نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 3 از 61 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد پروازهای انگلستان

خیلی عالیه چه جوزی میشه این بلیط 354 دلاری رو تهیه کرد؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abcdeng نمایش پست ها
    خیلی عالیه چه جوزی میشه این بلیط 354 دلاری رو تهیه کرد؟
    راحت ترین راه اینه که از آژانس ها پیگیری کنید، یا اینکه اگه کارت اعتباری دارید از خود سایت British midland Airways بلیط رو رزرو کنید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

بلیط ها علاوه بر اینکه Level های مختلف مثل Economy , Business class و First class دارند از نظر کلاسیفیکیشن هم تقسیم بندی می شوند. بلیط 30 روزه 45 روزه 6 ماهه و یکساله. هر کدام از آنها قیمتهای خاص خودشان را دارند بلیط هر چقدر از نظر زمانی کوتاه مدت تر باشند ارزانتر هستند ولی درعوض جریمه ی بالاتری را نسبت به تغییر تاریخ، کنسل کامل و یا حاضر نشدن در فرودگاه دارند. پس نمی شود گفت که همیشه اگر بلیط ارزانتر بخرید به نفعتان می شود. بلیط چارتری را میتوانید مقایسه کنید که با حاضر نشدن در فرودگاه سوخت می شود با بلیط فرستی که هیچ جریمه ای در صورت حاضر نشدن در فرودگاه به شما تعلق نمی گیرد و تا یک سال اعتیار دارد.

دنبال این بلیط ها ی ارزان قیمت آذربایجانی با شرکت های هواپیمایی نا آشنا هم نگردید، میرید باکو یهو می بینید پرواز بعدی به لندن کنسل شده است ها!

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    بلیط ها علاوه بر اینکه Level های مختلف مثل Economy , Business class و First class دارند از نظر کلاسیفیکیشن هم تقسیم بندی می شوند. بلیط 30 روزه 45 روزه 6 ماهه و یکساله. هر کدام از آنها قیمتهای خاص خودشان را دارند بلیط هر چقدر از نظر زمانی کوتاه مدت تر باشند ارزانتر هستند ولی درعوض جریمه ی بالاتری را نسبت به تغییر تاریخ، کنسل کامل و یا حاضر نشدن در فرودگاه دارند. پس نمی شود گفت که همیشه اگر بلیط ارزانتر بخرید به نفعتان می شود. بلیط چارتری را میتوانید مقایسه کنید که با حاضر نشدن در فرودگاه سوخت می شود با بلیط فرستی که هیچ جریمه ای در صورت حاضر نشدن در فرودگاه به شما تعلق نمی گیرد و تا یک سال اعتیار دارد.

دنبال این بلیط ها ی ارزان قیمت آذربایجانی با شرکت های هواپیمایی نا آشنا هم نگردید، میرید باکو یهو می بینید پرواز بعدی به لندن کنسل شده است ها!
    این نکته آخر خیلی جالب بود که گفتین،
    یه چیز جالبیم که هست اینه که این پروازای تهران - باکو - لندن، سر دومش که همون باکو لندن باشه باز همون BMI هست. تازه قیمت همون بخش دوم پرواز به تنهایی از قیمت پرواز مستقیم با BMI از تهران به لندن حدود 40-30$ گرونتره! کلاً چه کاریه آقا، من که توصیه میکنم یا با IRAN AIR برید یا BMI.

Junior Member

کیفیت BMIخوبه؟

Junior Member

این یک تاریخچه کوچک از BMI:

بی ام آی دومین خط بزرگ هوایی بریتانیا با فعالیت از مرکز اصلی خود در فرودگاه هیترو لندن یکی از پیشگامان این صنعت در زمینه ارائه خدمات نوین به مسافران به شمار می آید. این شرکت با معرفی تسهیلات مبتکرانه مانند کارت پرواز از طریق اینترنت و بلیت های الکترونیکی ، تسهیلات بیشتری برای مسافران خود قائل شده است. در گذشته صف های طولانی کنترل بلیت و پذیرش ، مسافران را خسته می کرد اما در حال حاضرامور مسافرین با امکانات جدید ، با سرعت و آرامش خاطر بیشتر مسافرین انجام می گردد.

بی ام آی در سال 1938 آغاز بکار نمود و از همان ابتدای راه توانست به موفقیت هایی هرچند خرد دست یابد و این شرکت اولین خط هوایی انگلستان بود که به مسافرین پروازهای داخلی بریتانیا غذای مخصوص گیاهخواران را عرضه و نیز اولین خط هوایی اروپایی بود که کابین مجزای بیزنس کلاس به مسافران بیزنس ارائه کرد . این شرکت همچنین اولین خط هوایی بود که امکان رزرو بلیت و پرداخت اینترنتی به مسافران خود ارائه نمود.

