلام می کنن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ratsign نمایش پست ها
    سلام دوستان من 17 دسامبر امتحان دارم (26آذر) کسی می دونه زمان امتحان اسپیکینگ رو کی اعلام می کنن؟
    سلام.
    دوست عزیز حدود یک هفته قبل از ازمون speaking براتون محل و زمان ازمون رو ایمیل میکنند و باهاتون تماس هم میگیرند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)