نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 43 از 61 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پروازهای انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    دقیقا و من فکر میکنم خیلی هم هواپیما معمولی یا داغونی هم نباشه
    به هر حال یک شرکت بین المللی هست
    چند تا از دوستان هم که از انگلستان میان و میرن میگن ما هم با ترکیش میایم هم هواپیماهاش خوبه و هم قیمتش و هم اینکه مسافتش کمتره و هم تحویلت میگیرن و هم مهماندارای خوب و مودبی داره !!!!
    دلیلی که من همیشه سعی می کنم با ترکیش سفر نکنم اینه که توی فرودگاه استانبول موقع پرواز های خروجی به انگلیس واقعا مدارک رو خیلی بیخود و با وسواس خیلی زیاد چک می کنند و سوال های خیلی خیلی بیخود و بی موردی هم می پرسن و اگه انتقاد کنیم هم معطلمون میکن تا با یه سوپروایزر صحبت کنیم و اون صد تا سوال بی ربط تر هم می پرسه.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    دلیلی که من همیشه سعی می کنم با ترکیش سفر نکنم اینه که توی فرودگاه استانبول موقع پرواز های خروجی به انگلیس واقعا مدارک رو خیلی بیخود و با وسواس خیلی زیاد چک می کنند و سوال های خیلی خیلی بیخود و بی موردی هم می پرسن و اگه انتقاد کنیم هم معطلمون میکن تا با یه سوپروایزر صحبت کنیم و اون صد تا سوال بی ربط تر هم می پرسه.

پس به نظرتون کدوم پرواز خوبه برای مقصد بیرمنگهام؟

ApplyAbroad Guru

پس به نظرتون کدوم پرواز خوبه برای مقصد بیرمنگهام؟
    همون ترکیش براتون احتمالا بهترین گزینه است. من فقط اون رو گفتم که بدونید چه خبره و اگه یه وقت سوال پیچتون کردن (حتی سوالاتی که به نظرتون شاید بی ربط باشه) بدونید که کاملا عادیه.

ببنيد سوپروايز های ويزا بعضی وقت ها سوال هاي كاملن بیربطي ميكنند همانطور كه فرموديد
    جواب اين سوال ها هيچ اهميتي نداره چي باشه و اصلن خودشون هم گوش نميدن شما چي ميگيد
    فقط ميخوان با سوال و جواب ميزان هل شدن و مضطرب شدن مسافر رو دستشون بياد
    80 درصد مسافرين قاچاق توی هل شدن خودشون رو لو ميدن
    اگر شما پاسپورت ايراني داريد مرد هستيد و سن تون بين 20 تا 30 هست توی مظن اتهام هستيد و شانس زيادي داريد كه ازتون سوال جواب هاي بيربط بشه
    به نظر من ربطي نداره با كدوم ارلاينز پرواز داشته باشيد با قطري يا امارت هم ممكنه اين اتفاق ها بيافته
    مثلا رشته تحصيليتون چي هست! ، به چه ورزشي علاقه داريد! ، اوه شما پاسپورت ايرانی داريد ولي لهجه اتون بيشتر شبيه عراقی ها هست ! اهل كدوم شهر ايران هستيد! اين شهر كجا واقع شده! فارسی بلديد؟! شماره پاسپورتتون چيه؟! (‌بلد بودن اين سوال البته نكته منفی هست تا مثبت ) . كدوم شهر انگليس داريد ميريد؟ اگه الان نقشه رو بيارم ميتونيد بهم اين شهر رو نشون بديد!
    بهترين كار اين هست كه شما خونسردي تون رو حفظ كنيد و عصباني نشيد و با لبخند جواب سوالاتشون رو بديد
    اون ها پدر كشتگي با كسي ندارند و فقط كارشون رو دارن انجام ميدن چون بابت هر مسافر قاچاق ارلاينز 2000 پوند جريمه ميشه
    با اين همه كنترل باز هم مسافرين قاچاق به صورت روزانه از زير دستشون در ميرن
    انگليس مقصد ايده آلی هست برای اين نوع از مسافرين
    ویرایش توسط Pearson : September 21st, 2014 در ساعت 03:33 PM

