نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 52 از 61 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng.

پیش فرض پاسخ : پروازهای انگلستان

سلام دوستان،

من ویزای دانشجویی انگلیس رو گرفتم و باید حدود یک ماه دیگه منچستر باشم. چنتا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید:

1. با توجه به اینکه ظاهرا تمامی پروازها به مقصد منچستر یک توقف رو دارن، آیا ویزای ترانزیت لازمه یا نه؟ یا اینکه به کشوری که قراره اونجا تعویض هواپیما بشه و ... بستگی داره؟
    2. تو کشور میانی که توقف انجام میشه، مهر ورود و خروج زده میشه یا نه؟
    3. اینکه چون برای انگلیس من ویزا گرفتم، اگه قرار باشه مهری زده بشه، باید اولین جا خود انگلیس باشه یا نه قانون خاصی نیست در این مورد؟
    4. اینجا دیدم که یکی از دوستان گفته بودن حمل لپتاپ به داخل هواپیما مشکلی نداره، آیا همینطور هست یا تو کشورهای مختلف متفاوته؟
    5. من سایتای مختلفی رو برای خرید بلیط بررسی کردم، چه سایتای خارجی cheapoair و داخلی مثل samtik که کلا زیاد هم هستن. به نظر شما از کجا خرید بلیط رو انجام بدم و قیمتها مناسب تره؟

ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط amindeyranlou نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من ویزای دانشجویی انگلیس رو گرفتم و باید حدود یک ماه دیگه منچستر باشم. چنتا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید:

1. با توجه به اینکه ظاهرا تمامی پروازها به مقصد منچستر یک توقف رو دارن، آیا ویزای ترانزیت لازمه یا نه؟ یا اینکه به کشوری که قراره اونجا تعویض هواپیما بشه و ... بستگی داره؟
    2. تو کشور میانی که توقف انجام میشه، مهر ورود و خروج زده میشه یا نه؟
    3. اینکه چون برای انگلیس من ویزا گرفتم، اگه قرار باشه مهری زده بشه، باید اولین جا خود انگلیس باشه یا نه قانون خاصی نیست در این مورد؟
    4. اینجا دیدم که یکی از دوستان گفته بودن حمل لپتاپ به داخل هواپیما مشکلی نداره، آیا همینطور هست یا تو کشورهای مختلف متفاوته؟
    5. من سایتای مختلفی رو برای خرید بلیط بررسی کردم، چه سایتای خارجی cheapoair و داخلی مثل samtik که کلا زیاد هم هستن. به نظر شما از کجا خرید بلیط رو انجام بدم و قیمتها مناسب تره؟

ممنون میشم
    سلام
    1. خیر لازم نیست
    2. خیر تا شما مرز هوایی ( پاسپورت کنترل ) رو رد نکنید و وارد کشوری نشوید مهر ورودی زده نمیشه
    3. ؟!
    4. انگلیس فقط محدودیت داشت اون هم از مبدا ایران نبود کلن رفع شد
    5. هیچ سایتی بلیت خودش نمیتونه صادر کنه / سایت ها کانکشن بین مسافر با ارلاین یا مسافر با آژانس هستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng.

سلام.

ممنون از راهنمایی خوبتون.

در مورد سوال پنجم در واقع میخواستم بدونم که قیمت مناسب و آفرهای پروازی بهتر رو میشه از سایت خاصی پیدا کرد یا اینکه این سایتها تفاوتی با هم ندارند؟

باز هم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    1. خیر لازم نیست
    2. خیر تا شما مرز هوایی ( پاسپورت کنترل ) رو رد نکنید و وارد کشوری نشوید مهر ورودی زده نمیشه
    3. ؟!
    4. انگلیس فقط محدودیت داشت اون هم از مبدا ایران نبود کلن رفع شد
    5. هیچ سایتی بلیت خودش نمیتونه صادر کنه / سایت ها کانکشن بین مسافر با ارلاین یا مسافر با آژانس هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط amindeyranlou نمایش پست ها
    سلام.

ممنون از راهنمایی خوبتون.

