نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 48 از 61 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

پیش فرض پاسخ : پروازهای انگلستان

دوستان کسی اطلاع داره که پروازهای تهران - لندن هواپیمایی یونان (Aegean Airlines) چطوره؟ از لحاظ قیمت خیلی ارزون تر از شرکت های دیگه هست.
    یه سوال دیگه هم اینکه از دوستان کسی تا حالا از تخفیف های دانشجویی ایرلاین ها استفاده کرده؟
    ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط abab1984 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره که پروازهای تهران - لندن هواپیمایی یونان (Aegean Airlines) چطوره؟ از لحاظ قیمت خیلی ارزون تر از شرکت های دیگه هست.
    یه سوال دیگه هم اینکه از دوستان کسی تا حالا از تخفیف های دانشجویی ایرلاین ها استفاده کرده؟
    ممنون.
    از اون پرواز بنده اطلاعی ندارم. ولی به تجربه بهم ثابت شده که هیچ ارزونی بی حکمت نیست.
    و بعدش هم تخفیف دانشجویی فقط ایران ایر داره که اون هم من یه بار زنگ زدم به دفتر لندنش و گفت که برای تخفیف باید پرونده ات توی سفارت تکمیل باشه و یه جورایی با معرفی سفارت بهت تخفیف میدیم. که گفتم خب حالا با احتساب اون چقدر میشه. گفت همین قیمت هایی که بهت گفتم. یعنی عملا فرقی بین حالتی که نمی دونست من دانشجو هستم و حالتی که گفتم دانشجو ام وجود نداشت. البته این قضیه مربوط به 1 سال پیشه.
    فکر کنم ( مطمئن نیستم ) که بعضی از ایرلاین ها به دانشجوی زیر 26 سال تخفیف میدهند. باید سایت ایرلاین رو چک کنید.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    از اون پرواز بنده اطلاعی ندارم. ولی به تجربه بهم ثابت شده که هیچ ارزونی بی حکمت نیست.
    و بعدش هم تخفیف دانشجویی فقط ایران ایر داره که اون هم من یه بار زنگ زدم به دفتر لندنش و گفت که برای تخفیف باید پرونده ات توی سفارت تکمیل باشه و یه جورایی با معرفی سفارت بهت تخفیف میدیم. که گفتم خب حالا با احتساب اون چقدر میشه. گفت همین قیمت هایی که بهت گفتم. یعنی عملا فرقی بین حالتی که نمی دونست من دانشجو هستم و حالتی که گفتم دانشجو ام وجود نداشت. البته این قضیه مربوط به 1 سال پیشه.
    فکر کنم ( مطمئن نیستم ) که بعضی از ایرلاین ها به دانشجوی زیر 26 سال تخفیف میدهند. باید سایت ایرلاین رو چک کنید.
    خیلی ممنونم از پاسختون.
    البته من از کیفیتش اطلاعی ندارم و خوب طبیعی هستش که با قیمتی که برای پرواز تهران-لندن ارائه میده (حدود نصف و حتی یک-سوم ایرلاین های دیگه) بی کیفیت تر از ایرلاین های دیگه باشه. ولی نکته ای که هست اینه که شاید این ارزونی به خاطر این باشه که حدود شش ماهه که این ایرلاین کارش را در ایران آغاز کرده و ممکنه فعلا به خاطر جلب مشتری این کار را بکنه. حتی در مورد بار مجاز، پروازهای به/از دو کشور ایران و عربستان را جدا کرده و بار مجاز بیشتری را به اونها اختصاص داده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی مهندسی مکانیک

سلام
    دوستان کسی تجربه هواپیمایی آذربایجان ،تهران ب لندن رو داره؟

Junior Member

به باکو هواپیماش معمولیه اما به لندنش dreamliner Boeing-787 هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA دانشگاه تهران

