نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 48 از 55 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : پروازهای انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط amindeyranlou نمایش پست ها
    سلام.

ممنون از راهنمایی خوبتون.

در مورد سوال پنجم در واقع میخواستم بدونم که قیمت مناسب و آفرهای پروازی بهتر رو میشه از سایت خاصی پیدا کرد یا اینکه این سایتها تفاوتی با هم ندارند؟

باز هم ممنون
    هر کدوم POINT OF SALES های متفاوتی دارند
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2083319

Junior Member hoseinjj آواتار ها

کسی نجربه ای در این خصوص داره که بتونه به من کمک کنه
    بهترین(ارزان، سریع و بدون دردسر) راه برای رسیدن به شهر شفیلد کدومه ؟
    از تهران به لندن و از لندن با ترن یا اتوبوس به شفیلد یا از تهران به منچستر و از اونجا به شفیلد با اتوبوس یا اگر راه دیگه ای رو پیشنهاد بدید ممنون میشم.
    Only God can judge me

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinjj نمایش پست ها
    کسی نجربه ای در این خصوص داره که بتونه به من کمک کنه
    بهترین(ارزان، سریع و بدون دردسر) راه برای رسیدن به شهر شفیلد کدومه ؟
    از تهران به لندن و از لندن با ترن یا اتوبوس به شفیلد یا از تهران به منچستر و از اونجا به شفیلد با اتوبوس یا اگر راه دیگه ای رو پیشنهاد بدید ممنون میشم.
    مسلما ارزان و سریع و بدون دردسر یک جا جمع نمی شوند.
    ارزانترینش تهران-لندن-شفیلد (با اتوبوس) هست. همین مسیر رو می تونید با قطار هم بیاید. ولی بسته به ساعت حرکت قطار تقریبا بین ۵۰-۸۰ پوند گرونتر از اتوبوس هست. اگر که بلیط رو همون روز توی ایستگاه خریداری کنید ممکنه تا ۱۰۰ پوند هم بشه.
    بی دردسر ترینش تهران-منچستر-شفیلد هست. با قطار از فرودگاه منچستر تا شفیلد حدود ۱ ساعت ۱۵ دقیقه راه هست و سرویس مستقیم هم وجود داره. در بعضی حالات ممکنه لازم باشه در ایستگاه پیکادلی منچستر قطار رو عوض کنید. بلیط رو اگه از قبل تهیه کنید می تونید تا قیمت پایه حدود ۸ پوند رو هم بگیرید. ولی بلیط های خرید همون روز توی رنج ۲۰-۳۰ پوند هست.
    برای پرواز گزینه تهران-بیرمنگهام-شفیلد هم عملی هست. بیرمنگام هم تا شفیلد حدود ۱.۵-۲ ساعت با قطار راهه. و در بعضی مواقع پروازها به میرمنگام ارزونتر از منچستر هست. بلیط قطار نسبت به لندن-شفیلد خیلی ارزونتره ولی از منچستر گرون تره.
    برای مشاهده ساعت قطارها و قیمت هاشون می تونید از این سایت استفاده کنید.
    http://www.nationalrail.co.uk/
    به هر حال پیشنهاد من همون منچستر شفیلد هست. البته این نکته رو در نظر بگیرید که برای منچستر الزاما پروازتون توقف داره یه جا. ولی لندن رو می تونید مستقیم با ایران ایر یا بریتیش بیاید.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Junior Member

سلام دوستان من 25 سپتامبر شروع کورسم در ساتهمپتون هست و 5 سپتامبر نوبت ویزا دارم در امارات با سرویس پرایوریتی. با توجه به اینکه در حالت میانگین تا برگردم ایران حدود 10 روز فرصت دارم که خودم رو به ساتهمپتون برسونم پیشنهاد میکنید بلیط تهران لندن رو از الان بگیرم یا صبر کنم تا نتیجه ویزا مشخص بشه و بعد اقدام کنم؟ در صورتی که بخوام بلیط یک طرفه و مستقیم بگیرم به نظرتون از کجا اقدام کنم برای خرید بهتر هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yamin_mehr نمایش پست ها
    سلام دوستان من 25 سپتامبر شروع کورسم در ساتهمپتون هست و 5 سپتامبر نوبت ویزا دارم در امارات با سرویس پرایوریتی. با توجه به اینکه در حالت میانگین تا برگردم ایران حدود 10 روز فرصت دارم که خودم رو به ساتهمپتون برسونم پیشنهاد میکنید بلیط تهران لندن رو از الان بگیرم یا صبر کنم تا نتیجه ویزا مشخص بشه و بعد اقدام کنم؟ در صورتی که بخوام بلیط یک طرفه و مستقیم بگیرم به نظرتون از کجا اقدام کنم برای خرید بهتر هست؟
    من هم مایلم پاسخ این سوال رو بدونم...
    در ضمن با ایران ایر (پرواز مستقیم تهران-هیترو) رفت و برگشت الان حدود 2.800.000 تومان هست.

Junior Member

از 10 مهر ایران ایر آفر داره: بلیط 3 ماهه دو طرفه تهران-لندن با قیمت 1.800.000 تومان و 40 کیلو بار.
    فقط جریمه تعویض و استردادش حدود 300 تومان هست.

ApplyAbroad Superstar

دوستانی که به مقصد لندن و جنوب مثل ساسکس یا کنت میخواهد پرواز کنند از هواپیمایی اوکراین بلیط بگیرند واقعا به صرفه است و پروازها به و از گتویک است که نسبت به هیثرو کوچک تر است. در رفت و برگشت به تهران هم دو ساعت و ۱۰ دقیقه فقط فاصله کانکشن است. بار ۲۳ کیلو و میشود با قیمت مناسب ۲۳ کیلوهای متعدد دیگر هم خرید(من همیشه ۴ تا اضافه میگیرم!). سه سال است پرواز میکنم و راضی هستم. البته در لگ لندن به تهران چمدانهایتان ممکن آسیب ببینند و من نمیدانم چرا!

ApplyAbroad Superstar

پاسخ به سوال مقدر: فرودگاه کانکشن بوریسپول در کی یف است که فرودگاه جمع و جور - در حد سابانچی استانبول یا فوردگاه آتن - و کارآمد و مرتبی است.

Junior Member

دوستان من با ترکیش ایرلاین یک ترانزیت در استانبول دارم. من دقت کردم در فرودگاه دو تا محل برای international terminal transfer داره. کدومشون رو باید برم که همونجام افسر ویزام رو چک کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gelato نمایش پست ها
    دوستان من با ترکیش ایرلاین یک ترانزیت در استانبول دارم. من دقت کردم در فرودگاه دو تا محل برای international terminal transfer داره. کدومشون رو باید برم که همونجام افسر ویزام رو چک کنه؟
    بستگی به این داره کهگیت خروجیتون نزدیک به کدوم باشه. وقتی که دارین از هواپیما خارج و وارد سالن فرودگاه میشین حواستون به تابلوها باشه که برین قسمت ترانزیت. بعدآ داخل سالن مانیتورها رو چک کنین که ببینید برای پرواز بعدیتون کدوم گیت باید برین. اگر حس کردین نمیتونین پیدا کنین حتما سوال کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)