نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 37 از 61 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

پیش فرض پاسخ : پروازهای انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط fatfat نمایش پست ها
    باسلام آقا پیمان عزیز یک راهنمایی میخواستم در طول یکسال گذشته سه بار بلیط رفت و برگشت انگلیس را از ترکیش ایر گرفتم ومتاسفانه هر بار مجبور شدم یکماه قبل از پرواز ،تاریخ را تغییر بدهم و جریمه پرداخت کردم همین سه هفته قبل هم مبلغ 1/5 میلیون بابت تغییر تاریخ سه روزه پرداخت کردم آیا با توجه به اینکه فرزندم دانشجوست مجبوریم بلیط رفت و برگشت بگیریم ؟ چون معمولا تاریخ برگشتش را بایدعوض کنیم پیشنها د شما چیه چه راهی هست که هربار اینقدر جریمه ندهیم/
    سلام
    تغيير تاريخ ها توی رفت بوده يا توی برگشت؟
    دانشجو ها نيازی ندارند بليت برگشت حتمن داشته باشند
    كلن من هميشه با گرفتن بليت رفت و برگشت در صورتي شما قصد تغيير محل زندگي و اقامتتون رو داريد مخالفم. مثل دانشجو ها و مهاجرين.
    مبدا يك بليت رفت و برگشت هميشه بايد از محل اقامتتون باشه. يعني كسي كه انگليس زندگي مي كنه بايد بليت رفت و برگشتش رو از مبدا ايران نگيره از مبدا خود انگليس بگيره.
    اينطوري بهتر ميدونه و ميتونه تنظيم كنه كه چه تاريخي قصد سفر به ايران داره و چه تاريخي دوباره بر ميگرده به انگليس

آقا پیمان مشکل اینجاست که تاریخ امتحانات پایان ترم یا تحویل پروژه و... هیچوقت قطعی نیست یعنی وقتی از اینجا بلیط رفت و برگشت میگیریم دوسه هفته آخر ترم متوجه میشیم که تاریخ برگشت مناسب نیست .
    دوست عزیز نظرتون در مورد هواپیمایی قطر چیه از نظر قیمت و مقررات تغییر تاریخ بلیط ؟ مقصد شهر بیرمنگهام است .
    ممنون از پاسخ و وقتی که صرف راهنمایی میکنید.
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

Junior Member

سلام. دوستان عزیز کسی میدونه ایا دانشجویان نیاز به پرداخت عوارض خروج دارند یا خیر. همینطور ممنون میشم اگر مبلغ جریمه اضافه بار برای هواپیمایی امارات را بفرمایید.

سپاسگزارم

Junior Member

من سابقه پرواز با ترکیش ندارم دوستانی که سابقشو دارن
    میشه بگن ایا باری که بردن داخل هواپیما رو وزن کردن هرکسی که رفته بود میگه وزن نکرددن مال اونها رو ولی از شرکت خودشون که پرسیدم میگن بعضی وقتا وزن میکنن و اگه وزن کنن تا 8 کیلو میشه برد بعضی وقتا وزن نمیکنن خوب این یعنی چی ادم بلا تکلیفه چی کار کنه من تا 12 - 13 کیلو میخام ببرم که هیچ رقمه نمیتونم بدم بار صدمه میبینه

نقل قول نوشته اصلی توسط fatfat نمایش پست ها
    آقا پیمان مشکل اینجاست که تاریخ امتحانات پایان ترم یا تحویل پروژه و... هیچوقت قطعی نیست یعنی وقتی از اینجا بلیط رفت و برگشت میگیریم دوسه هفته آخر ترم متوجه میشیم که تاریخ برگشت مناسب نیست .
    دوست عزیز نظرتون در مورد هواپیمایی قطر چیه از نظر قیمت و مقررات تغییر تاریخ بلیط ؟ مقصد شهر بیرمنگهام است .
    ممنون از پاسخ و وقتی که صرف راهنمایی میکنید.
    به نظر من بليت يكطرفه هميشه براش بگيريد
    راجع به قطري منطقي ترين پرواز به تاريخ سفرتون بستگي دارد و پرواز هايي كه در اون زمان AVAILABLE هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط mdadgar نمایش پست ها
    سلام. دوستان عزیز کسی میدونه ایا دانشجویان نیاز به پرداخت عوارض خروج دارند یا خیر. همینطور ممنون میشم اگر مبلغ جریمه اضافه بار برای هواپیمایی امارات را بفرمایید.

سپاسگزارم
    قانونش اين هست كه اگر محل اقامتتون توي پاس ايراني تون ايران هست بايد عوارض بديد

نقل قول نوشته اصلی توسط NEGARRR نمایش پست ها
    من سابقه پرواز با ترکیش ندارم دوستانی که سابقشو دارن
    میشه بگن ایا باری که بردن داخل هواپیما رو وزن کردن هرکسی که رفته بود میگه وزن نکرددن مال اونها رو ولی از شرکت خودشون که پرسیدم میگن بعضی وقتا وزن میکنن و اگه وزن کنن تا 8 کیلو میشه برد بعضی وقتا وزن نمیکنن خوب این یعنی چی ادم بلا تکلیفه چی کار کنه من تا 12 - 13 کیلو میخام ببرم که هیچ رقمه نمیتونم بدم بار صدمه میبینه
    ببريد مشكلي نيست

Junior Member

سلام پیمان جان ، قیمت بلیط برای Birmangham
    که گفتی چقدر میشه؟ آیا همون قیمت قبلی ؟با پرواز آذر بایجان؟از Birmangham تا Nottingham چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirrrr نمایش پست ها
    سلام پیمان جان ، قیمت بلیط برای Birmangham
    که گفتی چقدر میشه؟ آیا همون قیمت قبلی ؟با پرواز آذر بایجان؟از Birmangham تا Nottingham چطور؟
    1/370 ميشه روي توركيش گرفت اگه يه شب استانبول بتوني بموني

Junior Member

با عرض سلام،
    من بلیط ترکیش برای لندن گرفتم و دو ساعت در استانبول ترانزیت خواهم داشت. توی بلیط برای بار زده سی کیلو. آیا این باری است که تحویل می دهیم به جز باری که با خود داخل هواپیما می بریم؟
    و سوال دیگر اینکه اگر بار را در دو بسته تحویل دهم جریمه دارد یا خیر؟
    مبلغ جریمه هر کیلو اضافه بار چقدر است؟

پیشاپیش سپاسگزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)