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ببنيد سوپروايز های ويزا بعضی وقت ها سوال هاي كاملن بیربطي ميكنند همانطور كه فرموديد
    جواب اين سوال ها هيچ اهميتي نداره چي باشه و اصلن خودشون هم گوش نميدن شما چي ميگيد
    اگر شما پاسپورت ايراني داريد مرد هستيد و سن تون بين 20 تا 30 هست توی مظن اتهام هستيد و شانس زيادي داريد كه ازتون سوال جواب هاي بيربط بشه
    به نظر من ربطي نداره با كدوم ارلاينز پرواز داشته باشيد با قطري يا امارت هم ممكنه اين اتفاق ها بيافته
    مثلا رشته تحصيليتون چي هست! ، به چه ورزشي علاقه داريد! ، اوه شما پاسپورت ايرانی داريد ولي لهجه اتون بيشتر شبيه عراقی ها هست ! اهل كدوم شهر ايران هستيد! اين شهر كجا واقع شده! فارسی بلديد؟! شماره پاسپورتتون چيه؟! (‌بلد بودن اين سوال البته نكته منفی هست تا مثبت ) . كدوم شهر انگليس داريد ميريد؟ اگه الان نقشه رو بيارم ميتونيد بهم اين شهر رو نشون بديد!
    بهترين كار اين هست كه شما خونسردي تون رو حفظ كنيد و عصباني نشيد و با لبخند جواب سوالاتشون رو بديد
    اون ها پدر كشتگي با كسي ندارند و فقط كارشون رو دارن انجام ميدن چون بابت هر مسافر قاچاق ارلاينز 2000 پوند جريمه ميشه

ممنون از شما
    چه باحال این جور سوالا خوراک خودمه اگه نخوان اذیت کنن که اینقد ریلکس جواب میدم که نگو
    ولی من از خانومم میترسم چون ایشون بعد از من میاد میترسم ایشون نتونه خوب پاسخ بده

ممنون از شما
    چه باحال این جور سوالا خوراک خودمه اگه نخوان اذیت کنن که اینقد ریلکس جواب میدم که نگو
    ولی من از خانومم میترسم چون ایشون بعد از من میاد میترسم ایشون نتونه خوب پاسخ بده
    به ندرت امكان داره از خانم ها همچين سوالاتی پرسيده شه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    چند تا سوال عادیه ولی استانبول برای من همیشه یه چیز وحشتناک بوده و سوالاتشون فوق العاده شخصی و بی ربط. من پاسپورت انگلیسی دارم و باز هم این سوالات رو می پرسن. مثلا در حد اینکه این کجا کار می کنی یا درآمدت چقدره یا پاسپورتت رو چطوری گرفتی! سوالات از جنس چیزایی که شما گفتید عادیه اینها در استانبول خیلی خیلی فراتر میرن از این حد. من در هیچ فرودگاه دیگه در کل جهان ندیدم در این حد سوال بپرسند.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    چند تا سوال عادیه ولی استانبول برای من همیشه یه چیز وحشتناک بوده و سوالاتشون فوق العاده شخصی و بی ربط. من پاسپورت انگلیسی دارم و باز هم این سوالات رو می پرسن. مثلا در حد اینکه این کجا کار می کنی یا درآمدت چقدره یا پاسپورتت رو چطوری گرفتی! سوالات از جنس چیزایی که شما گفتید عادیه اینها در استانبول خیلی خیلی فراتر میرن از این حد. من در هیچ فرودگاه دیگه در کل جهان ندیدم در این حد سوال بپرسند.
    ممكنه علت های مختلفی داشته باشه
    پاسپورتتون بيومتريك نباشه و يا عكس پاسپورتتون شبيه خودتون نباشه
    همانطور كه گفتم خدمتتون سوالات اصلن اهميتی نداره
    ممكنه سن ملكه رو ازتون بپرسن
    بعضی از مسافرين قاچاق هم از گذرنامه هايي استفاده ميكنند كه هيچ مشكلی نداره پاسپورتشون و فقط مشكل اين هست كه پاسپورت برای اون شخص نيست
    من يك بار خودم يه مسافر رو ديدم كه پاسپورت نيوزلندی داشت ولي نميتونست نيوزلند رو روي نقشه دنيا پيدا كنه كجاست! يعنی نميدونست كدوم طرفه!!! بالا پايين!!!

ممنون از شما
    من هم با تركيش اومدم. فقط پرسيد نامه اي از دانشكاه داري منم CAS رو نشون دادم و پرسيد رشتت چيه. و در اخر از پاسپورتم يه عكس كرفت.

Junior Member

سلام

دوستانی که تجربه سفر به انگلیس با ترکیش و از استانبول را دارند میشه راهنمایی کنند

یک پروازی هست که فاصله دو تا پرواز تو استانبول یک ساعت و ده دقیقه هست. به نظرتون کافی هست یا نه؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)