نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 57 از 61 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروازهای انگلستان

با عرض سلام دوستان راهنمایی بفرمایند از فرودگاههای مختلف لندن به ناتینگهام مسافرت ارزان با اتوبوس یا قطار کدامه؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز چرایی تصمیم عبور از لندن برای ناتینگهام را به عهده خودتان میگذارم. با این فرض معمولا با اتوبوس coach ارزانتر از روشهای دیگر است.

سفر به خیر و پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_2014 نمایش پست ها
    با عرض سلام دوستان راهنمایی بفرمایند از فرودگاههای مختلف لندن به ناتینگهام مسافرت ارزان با اتوبوس یا قطار کدامه؟ ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

درود بر همه دوستان . من از طریق ویزای ازدواج برای بار اول میخوام وارد انگلیس بشم . به کشور ولز . شهر کاردیف
    بنظر شما برای خرید بلیط از کدام شرکت هواپیمایی اقدام کنم . یا کدوم مسیر رو ؟
    و من میخوام از ایران یکسری لوازم رو بیارم . مثل فرش و ظروف مسی و خاتم و ....
    بهترین راه برای حمل و نقل ازران چی هست ؟ قیمت ها رو کسی میدونه
    ایا میتونم با پرواز خودم این ها رو بیارم . یا شرکت های دیگه ای اینکارو انجام میدن . ممنون میشم راه نمایی بفرمائید
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamhsz نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان . من از طریق ویزای ازدواج برای بار اول میخوام وارد انگلیس بشم . به کشور ولز . شهر کاردیف
    بنظر شما برای خرید بلیط از کدام شرکت هواپیمایی اقدام کنم . یا کدوم مسیر رو ؟
    و من میخوام از ایران یکسری لوازم رو بیارم . مثل فرش و ظروف مسی و خاتم و ....
    بهترین راه برای حمل و نقل ازران چی هست ؟ قیمت ها رو کسی میدونه
    ایا میتونم با پرواز خودم این ها رو بیارم . یا شرکت های دیگه ای اینکارو انجام میدن . ممنون میشم راه نمایی بفرمائید
    سپاس
    درود
    قطری به کاردیف پرواز داره
    اگر بیشتر از 100 کیلو بار دارید فریت بار توصیه میشه

ApplyAbroad Superstar

سلام بر شما

ممکن است لطفا در مورد این فریت کردن بار بیشتر توضیح بدهید یا اگر پستی قبلا گذاشته اید؟ مراحل آن چیست؟ همان ایرلاینی است که با آن پرواز داریم یا شرکتهایی خاصی هستند؟

من چند سال پیش از لندن کلی بار فرستادم ایران از طریق یک شرکتی که اینجا بود و میگفت با ایران ایر کار میکند و نماینده ایران ایر هستند و یک حداقلی داشت -فکر میکنم ۶۰ کیلو یا ۸۰؟ - که اگر کمتر از آن بار میبود باز هم آن مبلغ حداقل باید پرداخت میشد ... بعد در یک انباری در تهران تحویل داده بودند. این یعنی همان فریت کردن است؟

خیلی متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    درود
    قطری به کاردیف پرواز داره
    اگر بیشتر از 100 کیلو بار دارید فریت بار توصیه میشه

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

جناب پیرسون سلام لطفن راهنمایی کنین: ۲۰ تا ۲۲ سپتامبر برای تهران به لندن - گتویک چه مسیر و پرواز و ایرلاینی را پیشنهاد میدین؟ من چند جا رو روی اینترنت پیدا کردم ولی شما میگین اطلاعات سایتها را نباید روی انچمن بگذارم. حدود قیمت که دارم سه تومان است با ۲۳ کیلو بار و یک توقت دو ساعتی. شرایط مناسب است؟ یا شما شرایط بهتر سراغ دارین؟ خیلی متشکرم

سلام
    پرواز کویتی بهترین نرخ هست
    ولی هیترو میشینیه

Junior Member

خیلی ممنون از راهنماییتون. ممکنه برایم پیام بدین از کجا این بلیت رو میشود گرفت؟ در ایران دفتر دارند یا آژانسها و سایتها هم میفروشند ؟ چون نتونستم روی اینترنت پرواز کویتی پیدا کنم همه آژانسند یا دفتر هواپیمایی و نماینده فروش هستند. بازم متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    پرواز کویتی بهترین نرخ هست
    ولی هیترو میشینیه
    ویرایش توسط RahaaRaad : June 19th, 2019 در ساعت 03:36 PM

Junior Member

سلام دوستان،
    خسته نباشید.

من دانشجوی دکترا هستم، ویزام اما یک ماهه است، باید وقتی رسیدم انگلیس کارت اقامتم رو که طول مدت تحصیلم هست توی این یک ماه بگیرم. الان میخوام بلیط بگیرم ولی نمیدونم که آیا بلیط رو باید دوطرفه بگیرم لزوما، با توجه به اینکه ویزای من یک ماهه است؟ البته توی ویزام نوع ویزا رو که دانشجویی هست زده، و فکر می‌کنم برای ویزای دانشجویی لازم نباشه دو طرفه گرفت. ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.
    با تشکر.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kafka100 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    خسته نباشید.

من دانشجوی دکترا هستم، ویزام اما یک ماهه است، باید وقتی رسیدم انگلیس کارت اقامتم رو که طول مدت تحصیلم هست توی این یک ماه بگیرم. الان میخوام بلیط بگیرم ولی نمیدونم که آیا بلیط رو باید دوطرفه بگیرم لزوما، با توجه به اینکه ویزای من یک ماهه است؟ البته توی ویزام نوع ویزا رو که دانشجویی هست زده، و فکر می‌کنم برای ویزای دانشجویی لازم نباشه دو طرفه گرفت. ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.
    با تشکر.
    سلام دوست عزیز

الزامی برای یک طرفه بودن یا نبودن ندارید مگر الزام اقتصادی چون معمولا هزینه دو بلیط یک طرفه خیلی بیشتراز هزینه یک بلیط رفت و برگشت است.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)