نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 46 از 61 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

پیش فرض پاسخ : پروازهای انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafafaraji نمایش پست ها
    سلام دوستان وققتتون بخیر....ممنون میشم برای اول مهر پرواز از تهران به لیدز راهنماییم کنید..
    حول و حوش قیمت از مسیرهای مختلف رو میخاستم بدونم...مرسی
    سلام
    به منچستر شما بايد بليت بگيريد از ايران
    با اتحاد حدود 1/250 ميليون تومن ميتونيد بگيريد

سلام دوست عزیز. من مقصدم شهر ابردین تو اسکاتلنده. لطف می کنین بگین بهترین مسیر و پرواز رو واسه فرودگاه ابردین بهم بگین. از فرودگاه امام خمینی پرواز مستقیم هست یا باید از ترکیه برم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط galaxy_110 نمایش پست ها
    خیلی ممنون. ولی شنیدم جدیدا ایران ایر خیلی داره اذیت میکنه. ممنون میشم نظر دوستان را بروز بدونم.
    دوستان حواسشون باشه ایران ایر پای پرواز تو هیترو ترازو گذاشته. یعنی آخر بی فرهنگی!!! در هر صورت اگه موقع چک این هم متوجه بار دستی تون نشن، موقع سوار شدن گیر می دن. دیگه خود دانید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Cpst نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من مقصدم شهر ابردین تو اسکاتلنده. لطف می کنین بگین بهترین مسیر و پرواز رو واسه فرودگاه ابردین بهم بگین. از فرودگاه امام خمینی پرواز مستقیم هست یا باید از ترکیه برم؟

ممنون
    سلام
    براي آبردين تركيب كي ال ام اتحاد قيمت هاي خوبي ميده اغلب
    البته اين مسير دو تا توقف داره ولی پورت وروديتون خود آبردين هست در انگليس

سلام
    قيمت پرواز در روزهاي مختلف فرق داره بهتر از يک سايت خريد آنلاين قيمت ها رو چک کنيد
    http://www.kayak.co.uk/

سلام
    دوستان شرمنده ممکنه به سوال من پاسخ بدین؟
    من قراره برای ویزای tier4 اقدام کنم CASام صادر شده از دانشگاه کینگستون لندن،فرم سایت ویزا رو هم تکمیل کردم فقط مونده پرداختشو انتخاب تاریخ مراجعه برای ارائه مدارک ویزا.
    سوال من اینه،آیا همراه با مدارک ارائه به تله پرفورمنس باید بلیط هواپیما رو هم ارائه بدم یا میشه صبر کرد و بعد از نتیجه بلیط گرفت،سوال بعدی اینه که در هر دو صورت ،من باید بلیط رفت و برگشت بگیرم یا بلیط رفت کفایت میکنه با توجه به اینکه قراره ویزای 3 ساله صادر بشه.
    و سوال آخر این که الان ارزون ترین نرخ برای پروازهای تهران به لندن چیه و مربوط به کدوم هواپیماییه؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    تو خود سايت ويزا اطلاعات كامل را داده و اينكه تاكيد كرده تا ويزا نگرفتين بليت تهيه نكنين. بنابراين لازم نيست بليت بگيرين. بعد از صدور ويزا با خيال راحت بليت يك طرفه بگيرين . پرواز هم به جز ايران اير بقيه پروازها خارجي هستند از google flight مي تونين سرچ كنين https://www.google.com/flights/#sear...7;r=2015-08-11
    چيزي كه الان گوگل نشون ميده تهران به لندن از 175 دلار هست به بالا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Baran94 نمایش پست ها
    سلام
    تو خود سايت ويزا اطلاعات كامل را داده و اينكه تاكيد كرده تا ويزا نگرفتين بليت تهيه نكنين. بنابراين لازم نيست بليت بگيرين. بعد از صدور ويزا با خيال راحت بليت يك طرفه بگيرين . پرواز هم به جز ايران اير بقيه پروازها خارجي هستند از google flight مي تونين سرچ كنين https://www.google.com/flights/#sear...7;r=2015-08-11
    چيزي كه الان گوگل نشون ميده تهران به لندن از 175 دلار هست به بالا.
    ممنون منم مرجع قیمتیم گوگل بود اما خب گفتم شاید آفری چیزی در حال حاضر برقرار باشه مثلا قطر ایر یه درصدی برای ایرانیا چند روزیه تخفیف در نظر گرفته(ایمیل مارکتینگشون برام اومده بود)
    ضمنا میشه لینک صفحه ای که گفته شده توش اصلا بلیط نگیرید رو بفرستین برام؟ چون تو همین سایت اپلای ابرود بعضی از دوستان تو مدارکی که برده بودن پرینت بلیطشونم قید کرده بودن هرچند زیاد منطقی به نظر نمیرسه.
    برای ویزای توریستیم همینطوره از لحاظه الزام بلیط؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام كافي هست
    اگر كافي نباشه خود ارلاينز اجازه صدور همچين بليتی رو نميده
    من چند ماه پيش با همين پرواز اومدم منچستر اگه بچه يا شخص مسن باهاتون هست ازين پرواز صرف نظر كنيد

Junior Member

سلام
    دوست عزیزمن از تهران می بایست به بیرمینگام برم بین 29 تا 31 Aug هر وقت زمان داد. می خوام ببینم از چه سایتی بلیط رزرو کنم و هزینه بلیط یک طرفه چقدر است. لطفا راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)