نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 33 از 61 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد پروازهای انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط immpdaf نمایش پست ها
    دوستان كسي در مورد پرواز تركيش به لندن اطلاعي داره؟‌ توي سايش زده بار مجاز 20 كيلو ولي آژانس ميگه 30 كيلو؟ جريمه بار اضافه را كيلويي چقدر حساب مي كنن؟ و اينكه كلا پروازش چطوريه آيا صندليهاش LCD دار هستند؟
    http://www.airline-luggage-regulatio...h-airlines.php

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بله 23 کیلو مشکلی نداره و می تونید بیارید در هواپیما. معمولا اصلا کیف های همراه رو وزن نمی کنند.

شما برای کدوم پرواز می خواید؟ British Airways اصلا پروازی به تهران نداره و اون BMI هست.
    یعنی با این حساب میشه 43 کیلو بار؟ یک 20 کیلو ببری تو هواپیما، یک 23 کیلو ببریم قسمت بار؟ ولی آخه آژانش هواپیمایی به من گفت 7 کیلو بیشتر نمیشه برد تو هواپیما!!!! پروازمم BMI هستش!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_m87 نمایش پست ها
    یعنی با این حساب میشه 43 کیلو بار؟ یک 20 کیلو ببری تو هواپیما، یک 23 کیلو ببریم قسمت بار؟ ولی آخه آژانش هواپیمایی به من گفت 7 کیلو بیشتر نمیشه برد تو هواپیما!!!! پروازمم BMI هستش!
    حجم مهمه و یه چمدان بزرگ رو که نمی تونید ببرید. تا وقتی سایزش معقول باشه کسی کاری باهاش نداره.

Junior Member

یه مسئله دیگه رو هم دوستان در نظر بگیرند. موقع بردن بار مثلا چمدان کوچک در کابین طوری چمدونتون رو حمل کنید که اصلا سنگین به نظر نرسه. اگر خدمه پرواز ببینن که خیلی سنگین جابجاش می کنید برتون می گردونن به قسمت تحویل بار. چون این اتفاق دو روز پیش برای یکی از دوستانم افتاده بود گفتم که در جریان باشید. موفق باشید.

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط immpdaf نمایش پست ها
    دوستان كسي در مورد پرواز تركيش به لندن اطلاعي داره؟‌ توي سايش زده بار مجاز 20 كيلو ولي آژانس ميگه 30 كيلو؟ جريمه بار اضافه را كيلويي چقدر حساب مي كنن؟ و اينكه كلا پروازش چطوريه آيا صندليهاش LCD دار هستند؟
    بار مجاز شما سی کیلوگرم هست، و هزینه بار اضافی هم از پروازهایی مثل امارات و قطر خیلی کمتره

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

در ۲۸ شهریورماه شرکت هواپیمایی بی‌ام‌آی، که به تازگی توسط بریتیش ایرویز خریداری شده، اعلام کرده است که پروازهای خود به ایران را قطع خواهد کرد. این شرکت به بی‌بی‌سی اعلام کرده است که از ١٣ اکتبر ٢٠١٢ دیگر پروازی به ایران نخواهد داشت.
    بی‌ام‌آی گفته بود که بهای کلیه بلیط‌های فروخته شده را به مسافران عودت خواهد داد.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

کی ال ام و اتریش ایرلاین ، دو شرکت هواپیمایی اروپایی روز شنبه ۱۲ ژانویه (۲۳ دی ماه) اعلام کردند پروازهایشان را به ایران متوقف خواهند کرد.

یکی از سخنگویان شرکت هواپیمایی هلندی کی ال ام اعلام کرد پروازهایش را به ایران از ماه آوریل سال جاری ( کمتر از ۴ ماه دیگر) متوقف خواهد کرد.

پیش فرض پاسخ : لوازم مورد نیاز برای سفر به انگلستان

سلام
    من واسه این سوال انجمن مناسب تر پیدا نکردم
    کسی تا حالا با pegasus به ایران سفر کرده
    همونطور که می دونید بلیط ایران ایر خیلی گران شده من یک بلیط از pegasus ÷یدا کردم ولی نمی دونم این چه جور شرکتیه هیچ کدام از اطرافیان من تا حالا باهاش سفر نکرده اند

Junior Member sina_shah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Manchester University

من یه چند باری ازش استفاده کردم با توجه به قیمتاش کیفیتش هم پایین تر یادم فقط یه بارش خیلی افتضاح بود اصلا جا نبود بشینم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    سلام
    من واسه این سوال انجمن مناسب تر پیدا نکردم
    کسی تا حالا با pegasus به ایران سفر کرده
    همونطور که می دونید بلیط ایران ایر خیلی گران شده من یک بلیط از pegasus ÷یدا کردم ولی نمی دونم این چه جور شرکتیه هیچ کدام از اطرافیان من تا حالا باهاش سفر نکرده اند
    از اون ایرلاین های ارزون قیمت هست که سعی می کنند از همه چیز بزنند تا هزینه ها پایین بیاد و بلیط ها ارزون بشه. البته اصلا با ایرلاین هایی مثل FlyBe, EasyJet, RyanAir مقایسه اش نکنید٬ خیلی سطح پایین تر از اونهاست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)