سلام
    من یه سوال داشتم در باره خرید بلیط از سایت cheapoair
    من میخوام اواسط سپتامبر پرواز لندن بگیرم، زنگ زدم به یه آژانس مسافرتی قیمت گرفتم که ارزون ترین پرواز واسه ایران ایر بود تو سپتامبر با قیمت حدود یک میلیون و چهارصد. بعد تو گوگل پرواز چک کردم تو سپتامبر قیمت ها از 155 دلار هست به بالا. از یکی از این آژانس ها پرسیدم گفتم چرا اینقدر نرخ شما گرون تر از چیزیه که تو اینترنت نشون میده، گفت اینا مالیات رو در نظر نگرفتن و مثلا پرواز هواپیمایی اکراین 2 سپتامبر که 195 دلار قیمتشه بعد از مالیات میشه حدود 850. میخواستم ببینم همچین چیزی صحت داره یا تو نرخ سایتی مثل cheapoair با احتساب مالیات هست؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط ssa11200 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال داشتم در باره خرید بلیط از سایت cheapoair
    من میخوام اواسط سپتامبر پرواز لندن بگیرم، زنگ زدم به یه آژانس مسافرتی قیمت گرفتم که ارزون ترین پرواز واسه ایران ایر بود تو سپتامبر با قیمت حدود یک میلیون و چهارصد. بعد تو گوگل پرواز چک کردم تو سپتامبر قیمت ها از 155 دلار هست به بالا. از یکی از این آژانس ها پرسیدم گفتم چرا اینقدر نرخ شما گرون تر از چیزیه که تو اینترنت نشون میده، گفت اینا مالیات رو در نظر نگرفتن و مثلا پرواز هواپیمایی اکراین 2 سپتامبر که 195 دلار قیمتشه بعد از مالیات میشه حدود 850. میخواستم ببینم همچین چیزی صحت داره یا تو نرخ سایتی مثل cheapoair با احتساب مالیات هست؟
    ممنون
    Cheapoair معمولا قیمت هاش رو به صورت شکسته نشون میده که مثلا انقد پول بلیط هست و انقدر پول مالیات. ولی نهایتا اون عددی رو که تحت عنوان total price نشون میده اون مقدار پولی هست که از جیب شما برای بلیط و مالیات و... میره. اگه که توی صفحه سرچش یه پرواز خاص رو انتخاب کنید، جزییات بیشتری رو درباره قیمت توی صفحه بعد نشون میده. واسه تهران لندن فک کنم توی همون رنجی باشه که خودتون گفتید. البته 195 دلار و 850 تومن هم انچنان تفاوت فاحشی نداره.
    از سایت skyscanner هم می تونید قیمت ها رو چک کنید. من معمولا از اسکای اسکنر قیمت های بهتری گرفتم.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Junior Member

Pegasus Airlines رو من در لیست نمی بینم. به تجربه قیمت های خیلی پایینی داره فقط سرویس خوبی نداره که برای همین بهش میگن ایرلاین اکونومیک.

Junior Member

سلام بچه ها خسته نباشید. یک سوال داشتم خواهشا جواب بدید.
    الان اگه از تهران به لندن واسه شهریور بلیط بگیرم می ارزه؟ یا همون موقع ها بگیرم زیادی تفاوتی از لحاظ قیمت ندارن؟ (منظورم از لحاظ اختلاف قیمت هست)
    چون دقیقا تاریخ دقیق رفتن از اینجا رو نمیدونم. میخوام بدونم مقرون به صرفه هست الان بلیط رو بگیرم و بعدا تاریخ پرواز رو عوض کنم؟ یا اینکه همون موقعها بلیط بگیرم تفاوت زیادی ندارن با همدیگه؟
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط XhaamedX نمایش پست ها
    سلام بچه ها خسته نباشید. یک سوال داشتم خواهشا جواب بدید.
    الان اگه از تهران به لندن واسه شهریور بلیط بگیرم می ارزه؟ یا همون موقع ها بگیرم زیادی تفاوتی از لحاظ قیمت ندارن؟ (منظورم از لحاظ اختلاف قیمت هست)
    چون دقیقا تاریخ دقیق رفتن از اینجا رو نمیدونم. میخوام بدونم مقرون به صرفه هست الان بلیط رو بگیرم و بعدا تاریخ پرواز رو عوض کنم؟ یا اینکه همون موقعها بلیط بگیرم تفاوت زیادی ندارن با همدیگه؟
    با تشکر
    اگه بلیت ارزون بگیرید خب جابجایی زمانش هزینه داره
    به نظرم کم کم یه ماه دیگه صبر کنید قیمتا فرقی نمیکنه 99%

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)