با فشردن یک دکمه در پایگاه اینترنتی مجهز به موتور جستجوگر قوی بی ام آی www.flybmi.com ، کلیه اطلاعات ویژه ، خدمات ، نرخ های مخصوص و برنامه های تشویقی در اختیار مسافران قرار می گیرد.

در این پایگاه اینترنتی علاوه بر کسب آخرین اطلاعات در زمینه قیمت بلیت، میتوانید اطلاعات کاملی در خصوص هتل، اجاره ماشین و بلیتهای ارزان قیمت مسافران و دیگر مطالب مورد علاقه مسافران را به آسانی به جستجو کنید.

بی ام آی هم اکنون پروازهاي خود از فرودگاه امام به مقصد هیترو به مسافران ، خدمات ارائه می کند و کلیه پروازهای طبق برنامه از مرکز اصلی فعالیت خود ، ترمینال یک فرودگاه هیترو به بیش از 39 مقصد در جهان انجام می شود.

پیرو انتقال مسافران بریتیش ایرویز به ترمینال پنج هیترو، ظرفیت ترمینال یک، حدود 40 درصد افزایش یافت. روزانه تقریبا 170 پرواز بی ام آی به مناطق مختلف در بریتانیا، اروپا، خاورمیانه، آسیای مرکزی و آفریقا از ترمینال یک و پرواز به آن سوی اقیانوس اطلس به سمت آمریکای شمالی و کارائیب از منچستر صورت می گیرد.

"نایجل ترنر" مدیر عامل خط هوایی بی ام آی در این زمینه می گوید:"روزانه از هرهشت پرواز در هیترو، یک پرواز متعلق به بی ام آی است. 90 درصد پروازهای بی ام آی بدون تاخیر صورت گرفته و این شرکت بین خطوط هوایی انگلستان هنوز بالاترین رکورد پروازهای بدون تاخیر را دارد.

منبع : آفتاب

Junior Member

راستی دوستان من هرچقدر در سایت BMI نگاه کردم برای مرداد ماه فقطEconomy Flexible داره به قیمت 633.08دلار.یک طرفه
    در ضمن مدت پرواز هم 6 ساعت و35 دقیقه هستش .از امام خمینی تا هیترو لندن .و 354 دلار ندیدم.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط toxin نمایش پست ها
    راستی دوستان من هرچقدر در سایت BMI نگاه کردم برای مرداد ماه فقطEconomy Flexible داره به قیمت 633.08دلار.یک طرفه
    در ضمن مدت پرواز هم 6 ساعت و35 دقیقه هستش .از امام خمینی تا هیترو لندن .و 354 دلار ندیدم.
    ای بابا، عجب اشتباهی کردم! من تفاوت ساعت تهران با لندن رو حساب نکرده بودم! بله 3:05+3:30=6:35
    طول پرواز همون 6:35 درسته! جالبه که شک هم نکرده بودم! شرمنده خلاصه.
    من اینجوری حساب کرده بودم که اینجا 6:55 بلند میشه، لندن 10:00 میرسه، پس شد 3:05. "حواسم نبود که 10 لندن میشه 1:30 بعد از ظهر ایران. "

فکر کنم خوب نمیگردین، قیمت بلیط رفت و برگشت رو ببینید میتونید پیدا کنید؟ بعد خودتون مقایسه کنید که 633$ درسته یا نه.
    ویرایش توسط halandoon : March 24th, 2010 در ساعت 01:27 AM

Junior Member

رفت و برگشت را زده
    رفت :Prices start from $380
    Economy
    برگشت:
    Prices $496
    Economy
    که جمعش میشه:875.86دلار
    رفت تنها یعنی یکطرفه فقط Economy Flexible را نشان میده که ان هم 633.08
    حالا یا من دارم اشتباه می کنم یا سایت BMI
    بعد جالب اینجاست رفت 6.35 طول می کشه برگشت 6.05 .

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

جالبه، من غیر از BMI سایت های دیگه رو هم چک کردم، اونا قیمت هاشون بیشتر بین 354 تا همین $496 بسته به تاریخ پروازه، اما بهترین کار اینه که با چند تا آژانس مسافرتی تماس بگیرین و بپرسید، تا دقیق معلوم بشه که چه روزی با چه قیمتی براتون مناسب تره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)