نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 31 از 61 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد پروازهای انگلستان

در ضمن فراموش کردم بگم که دوستانی که خارج از ایران هستند سعی کنند بلیط هاشون رو از داخل ایران تهیه کنند چون ارزانتر در می آید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    در ضمن فراموش کردم بگم که دوستانی که خارج از ایران هستند سعی کنند بلیط هاشون رو از داخل ایران تهیه کنند چون ارزانتر در می آید
    من الان با BMI بیام 514 پوند میشه. مثلا از ایران بگیرم چند میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط UKTier1 نمایش پست ها
    اگر 26 فوریه بیاید 4 مارچ برگردید زیر 400 پوند

Junior Member

من قبلا با KLM اومدم ، هواپیما MD-11 بود(نه بوینگ ۷۷۷) و Inflight entertainments systemنداشت...با توجه به جزییات پرواز داده شده توی سایت هنوز هم ظاهرا همون استفاده میشه .... .KLMیکی از هواپیما های رده پاینشو برای خط تهران استفاده میکنه... ... اما جدا از اون همه میدونن klm جزو خطوط مناسبه و BMIبیشتر به کم هزینه تر بودن ...( BMI a321هم دارای Inflight entertainments system نمی باشد)

Junior Member

مرسی از راهنماییتون. من خودم که مشتری پر و پا قرص امارات هستم و به نظرم اینهای دیگه قابل مقایسه باهاش نیستند. با قیمت خیلی پایین تر و کیفیت عالی و تلویزیون عالی هم در کابین داره. ولی این دفعه برنامم یه طوریه که مجبورم از این خطهای اروپایی استفاده کنم. الانم به این نتیجه رسیدم که BMI بهتره چون KLM تازه اون قیمت 547 پوندش قابل تغییر و کنسل نیست که برای من خیلی بده و ممکنه کل پول بلیتم بسوزه. حداقل BMI با 50 پوند جریمه قابل تغییره.

نقل قول نوشته اصلی توسط arian86 نمایش پست ها
    من قبلا با KLM اومدم ، هواپیما MD-11 بود(نه بوینگ ۷۷۷) و Inflight entertainments systemنداشت...با توجه به جزییات پرواز داده شده توی سایت هنوز هم ظاهرا همون استفاده میشه .... .KLMیکی از هواپیما های رده پاینشو برای خط تهران استفاده میکنه... ... اما جدا از اون همه میدونن klm جزو خطوط مناسبه و BMIبیشتر به کم هزینه تر بودن ...( BMI a321هم دارای Inflight entertainments system نمی باشد)
    KLM چندین ماه هست که برای مسیر آمستردام تهران از بویینگ 200-777 استفاده می کند http://flyingmatters.blogfa.com/post-51.aspx
    ولی در عوض تعداد پروازهایش رو از 6 پرواز در هفته به 5 پرواز در هفته کاهش داده است.
    اطلاعات پروازهای توی سایت ها آپدیت نیست هر چند انگار دوبار از MD برای این مسیر قصد دارد استفاده نماید
    ولی کلا MD ها هواپیماهای بدی نیستند

مرسی از راهنماییتون. من خودم که مشتری پر و پا قرص امارات هستم و به نظرم اینهای دیگه قابل مقایسه باهاش نیستند. با قیمت خیلی پایین تر و کیفیت عالی و تلویزیون عالی هم در کابین داره. ولی این دفعه برنامم یه طوریه که مجبورم از این خطهای اروپایی استفاده کنم. الانم به این نتیجه رسیدم که BMI بهتره چون KLM تازه اون قیمت 547 پوندش قابل تغییر و کنسل نیست که برای من خیلی بده و ممکنه کل پول بلیتم بسوزه. حداقل BMI با 50 پوند جریمه قابل تغییره.
    EMIRATES خطوط هواپیمایی 4 ستاره ولی KLM و BMI سه ستاره می باشند