در مورد سوال پنجم در واقع میخواستم بدونم که قیمت مناسب و آفرهای پروازی بهتر رو میشه از سایت خاصی پیدا کرد یا اینکه این سایتها تفاوتی با هم ندارند؟

باز هم ممنون
    هر کدوم POINT OF SALES های متفاوتی دارند
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2083319

نقل قول نوشته اصلی توسط avalipour نمایش پست ها
    سلام.
    من برای همسرم بلیط پرواز Aegean گرفتم. این خط هوایی یونانی هست و قیمتش بسیار کمتر از خطوط دیگر هست. هر هفته سه شنبه‌ها از تهران به آتن پرواز داره. بار مجاز 30 کیلوئه. تا جایی که review ها رو بررسی کردم، اکثرا مثبت بودند. چندتا از پروازهای اخیرش از تهران هم نگاه کردم، غیر از 1 مورد دیگه تاخیر نداشتند (که اون هم تقریبا به موقع رسیده بود). برای حدود تاریخی که من میخواستم قیمت‌ها اینطوری بود:

آژین: 134 پوند، تهران-آتن، آتن-منچستر (فقط رفت) (30 کلیو)
    تورکیش: 290 پوند، تهران-استانبول، استانبول-منچستر (فقط رفت) (30 کلیو)
    بریتیش ایر ویز: 374 پوند، تهران-لندن، لندن-لیدز (رفت و برگشت) (23 کلیو)
    ایران ایر: 1.470.000 تومن، تهران-لندن (فقط رفت) (30 کیلو)
    بلیط امارات و قطر هم روی 400-500 بود که دیگه بررسی نکردم.

در مورد آژین: ما به خاطر قیمت ارزونش یه کم مشکوک شدیم که شاید برای بار و پذیرایی هزینه جدا بگیرند. با دفترشون توی تهران تماس گرفتیم و گفتند که هزینه جدا برای بار و پذیرایی گرفته نمیشه.

همسر من حدود 2 هفته دیگه پرواز داره و اگه مورد خاصی در مورد پرواز بود میام با باقی دوستان به اشتراک میذارم.
    سلام
    من با Aegean بلیط تهران- زوریخ و برگشت پاریس - تهران را خریدم. بسیار شرکت خوبی هست پذیرایی مفصل دارند نهار و شام که میدن قبل و بعدش نوشیدنی های مختلف و در آخر هم قهوه و چای میدن - بار هم یک ساک 30 ک قبول دارن- خدمه هاش که از نظر اخلاق حرف ندارن بسیار عالی - تو این دو پرواز اصلا یه دقیقه هم تاخیر نداشت. هواپیماش هم بسیار تمیز- شما زمانی که بلیط خرید می کنید در واقع تمام هزینه ها را شامل میشه. تو قسمت check in هم بسیار بامعرفت و خوش اخلاق هستند.

Junior Member hoseinjj آواتار ها

کسی نجربه ای در این خصوص داره که بتونه به من کمک کنه
    بهترین(ارزان، سریع و بدون دردسر) راه برای رسیدن به شهر شفیلد کدومه ؟
    از تهران به لندن و از لندن با ترن یا اتوبوس به شفیلد یا از تهران به منچستر و از اونجا به شفیلد با اتوبوس یا اگر راه دیگه ای رو پیشنهاد بدید ممنون میشم.
    Only God can judge me

