صفحه 6 از 55 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 550

موضوع: اسپیکینگ دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپیکینگ دانشگاه آزاد

سلام دوستان
    من امروز (14 دسامبر) امتحان speaking دادم در دانشگاه آزاد
    به نظرم خیلی خوب و مرتب بود و کلا staff خیلی مودب بودن .
    گفتم تا یادم نرفته سوال ها رو اینجا بذارم
    ممتحن یه آقایی بود که خودشو نوید رحمانی معرفی کرد و خیلی خوش اخلاق و مودب بود.قبل از اینکه شروع کنیم احوال پرسی هم کرد که یخم وا شه.
    part 1: در مورد شغلم و اینکه ازش راضی هستم یا نه - در مورد نام گذاری بچه و اینکه معمولا در کشور ما کی برای بچه اسم می ذاره و اسم ها چه جوری هستند. اینکه من از اسمم خوشم می آد یا نه - happiness در زندگی به چه معناست و چی از نظرمن happiness محسوب می شه و آیا پول شادی می یاره یا نه
    Part2: یه سفری که دوست دارم برم کجاست و دوست دارم با کی و چه جوری برم
    part3: کلا مردم در کشور شما چه جوری می رن سفر و کجا میرن؟ سفر گروهی خوبه یا تنهایی ؟ سفر رفتن امروزه چه مشکلاتی داره و با گذشته چه تفاوت هایی کرده؟
    من که هرچی دری وری بود گفتم امیدوارم زیاد خراب نکرده باشم
    امیدوارم به دردتون بخوره .با تشکر از بقیه دوستان و امیدوارم همه موفق باشن
    فایل نامبر فدرال : اکتبر2009 -درخواست آپدیت : 20 دسامبر2010- ارسال آپدیت : 22 ژانویه 2011- آپدیت دوم 29 می 2012- منتظر مدیکال!

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD computer engineering Hacettepe

نقل قول نوشته اصلی توسط darab58 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز (14 دسامبر) امتحان speaking دادم در دانشگاه آزاد
    به نظرم خیلی خوب و مرتب بود و کلا staff خیلی مودب بودن .
    گفتم تا یادم نرفته سوال ها رو اینجا بذارم
    ممتحن یه آقایی بود که خودشو نوید رحمانی معرفی کرد و خیلی خوش اخلاق و مودب بود.قبل از اینکه شروع کنیم احوال پرسی هم کرد که یخم وا شه.
    part 1: در مورد شغلم و اینکه ازش راضی هستم یا نه - در مورد نام گذاری بچه و اینکه معمولا در کشور ما کی برای بچه اسم می ذاره و اسم ها چه جوری هستند. اینکه من از اسمم خوشم می آد یا نه - happiness در زندگی به چه معناست و چی از نظرمن happiness محسوب می شه و آیا پول شادی می یاره یا نه
    Part2: یه سفری که دوست دارم برم کجاست و دوست دارم با کی و چه جوری برم
    part3: کلا مردم در کشور شما چه جوری می رن سفر و کجا میرن؟ سفر گروهی خوبه یا تنهایی ؟ سفر رفتن امروزه چه مشکلاتی داره و با گذشته چه تفاوت هایی کرده؟
    من که هرچی دری وری بود گفتم امیدوارم زیاد خراب نکرده باشم
    امیدوارم به دردتون بخوره .با تشکر از بقیه دوستان و امیدوارم همه موفق باشن
    دوست عزیز امیدوارم موفق باشی.
    لطفا در مورد مدارکی ازت خواستند هم توضیح بده. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    -

