نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 51 از 61 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

پیش فرض پاسخ : پروازهای انگلستان

سلام.
    من برای همسرم بلیط پرواز Aegean گرفتم. این خط هوایی یونانی هست و قیمتش بسیار کمتر از خطوط دیگر هست. هر هفته سه شنبه‌ها از تهران به آتن پرواز داره. بار مجاز 30 کیلوئه. تا جایی که review ها رو بررسی کردم، اکثرا مثبت بودند. چندتا از پروازهای اخیرش از تهران هم نگاه کردم، غیر از 1 مورد دیگه تاخیر نداشتند (که اون هم تقریبا به موقع رسیده بود). برای حدود تاریخی که من میخواستم قیمت‌ها اینطوری بود:

آژین: 134 پوند، تهران-آتن، آتن-منچستر (فقط رفت) (30 کلیو)
    تورکیش: 290 پوند، تهران-استانبول، استانبول-منچستر (فقط رفت) (30 کلیو)
    بریتیش ایر ویز: 374 پوند، تهران-لندن، لندن-لیدز (رفت و برگشت) (23 کلیو)
    ایران ایر: 1.470.000 تومن، تهران-لندن (فقط رفت) (30 کیلو)
    بلیط امارات و قطر هم روی 400-500 بود که دیگه بررسی نکردم.

در مورد آژین: ما به خاطر قیمت ارزونش یه کم مشکوک شدیم که شاید برای بار و پذیرایی هزینه جدا بگیرند. با دفترشون توی تهران تماس گرفتیم و گفتند که هزینه جدا برای بار و پذیرایی گرفته نمیشه.

همسر من حدود 2 هفته دیگه پرواز داره و اگه مورد خاصی در مورد پرواز بود میام با باقی دوستان به اشتراک میذارم.

سلام دوستان

حدود یکماه دیگه ( 18-20 May ) باید به ادینبرا پرواز کنم (از شیراز، نشد از تهران). فکر میکنم ویزا را نهایتا تا 10 May از استانبول بگیرم. چند تا سوال داشتم:

1- با توجه به فاکتور قیمت، بلیط را از یک دفتر هوایی بگیرم یا بصورت اینترنتی خرید کنم؟

2- در صورتی که اخذ بلیط از یک آژانس هوایی را پیشنهاد میکنید، آیا امکان رزرو بلیط وجود دارد تا پس از حصول اطمینان از اخذ ویزا خرید را نهایی کرد؟ در این صورت تا چه زمان باید وجه پرداخت شود؟

3- آیا پیش از اقدام برای ویزا بلیط خریداری کنم یا پس از اخذ ویزا؟

4- در صورتی که پس از اخذ ویزا خرید بلیط را پیشنهاد میکنید، در مدت زمان باقیمانده (حدود 10 روز از زمان اخذ ویزا تا زمان احتمالی برای پرواز) آیا امکان خرید بلیط بدون دردسر و بدون افزایش قیمت چه از طریق آژانس و چه از طریق خرید آنلاین وجود دارد؟

5- کدام پرواز را پیشنهاد میکنید؟

6- اگر پیشنهاد یا تجربه ای در این خصوص دارید ممنون میشم آن را به اشتراک بگذارید.

ممنون
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_R نمایش پست ها
    سلام دوستان

حدود یکماه دیگه ( 18-20 May ) باید به ادینبرا پرواز کنم (از شیراز، نشد از تهران). فکر میکنم ویزا را نهایتا تا 10 May از استانبول بگیرم. چند تا سوال داشتم:

1- با توجه به فاکتور قیمت، بلیط را از یک دفتر هوایی بگیرم یا بصورت اینترنتی خرید کنم؟

2- در صورتی که اخذ بلیط از یک آژانس هوایی را پیشنهاد میکنید، آیا امکان رزرو بلیط وجود دارد تا پس از حصول اطمینان از اخذ ویزا خرید را نهایی کرد؟ در این صورت تا چه زمان باید وجه پرداخت شود؟

