نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 36 از 61 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروازهای انگلستان

سلام. از این سایت http://www.travelpartner.se/

سلام. یک سوالی از آقا پیمان یا سایر دوستان در مورد پرواز به لندن داشتم. من برای روز 8 سپتامبر می خوام از تهران به هیترو بلیط بگیرم ولی متاسفانه به خاطر نزدیک بودن تاریخ بلیط مناسبی نمی تونم پیدا کنم. یک سوالی در مورد هواپیمایی آذربایجان داشتم. من یک بلیط برای این تاریخ از این هواپیمایی پیدا کردم (در cheapoair) ولی در مورد baggage allowance این هواپیمایی برای این مسیر اطلاعاتی ندارم. این هواپیمایی در ایران دفتر نداره و چند تا آژانس هم که من باهاشون تماس گرفتم اصلا بلیط این هواپیمایی رو نمی فروشن و در موردش چیزی نمی دونن. می خواستم ببینم پرواز های این هواپیمایی چطوره و خصوصا مقدار بار مجاز چقدره؟ اگر ایرلاین دیگه ای هم هست که بلیط مناسبی برای این تاریخ داره ممنون میشم کسی راهنمایی کنه. با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    سلام. یک سوالی از آقا پیمان یا سایر دوستان در مورد پرواز به لندن داشتم. من برای روز 8 سپتامبر می خوام از تهران به هیترو بلیط بگیرم ولی متاسفانه به خاطر نزدیک بودن تاریخ بلیط مناسبی نمی تونم پیدا کنم. یک سوالی در مورد هواپیمایی آذربایجان داشتم. من یک بلیط برای این تاریخ از این هواپیمایی پیدا کردم (در cheapoair) ولی در مورد baggage allowance این هواپیمایی برای این مسیر اطلاعاتی ندارم. این هواپیمایی در ایران دفتر نداره و چند تا آژانس هم که من باهاشون تماس گرفتم اصلا بلیط این هواپیمایی رو نمی فروشن و در موردش چیزی نمی دونن. می خواستم ببینم پرواز های این هواپیمایی چطوره و خصوصا مقدار بار مجاز چقدره؟ اگر ایرلاین دیگه ای هم هست که بلیط مناسبی برای این تاریخ داره ممنون میشم کسی راهنمایی کنه. با تشکر.
    يك تيكه بار 23 كيلويي مي تونيد ببريد
    جريمه ي تيكه بار دومتون 75 دلار هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    يك تيكه بار 23 كيلويي مي تونيد ببريد
    جريمه ي تيكه بار دومتون 75 دلار هست
    ممنون از راهنمایی تون آقا پیمان. دو تا سوال دیگه هم داشتم:
    1- من در صفحه قبل دیدم که در جواب یکی از کاربران گفته بودین که در باکو نیازی به ویزای ترانزیت نیست. منتها یک مسئله ای که هست من فاصله بین 2 تا پروازم در فرودگاه باکو 10 ساعت و 15 دقیقه هست. می خواستم مطمئن بشم که با توجه به زیاد بودن این زمان به ویزای ترانزیت احتیاجی نباشه؟
    2- این جریمه بار 75 دلار برای بار دوم که گفتین رو در فرودگاه امام هم میشه داد یا فقط در زمان صدور بلیط؟ و اینکه به چه ارزهایی قبول میکنن؟

Junior Member

سلام. آقا پیمان به من گفتن که ویزا لازم نیست ولی من با کنسولگری آذربایجان تماس گرفتم. گفتن باید ویزا داشته باشی، چون باید هواپیما رو عوض کنی و سالن ترانزیت رو ترک کنی و وسایلت رو تحویل بگیری و دوباره تحویل هواپیمای بعدی بدی یعنی عملا وارد خاک آذربایجان میشی. برای پروازهای کانکت ویزا لازم نیست. من هم با همین پرواز میرم 7 ام.