سلام
    من هم امروز امتحان داشتم فکر کنم با همین آقای رحمانی هم بود!
    اما شانس من دیگه وقت های آخر بود و اصلا اعصاب نداشت حتی سلام علیک درست حسابی هم نکردیم!
    قسمت اول:خونت کجاست؟آپارتمانه یا خونست؟کدوم اطاق رو دوست داری؟اگه بشه چه چیزی رو می خوای توش تغییر بدی؟-عکس گرفتن رو دوست داری؟برای چی عکس می گیری؟از کجا ها دوست داری عکس بگیری؟مردم کشورت عکس گرفتن رو دوست دارن؟-چه غذایی دوست داری؟چه غذایی تو کشورت مشهوره؟آیا خانوداده برای خوردن دور هم جمع می شن؟ این در فرهنگ شما چطوریه؟
    قسمت دوم:یه سفری رو تعریف کن که بیشتر از حد انتظارت طول کشید!-کی و کجا- با کی رفتی- چرا طول کشید-توضیح بده!
    قست سوم:مردم به چه طریقی مسیر های کوتاه رو میرن؟معمولا چه وسیله هایی رو انتخاب می کنن؟دولت برای کنترل ترافیک باید چیکار کنه؟سفر ها از گذشته تا کنون چه تغییری کرده؟سرویس عمومی دوچرخه چطوریه خوب و بدش رو بگو؟مردم چرا به سفر های طولانی می رن؟آیا برای کار می رن یا عشق و صفا- سفر های طولانی چه تاثیراتی روی محیط زیست دارن!

الان که می بینم کل این سوالات رو فقط تو 12 دقیقه جواب دادم و خب هرچی از دهن در اومد گفتم! نمی دونم چند می خواد بده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bilgisayar نمایش پست ها
    دوست عزیز امیدوارم موفق باشی.
    لطفا در مورد مدارکی ازت خواستند هم توضیح بده. ممنون
    اگربا پاسپورت ثبت نام کردین حتما خودش و کپیش همراهتون باشه- کارت ملی و کپیش - پرینت صفحه پروفایلتون- کارنامه آزمون قبلی و 2 تا عکس 6*4 جدید- البته همه ی اینها رو در ای میلی که بهتون می زنن می نویسن
    موفق باشین
    فایل نامبر فدرال : اکتبر2009 -درخواست آپدیت : 20 دسامبر2010- ارسال آپدیت : 22 ژانویه 2011- آپدیت دوم 29 می 2012- منتظر مدیکال!

Senior Member VividNed آواتار ها

منم فکر کنم با همین آقای رحمانی امتحان دادم!!
    قسمت اول: چه چیزی در مورد خونتون دوست داری؟ بهترین قسمتشش کجاس؟ چه چیزی رو تو خونه می خوای تغییر بدی؟ چقدر مهمه بلد باشی شنا کنی؟! بچه بودی شنا کردن رو یاد گرفتی؟ بهتره تو بچگی شنا کردن رو یاد گرفت یا تو بزرگسالی؟ چرا؟
    قسمت دوم: یه باغی رو که رفتی تعریف کن!! کجا بوده, مال کیه, کی میری اونجا, چه چیزیشو بیشتر دوست داری!! ( تاپیک از این بدتر نمیشد!)
    قسمت سوم: چی کار کنیم طبیعت رو حفظ کنیم؟ جوانها بیشتر به طبیعت علاقه دارند یا بزرگترها؟ چی کار کنیم بچه به طبیعت علاقه داشته باشند؟ آیا محیط زیست در خطره!؟

من که افتضاح دادم

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali444 نمایش پست ها
    سلام
    این ایمیل هایی که از مرکز زده بودن هیچکدام نگفته application form را بیارین. اگه اطلاع داشته باشین لازم نیست؟
    لزومی نداره حتما Application form رو ببرید. تا یک ماه بعد از امتحان وقت دارید که بهشون اسم دانشگاههای مورد نظرتون رو اعلام کنید که در این صورت فقط هزینه ی DHL ازتون میگیرند. ولی بعد از یک ماه برای هر کارنامه 12000 تومان میگیرند + DHL . من خودم فرم رو نبردم چون هنوز دانشگاههام قطعی نشده.