Junior Member

جهت اطلاع بچه ها KLM روز های سه شنبه از آمستردام و چهار شنبه از ایران پرواز نداره و تقریبا جزو ارزونترین نرخ ها برای مسیر لندن - تهران ...در مورد update نبودن اطلا عات سایت هم نظری ندارم ، امیدوارم که عوض شده باشه...من با هر دو کلاس economy و first اون پرواز داشتم....MD قابل مقایسه با بویینگ و ایرباس های این 10 ساله اخیر نیست...مخصوصا فاصله خیلی کم ردیف صندلی ها در کلاس economy و........... KLM به خاطر طرف قرار داد بودن با شرکت های مختلف ؛ خدمات مسافری و connection های خوب به آمریکا و کانادا و ارزون به شهر های اروپا ازش خوب استقبال میشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    KLM چندین ماه هست که برای مسیر آمستردام تهران از بویینگ 200-777 استفاده می کند http://flyingmatters.blogfa.com/post-51.aspx
    ولی در عوض تعداد پروازهایش رو از 6 پرواز در هفته به 5 پرواز در هفته کاهش داده است.
    اطلاعات پروازهای توی سایت ها آپدیت نیست هر چند انگار دوبار از MD برای این مسیر قصد دارد استفاده نماید
    ولی کلا MD ها هواپیماهای بدی نیستند

نقل قول نوشته اصلی توسط arian86 نمایش پست ها
    جهت اطلاع بچه ها KLM روز های سه شنبه از آمستردام و چهار شنبه از ایران پرواز نداره و تقریبا جزو ارزونترین نرخ ها برای مسیر لندن - تهران ...در مورد update نبودن اطلا عات سایت هم نظری ندارم ، امیدوارم که عوض شده باشه...من با هر دو کلاس economy و first اون پرواز داشتم....MD قابل مقایسه با بویینگ و ایرباس های این 10 ساله اخیر نیست...مخصوصا فاصله خیلی کم ردیف صندلی ها در کلاس economy و........... KLM به خاطر طرف قرار داد بودن با شرکت های مختلف ؛ خدمات مسافری و connection های خوب به آمریکا و کانادا و ارزون به شهر های اروپا ازش خوب استقبال میشه...
    خیلی ممنون از اطلاعاتتون
    KLM در حال حاضر روزهای شنبه و دوشنبه به تهران پرواز ندارد. که از ایران روزهای یکشنبه و سه شنبه می شود
    همانطور که فرمودید با code share بودن با غول هواپیمایی امریکا Delta به اغلب شهرهای امریکا حتی شهرهای کوچک کانکشن دارد

KL433 AMS1740 – 0120+1IKA 772 x16
    KL434 IKA0320 – 0640AMS 772 x27

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

اصلا یه توضیح کلی بدم چون تجربه کردم میشه مقایسه کرد. پرواز KLM خیلی خوبه، هواپیمای راحت و عالی (200-777) با همه امکانات، ناهار و شام نه چندان خوب به نسبت امارات و صبحانه بسیار عالی. خدمه پرواز خیلی فعال و خوش برخورد. فرودگاه آمستردام (SCHIPHOL) هم خیلی شیک و مدرن هستش و حتی DESIGNATED SMOKING AREA هم داشت داخل فرودگاه که واسه من یه نعمت بود . فرودگاه خیلی بزرگه ولی چون چند تا بال داره ارتباط بین گیت ها نسبتا نزدیکه و همه امکاناتی هم برای حمل و نقل وسایل و سالمندان هست. فروشگاه های شیک و گرونی هم داخلشه. نیازی هم به ویزا نیست اگر فاصله بین دو پرواز کمتر از 8 ساعت باشه. در کل زیاد سخت نگیرید پرواز رو برای مسیر های اروپایی چون 1 شبه دیگه تموم میشه میره! من پریشب اومدم ایران با پرواز PEGASUS از استانبول! همه چی بد بود!! ولی همش 169 پوند!!! هر چی بود تموم شد رفت!!! KLM هم در کل گرونه و با تمام مزیت هایی که داره نمیرزه واسه این مسیر ولی مثلا به ونکوور شاید بهترین انتخاب باشه به همراه لوفهانزا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)