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون آقا پیمان. دو تا سوال دیگه هم داشتم:
    1- من در صفحه قبل دیدم که در جواب یکی از کاربران گفته بودین که در باکو نیازی به ویزای ترانزیت نیست. منتها یک مسئله ای که هست من فاصله بین 2 تا پروازم در فرودگاه باکو 10 ساعت و 15 دقیقه هست. می خواستم مطمئن بشم که با توجه به زیاد بودن این زمان به ویزای ترانزیت احتیاجی نباشه؟
    2- این جریمه بار 75 دلار برای بار دوم که گفتین رو در فرودگاه امام هم میشه داد یا فقط در زمان صدور بلیط؟ و اینکه به چه ارزهایی قبول میکنن؟
    1. زير 24 ساعت مشكل ويزاي ترانزيت نداريد
    2. توي فرودگاه بايد پرداخت كنيد فقط. به دلار فكر مي كنم فقط

نقل قول نوشته اصلی توسط hana_66s نمایش پست ها
    سلام. آقا پیمان به من گفتن که ویزا لازم نیست ولی من با کنسولگری آذربایجان تماس گرفتم. گفتن باید ویزا داشته باشی، چون باید هواپیما رو عوض کنی و سالن ترانزیت رو ترک کنی و وسایلت رو تحویل بگیری و دوباره تحویل هواپیمای بعدی بدی یعنی عملا وارد خاک آذربایجان میشی. برای پروازهای کانکت ویزا لازم نیست. من هم با همین پرواز میرم 7 ام.
    كنسولگری آذربايجان بي خود گفت
    سلام برسونيد بگيد دوستان دارند هر روز ايران مي رند امريكا و كانادا با پرواز 144 بريتيش از باكو به لندن بدون ويزای ترانزيت
    ويزاي ترانزيت نمي خواهد
    براي تعويض هواپيما كه سالن ترانزيت رو ترك نمي كنند كه.
    فرودگاه باكو هم يك سالن ترانزيت بيشتر نداره.

Junior Member

سلا. یک سوال از اعضای باتجربه فروم داشتم. من ویزای تحصیلی ام را 4 روز پیش گرفتم. برای تهیه بلیط ایا لازم است حتما یک بلیط دوسره تهیه کنم یا یکسره کافیست/؟ ضمنا اگر بلیط رفت را تهران به بیرمنگام بگیرم ایا میشود برگشت را لندن به تهران گرفت یا انهم حتما باید بیرمنگام به تهران باشد؟

با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mdadgar نمایش پست ها
    سلا. یک سوال از اعضای باتجربه فروم داشتم. من ویزای تحصیلی ام را 4 روز پیش گرفتم. برای تهیه بلیط ایا لازم است حتما یک بلیط دوسره تهیه کنم یا یکسره کافیست/؟ ضمنا اگر بلیط رفت را تهران به بیرمنگام بگیرم ایا میشود برگشت را لندن به تهران گرفت یا انهم حتما باید بیرمنگام به تهران باشد؟

با سپاس
    بليت يكسره مي تونيد بگيريد
    برگشت هم لازم نيست حتمن از همون شهر باشه

باسلام آقا پیمان عزیز یک راهنمایی میخواستم در طول یکسال گذشته سه بار بلیط رفت و برگشت انگلیس را از ترکیش ایر گرفتم ومتاسفانه هر بار مجبور شدم یکماه قبل از پرواز ،تاریخ را تغییر بدهم و جریمه پرداخت کردم همین سه هفته قبل هم مبلغ 1/5 میلیون بابت تغییر تاریخ سه روزه پرداخت کردم آیا با توجه به اینکه فرزندم دانشجوست مجبوریم بلیط رفت و برگشت بگیریم ؟ چون معمولا تاریخ برگشتش را بایدعوض کنیم پیشنها د شما چیه چه راهی هست که هربار اینقدر جریمه ندهیم/
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)