نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 58 از 61 نخستنخست ... 84849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

پیش فرض پاسخ : پروازهای انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط kafka100 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    خسته نباشید.

من دانشجوی دکترا هستم، ویزام اما یک ماهه است، باید وقتی رسیدم انگلیس کارت اقامتم رو که طول مدت تحصیلم هست توی این یک ماه بگیرم. الان میخوام بلیط بگیرم ولی نمیدونم که آیا بلیط رو باید دوطرفه بگیرم لزوما، با توجه به اینکه ویزای من یک ماهه است؟ البته توی ویزام نوع ویزا رو که دانشجویی هست زده، و فکر می‌کنم برای ویزای دانشجویی لازم نباشه دو طرفه گرفت. ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.
    با تشکر.
    دو محدودیت بلیت برگشت و اعتبار گذرنامه فقط شامل مسافرین با ویزاهای ویزیتوری میباشد

سلام دوستان
    من به زودی باید به بیرمنگام برم. ساکن مشهد هستم و مقدار بار برام خیلی مهم هست. خودم با جستجویی که داشتم به گزینه هواپیمایی قطری رسیدم که مستقیم با یک توقف دوحه منو از مشهد به بیرمنگام می‌بره و سی کیلو بار مجاز داره. کسی می‌تونه پیشنهاد ارزون تر و قابل مقایسه ای از نظر شرایط راحتی سفر و مقدار بار به من بده؟
    ممنون میشم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

منهم الان نگاه کردم بهترین به نظر همان قطری است.

البته بهترین که از مشهد دیگری فقط تورکیش و اماراتی با یک توقف است و در اکتبر قیمتهایشان از قطری بیشتر است.

امید که سفر خوبی داشته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط DrBioOptics نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به زودی باید به بیرمنگام برم. ساکن مشهد هستم و مقدار بار برام خیلی مهم هست. خودم با جستجویی که داشتم به گزینه هواپیمایی قطری رسیدم که مستقیم با یک توقف دوحه منو از مشهد به بیرمنگام می‌بره و سی کیلو بار مجاز داره. کسی می‌تونه پیشنهاد ارزون تر و قابل مقایسه ای از نظر شرایط راحتی سفر و مقدار بار به من بده؟
    ممنون میشم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

میدانم که به تهران رفتن و از آنجا شروع سفر ایجاد مشکل میکند ولی همین قطری قیمتهای به نسبت بهتری از تهران در اکتبر میدهد. اشتباه نکنم به خصوص ۱۴ ام .

اینکار ها از تخصصهای دوستمان پبرسون است ولی فقط از باب اطلاع شما که شاید بشود چند کوئیدی صرفه جویی کرد!

سلام دوستان
    ممنون میشم
    ویرایش توسط susighton : October 6th, 2019 در ساعت 01:15 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    میدانم که به تهران رفتن و از آنجا شروع سفر ایجاد مشکل میکند ولی همین قطری قیمتهای به نسبت بهتری از تهران در اکتبر میدهد. اشتباه نکنم به خصوص ۱۴ ام .

اینکار ها از تخصصهای دوستمان پبرسون است ولی فقط از باب اطلاع شما که شاید بشود چند کوئیدی صرفه جویی کرد!
    سلام
    ممنون از راهنمایی شما
    والا گزینه تهران آمدن بهرحال روی میز هست اما با احتساب هزینه آمدن به تهران و تعویض فرودگاه و ریسک تاخیر پرواز های داخلی و اینکه من با همسر و فرزند نوزادم سفر میکنم چندان مقرون به صرفه نبود. اگر یک اختلاف قیمت فاحش و قابل تامل باشه شاید ...

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد بر شما

متوجه مشکلات هستم و کاملا حق دارید. قصد فقط همراهی و همفکری است.

البته شما انتخابهای خوب دیگری هم شاید داشته باشید که وقتی با خانواده هستید شاید صرفه جویی کم نباشد. مثلا به فرودگاه Luton یا stansted که شمال لندن هستند تشریف ببرید - بلیطهای این دو فرودگاه نسبتا ارزان تز هستند و گاهی خیلی ارزانتر هستند - و از آنجا با تاکسی به برمنگام . بین دو ساعت از لیوتون تا ۲ ساعت و نیم برای استنستد طول میکشد. اگر جنوب برمنگام هم بروید که باز زمان کمتر میشود.