3- آیا پیش از اقدام برای ویزا بلیط خریداری کنم یا پس از اخذ ویزا؟

4- در صورتی که پس از اخذ ویزا خرید بلیط را پیشنهاد میکنید، در مدت زمان باقیمانده (حدود 10 روز از زمان اخذ ویزا تا زمان احتمالی برای پرواز) آیا امکان خرید بلیط بدون دردسر و بدون افزایش قیمت چه از طریق آژانس و چه از طریق خرید آنلاین وجود دارد؟

5- کدام پرواز را پیشنهاد میکنید؟

6- اگر پیشنهاد یا تجربه ای در این خصوص دارید ممنون میشم آن را به اشتراک بگذارید.

ممنون
    سلام
    تاریختون جزو تاریخ های هایسیزن نیست برای همین نیاز به عجله ندارید صبر کنید ویزاتون رو بگیرید
    1. توی قیمت یکسان و توی حالتی که شاید نیاز به کنسلی بلیت رو دارید آژآنس2
    2. رزرو بلیت خیلی کوتاه میماند
    3. توی تاریخ شما چون توی هایسیزن نیست صبر کنید
    4. ترکیش از شیراز به ادینبورگ

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    تاریختون جزو تاریخ های هایسیزن نیست برای همین نیاز به عجله ندارید صبر کنید ویزاتون رو بگیرید
    1. توی قیمت یکسان و توی حالتی که شاید نیاز به کنسلی بلیت رو دارید آژآنس2
    2. رزرو بلیت خیلی کوتاه میماند
    3. توی تاریخ شما چون توی هایسیزن نیست صبر کنید
    4. ترکیش از شیراز به ادینبورگ
    در مورد پیشنهاد شماره چهار، حواستون باشه که در حال حاضر (تا جایی که من شنیدم) در پروازهای از ترکیه به انگلیس اجازه ندارید لپ تاپ را داخل کابین ببرید و باید به بار هواپیما تحویل بدید.

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان
    برای پرواز ایژین یونان به مقصد منچستر، آیا نیاز به ویزای ترانزبت داریم؟
    با تشکر
    ویرایش توسط Mohammadtaghi6 : August 7th, 2017 در ساعت 12:25 AM
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

Junior Member

نه من باهاش اومدم لندن

نقل قول نوشته اصلی توسط abab1984 نمایش پست ها
    در مورد پیشنهاد شماره چهار، حواستون باشه که در حال حاضر (تا جایی که من شنیدم) در پروازهای از ترکیه به انگلیس اجازه ندارید لپ تاپ را داخل کابین ببرید و باید به بار هواپیما تحویل بدید.
    لب تاپ آزاد شد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای پرواز ایژین یونان به مقصد منچستر، آیا نیاز به ویزای ترانزبت داریم؟
    با تشکر
    سلام خیر نیاز نداره

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان
    ببخشید یک سوال در مورد شرایط ویزا داشتم. من الان روی پاسپورتم همون استیکر UK entry Clearance خورده که فقط یک ماه اعتبار داره (از 30 آگوست تا 1 اکتبر). البته نامه نتیجه ویزا را هم دارم که توی اون ذکر شده 16 ماه اقامت دارم.
    با توجه به اینکه من بلیطم یکطرفه است، میخواستم بپرسم که این قضیه یک ماهه بودن، مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    با تشکر
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یک سوال در مورد شرایط ویزا داشتم. من الان روی پاسپورتم همون استیکر UK entry Clearance خورده که فقط یک ماه اعتبار داره (از 30 آگوست تا 1 اکتبر). البته نامه نتیجه ویزا را هم دارم که توی اون ذکر شده 16 ماه اقامت دارم.
    با توجه به اینکه من بلیطم یکطرفه است، میخواستم بپرسم که این قضیه یک ماهه بودن، مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    با تشکر
    سلام
    بلیت یه طرفه مخصوص این نوع ویزا هست
    اگر پنج ساله بود باید بلیت دو طرفه میگرفتی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)