با سلام
    من امروز امتحان داشتم و همه چی خوب بود.اسم examiner یادم نیست ولی لهجش افتضاح بود و اخمو بود.ولی سوالها
    part1-کدام قسمت خونه رو دو ست داری-چه چیزی رو تو خونه دوست داری تغییر بدی-رنگ مورد علاقت چیه؟ بچه بودی به رنگ علاقه داشتی؟
    part2-شخصیت ورزشی
    par3-در مورد ورزش و تغذیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physik-TUGRAZ

سلام دوستان ..منم امروز پنج شنبه 15 دسامبر ساعت 10.40 امتحان دادم ..مصحابه گر یه آقای جوونی بود به اسم آرش رفعتی بخش..قبل از اینکه رکورد کنه سعی کرد که سوال های عادی بپرسه که استرسم کم شه..سوا ال های قسمت اول:اسم و فامیلتو بگو..کار میکنی ؟اگه آره کجا؟ چی خوندی و کجا؟آخر هفته ها چی کار میکنی؟ آخر هفته دیگه برنامت چیه؟ در مورد تولد هم پرسیدن...دوست داری تولد رو با خوانواده جشن بگیری یا با دوستات؟ مردم برای چی تولد رو چشن میگیرن و تو کشورتون معمولا تولد رو چه جوری جشن میگیرن؟ بیشتر برای کیا تولد میگیرن و آیا سال خاصی اهمیت داره که تولد جشن گرفته بشه؟ آیا اهمیت داره که تولد جشن گرفته بشه؟سوا ال های قسمت 2:یک مناسبتی که موسیقی توش پخش شده رو توصیف کنید...چه موسیقی بوده و کجا بوده و ..سوا ال های قسمت 3:فواید موسیقی؟ تو کشورتون معمولا چه نوع مویسقی هایی و با چه اهدافی گوش مدن؟آیا موسیقی های خارجی تو کشورتون گوش میدن؟آیا جوونها و پیر ها سبک های مختلف موسیقی رو می پسندن؟تاثیر پخش موسیقی در مراکز خرید؟این حرف درسته که بعضی ها به خاطر دنبال کردن مد موسیقی گوش میدن----فقط حس میکنم که تو قسمت 2 واقعا 1 دقیقه بهم وقت نداد که نوت بردارم..اما در مجموع خیلی خوش برخورد و خوب بود--- توضیح هم راجع به application form....نیازی نیست پرینت کنین(اونجا خودشون دارن)..فقط از پروفایلتون پرینت بگیرین + 1 عدد کپی پاسپورت یا مدرک شناسایی در هنگام ثبت نام+ 2 قطعه عکس 4*6(ضمنا برای خانم ها عکس با حجاب اجباری نیست)به امید موفقیت برای همه دوستان

من امروز با یه آقایی به اسم مسعود... داشتم.اصلا سلام نکرد همین که نشستم 3 ثانیه بعد ریکورد کرد.قسمت اول اهل کجایی؟آیا رنگ ها مفهوم خاصی دارند؟بچه بودی چه رنگی دوست داشتی؟اسمت رو دوست داری؟ مراسم خاصی برای اسم گذاشتن بچه ها در کشورتون؟کار می کنی یا درس می خونی؟قسمت دوم؟یه مجله؟ قسمت سوم:چه مجله هایی در کشورتون هست؟مجله هایی که خانم ها و آقایون می خونند فرق می کنه؟اینترنت می تونه جایگرین مجله بشه؟اینترنت چه ضررهایی داره؟بچه ها کسی با این آقا امتحان داشته چه جوری نمره
    میده؟

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

خیلی دوست دارم بدونم چیزایی که examiner ها موقع اسپیکینگ مینویسن بر چه معیاریه و از چنده !!! من یادمه قسمت دوم کع تموم شد یه 8 نوشت یه 6 ... معلوم نیست چطوریه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)