صفحه 7 از 55 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 550

موضوع: اسپیکینگ دانشگاه آزاد

Junior Member azin_fd آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اسپیکینگ دانشگاه آزاد

من خيلي استرس داشتم واسه همين خيلي بد شد كلي غلط گرامري داشتم. اينقدم هل شده بودم كه يادم نمياد سوالا چي بود ولي ميدونم خيلي دري وري گفتم اخرش ازش پرسيم چتور بود كه گفت نميتونم بت بگم ولي شبا سعي كن بهتر بخوابي تو جووني فرصت زياد داري... يعني خيلي بد بوده؟

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_fd نمایش پست ها
    من خيلي استرس داشتم واسه همين خيلي بد شد كلي غلط گرامري داشتم. اينقدم هل شده بودم كه يادم نمياد سوالا چي بود ولي ميدونم خيلي دري وري گفتم اخرش ازش پرسيم چتور بود كه گفت نميتونم بت بگم ولي شبا سعي كن بهتر بخوابي تو جووني فرصت زياد داري... يعني خيلي بد بوده؟
    نگران نباشین... کمک میکنن
    اگزمینر شما کی بود؟؟؟ خوب بوده باهاتون صحبت کرده!

Junior Member azin_fd آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    نگران نباشین... کمک میکنن
    اگزمینر شما کی بود؟؟؟ خوب بوده باهاتون صحبت کرده!
    دقيق يادم نيست فكر كنم مهدي محرابي اسمش بود خيلي خوش برخورد بود اولشم كلي بام حرف زد قبل از اينكه ركورد كنه ولي خوب استرسم كارو خراب كرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    خیلی دوست دارم بدونم چیزایی که examiner ها موقع اسپیکینگ مینویسن بر چه معیاریه و از چنده !!! من یادمه قسمت دوم کع تموم شد یه 8 نوشت یه 6 ... معلوم نیست چطوریه!
    دقیقه و ثانیه تایمرشو رو یادداشت کرده

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_fd نمایش پست ها
    بالاخره یکی پیدا شد که مثل من استرس داشته باشه! آذین جون منم افتضاح دادم. اولش تازه حالمو پرسد که گفتم اصلا خوب نیستم. بعد یهو به فارسی گفت: چراااااااااااااا؟ ) امیدوارم که نمره ات خوب شه. نگران نباش و به فکر امتحان کتبی باش.

Junior Member

Dear friends
    It's great pleasure to be able to share my experience of my oral Ielts exam which I took yesterday
    despite what I expected, I did terribly bad I guess I had overestimated my capabilities ,anyway, thanks to abundant opportunities provided by AZAD UNI there is no worries. as I found this website very useful and I read many sincere comments from other members I do oblige myself to follow their way :
    The examiner was a bit crafty he started by main questions right away so he didn't give the chance of becoming familiar with his accent and the chance for getting relaxed and overcoming the twinge of anxiety at the outset ...this point can utterly overshadow the atmosphere of interview and affect the test-takers' abilities to control their nerves . the questions were asked are as follow:نقش رنگ دیوار در زندگی بچه ها چیست؟
    یکی از غیر معمول ترین کاری که اخیرا در وقت آزاد خود انجام دادید چیست ؟ نقش پرندگان در فرهنگ کشورتان چیست ؟ پرندگان برای ما خوبند یا بد ؟ادامه تحصیل در خارج خوب است ؟ چرا؟نقش مردان در جامعه بیشتراست یا زنان ؟
    ویرایش توسط papal : December 16th, 2011 در ساعت 12:04 PM

Junior Member

سلام دوستان
    من (15دسامبر) امتحان speaking دادم در دانشگاه آزاد
    به نظرم خیلی خوب و مرتب بود .
    ممتحن آقای نوید رحمانی معرفی بود و خیلی خوش اخلاق و مودب بود.قبل از اینکه شروع کنیم احوال پرسی هم کرد
    خونت کجاست؟آپارتمانه یا خونست؟کدوم اطاق رو دوست داری؟اگه بشه چه چیزی رو می خوای توش تغییر بدی؟-عکس گرفتن رو دوست داری؟مردم کشورت عکس گرفتن رو دوست دارن؟-
    what are u doing in free time?
    the importance of family in your life
    what are u doing with your freind?
    expalin about a person who have healty life style.
    why people eat a lot of fast food

امیدوارم به دردتون بخوره .با تشکر از بقیه دوستان و امیدوارم همه موفق باشن

آقا نمره speaking v writing آزاد بیشتر میدن یا سنجش؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط 81102371 نمایش پست ها
    آقا نمره speaking v writing آزاد بیشتر میدن یا سنجش؟
    سلام.
    ببینید دوست عزیز این مورد رو کسی نمیشه بطور دقیق اضهار نظر کنه اما من تجربه خودم رو در اختیارتون میزارم اونم اینه که به نسبت به speaking ازاد خیلی بهتر نمره میدن تا سنجش و writing سنجش خیلی بهتر از ازاد هست. من خودم کلی writing sample خوندم و نوشتم حتی کلاس که میرفتم هم زیر 6.5 و 6 نمیشدم اما ازاد واسم نمره اش اومد 5!!! که واقعاً اوضاع تصحیح کردنشون بده. البته استادم میگفت چون میخوان یکم امتیاز center اونها بالا بره واسه همین رو writing خیلی گیر هستند.
    برقرار باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    سلام.
    ببینید دوست عزیز این مورد رو کسی نمیشه بطور دقیق اضهار نظر کنه اما من تجربه خودم رو در اختیارتون میزارم اونم اینه که به نسبت به speaking ازاد خیلی بهتر نمره میدن تا سنجش و writing سنجش خیلی بهتر از ازاد هست. من خودم کلی writing sample خوندم و نوشتم حتی کلاس که میرفتم هم زیر 6.5 و 6 نمیشدم اما ازاد واسم نمره اش اومد 5!!! که واقعاً اوضاع تصحیح کردنشون بده. البته استادم میگفت چون میخوان یکم امتیاز center اونها بالا بره واسه همین رو writing خیلی گیر هستند.
    برقرار باشید
    امتیاز Centre چه ربطی به نمره Writing داره؟ مراحل Examination و Administration کاملا از هم جداست. جایزه ای هم که دانشگاه آزاد برده برای Administration هست و اساسا امتیازی برای Examination وجود نداره چون ممتحن ها مرتب کارشون زیر نظر هست.
    شما چرا اعتراض ندادید؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)