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinjj نمایش پست ها
    کسی نجربه ای در این خصوص داره که بتونه به من کمک کنه
    بهترین(ارزان، سریع و بدون دردسر) راه برای رسیدن به شهر شفیلد کدومه ؟
    از تهران به لندن و از لندن با ترن یا اتوبوس به شفیلد یا از تهران به منچستر و از اونجا به شفیلد با اتوبوس یا اگر راه دیگه ای رو پیشنهاد بدید ممنون میشم.
    مسلما ارزان و سریع و بدون دردسر یک جا جمع نمی شوند.
    ارزانترینش تهران-لندن-شفیلد (با اتوبوس) هست. همین مسیر رو می تونید با قطار هم بیاید. ولی بسته به ساعت حرکت قطار تقریبا بین ۵۰-۸۰ پوند گرونتر از اتوبوس هست. اگر که بلیط رو همون روز توی ایستگاه خریداری کنید ممکنه تا ۱۰۰ پوند هم بشه.
    بی دردسر ترینش تهران-منچستر-شفیلد هست. با قطار از فرودگاه منچستر تا شفیلد حدود ۱ ساعت ۱۵ دقیقه راه هست و سرویس مستقیم هم وجود داره. در بعضی حالات ممکنه لازم باشه در ایستگاه پیکادلی منچستر قطار رو عوض کنید. بلیط رو اگه از قبل تهیه کنید می تونید تا قیمت پایه حدود ۸ پوند رو هم بگیرید. ولی بلیط های خرید همون روز توی رنج ۲۰-۳۰ پوند هست.
    برای پرواز گزینه تهران-بیرمنگهام-شفیلد هم عملی هست. بیرمنگام هم تا شفیلد حدود ۱.۵-۲ ساعت با قطار راهه. و در بعضی مواقع پروازها به میرمنگام ارزونتر از منچستر هست. بلیط قطار نسبت به لندن-شفیلد خیلی ارزونتره ولی از منچستر گرون تره.
    برای مشاهده ساعت قطارها و قیمت هاشون می تونید از این سایت استفاده کنید.
    http://www.nationalrail.co.uk/
    به هر حال پیشنهاد من همون منچستر شفیلد هست. البته این نکته رو در نظر بگیرید که برای منچستر الزاما پروازتون توقف داره یه جا. ولی لندن رو می تونید مستقیم با ایران ایر یا بریتیش بیاید.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Junior Member

سلام دوستان من 25 سپتامبر شروع کورسم در ساتهمپتون هست و 5 سپتامبر نوبت ویزا دارم در امارات با سرویس پرایوریتی. با توجه به اینکه در حالت میانگین تا برگردم ایران حدود 10 روز فرصت دارم که خودم رو به ساتهمپتون برسونم پیشنهاد میکنید بلیط تهران لندن رو از الان بگیرم یا صبر کنم تا نتیجه ویزا مشخص بشه و بعد اقدام کنم؟ در صورتی که بخوام بلیط یک طرفه و مستقیم بگیرم به نظرتون از کجا اقدام کنم برای خرید بهتر هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yamin_mehr نمایش پست ها
    سلام دوستان من 25 سپتامبر شروع کورسم در ساتهمپتون هست و 5 سپتامبر نوبت ویزا دارم در امارات با سرویس پرایوریتی. با توجه به اینکه در حالت میانگین تا برگردم ایران حدود 10 روز فرصت دارم که خودم رو به ساتهمپتون برسونم پیشنهاد میکنید بلیط تهران لندن رو از الان بگیرم یا صبر کنم تا نتیجه ویزا مشخص بشه و بعد اقدام کنم؟ در صورتی که بخوام بلیط یک طرفه و مستقیم بگیرم به نظرتون از کجا اقدام کنم برای خرید بهتر هست؟
    من هم مایلم پاسخ این سوال رو بدونم...
    در ضمن با ایران ایر (پرواز مستقیم تهران-هیترو) رفت و برگشت الان حدود 2.800.000 تومان هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1920 نمایش پست ها
    بهترین پرواز الان چی هست
    بهترین پرواز سوال کلی هست که جواب خاصی نداره و بسته به المنت های زیر ممکنه برای افراد مختلف کاملن متفاوت باشه
    - نرخ بلیت
    - مدت زمان سفر
    - شهر مبدا شما
    - شهر مقصد شما
    - تاریخ سفرتون
    - ساعت پرواز خروجی
    - ساعت پرواز ورودی
    - ترجیحات شخصی
    - اینکه شما عضو برنامه فرکوینت فلایر خاصی هستید یا خیر
    - میزان بار مجانی
    - شرایط بلیت مثل جریمه های کنسل تغییر تاریخ ریروت کردن بلیت ، مدت زمان استرداد پول بلیت در صورت کنسلی
    - مدت اعتبار بلیت
    - مدت زمان رزرواسیون
    - سن شما که درصوریتکه سینیور هستید روی بعضی از ارلاین ها تخفیف خاص میشه گرفت
    - شرایط حمل حیوان همراه
    - شرایط انتخاب صندلی
    - .....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)