با Skyscanner چک کنید خیلی راحت انتخابهای پرواز را مقایسه بفرمایید.

امید که سفر خوبی داشته باشید.

سلام
    ممنون از راهنمایی شما
    والا گزینه تهران آمدن بهرحال روی میز هست اما با احتساب هزینه آمدن به تهران و تعویض فرودگاه و ریسک تاخیر پرواز های داخلی و اینکه من با همسر و فرزند نوزادم سفر میکنم چندان مقرون به صرفه نبود. اگر یک اختلاف قیمت فاحش و قابل تامل باشه شاید ...

Keep Calm and APPLY ON

سلام مجدد بر شما

متوجه مشکلات هستم و کاملا حق دارید. قصد فقط همراهی و همفکری است.

البته شما انتخابهای خوب دیگری هم شاید داشته باشید که وقتی با خانواده هستید شاید صرفه جویی کم نباشد. مثلا به فرودگاه Luton یا stansted که شمال لندن هستند تشریف ببرید - بلیطهای این دو فرودگاه نسبتا ارزان تز هستند و گاهی خیلی ارزانتر هستند - و از آنجا با تاکسی به برمنگام . بین دو ساعت از لیوتون تا ۲ ساعت و نیم برای استنستد طول میکشد. اگر جنوب برمنگام هم بروید که باز زمان کمتر میشود.

با Skyscanner چک کنید خیلی راحت انتخابهای پرواز را مقایسه بفرمایید.

امید که سفر خوبی داشته باشید.
    کاملا متوجه هستم لطف دارید
    من اولین بار هست که میخوام برم انگلیس. نمی‌دونم فرودگاه چقدر تاثیر گذاره و اینکه هزینه تاکسی چقدر خواهد شد. اینکه اصلا آیا تاکسی ظرفیت حمل همه بار من رو داره! این سایت رو هم چک میکنم حتما
    اگر لندن برای من ارزان تر میشه آیا ایران ایر انتخاب مناسب تری نیست؟

ApplyAbroad Superstar

کاملا چالشهای سفر با خانواده انهم برای مقصد جدید را درک میکنم و امیدوارم سفر خوب و راحتی داشته باشید.

در خصوص ایران ایر : به هیثرو میرود که دور میشود و بلیطهایش هم معمولا گران است. من در این سالها یک یا دوبار با ایران ار پرواز کرده ام و سالهاست حتی چک هم نمیکنم. قبلا - یعنی حدود ۱۴-۱۵ سال پیش ماهان به برمنگام پرواز مستقیم داشت -البته شروع از هند بود و همیشه کلی عزیزان هندی در هواپیما بودند- که دیگر میدانم جمع شده است. دو فرودگاهی که نوشتم عملا در لندن نیستند و کرایه تاکسی نباید بیشتر از ۱۳۰-۱۴۰ پوند بشود. میشود البته چک کرد.

برمنگام شهر خیلی ارزانی است و امیدوارم که اقامت خوبی داشته باشید

کاملا متوجه هستم لطف دارید
    من اولین بار هست که میخوام برم انگلیس. نمی‌دونم فرودگاه چقدر تاثیر گذاره و اینکه هزینه تاکسی چقدر خواهد شد. اینکه اصلا آیا تاکسی ظرفیت حمل همه بار من رو داره! این سایت رو هم چک میکنم حتما
    اگر لندن برای من ارزان تر میشه آیا ایران ایر انتخاب مناسب تری نیست؟

Keep Calm and APPLY ON

کاملا چالشهای سفر با خانواده انهم برای مقصد جدید را درک میکنم و امیدوارم سفر خوب و راحتی داشته باشید.

در خصوص ایران ایر : به هیثرو میرود که دور میشود و بلیطهایش هم معمولا گران است. من در این سالها یک یا دوبار با ایران ار پرواز کرده ام و سالهاست حتی چک هم نمیکنم. قبلا - یعنی حدود ۱۴-۱۵ سال پیش ماهان به برمنگام پرواز مستقیم داشت -البته شروع از هند بود و همیشه کلی عزیزان هندی در هواپیما بودند- که دیگر میدانم جمع شده است. دو فرودگاهی که نوشتم عملا در لندن نیستند و کرایه تاکسی نباید بیشتر از ۱۳۰-۱۴۰ پوند بشود. میشود البته چک کرد.

برمنگام شهر خیلی ارزانی است و امیدوارم که اقامت خوبی داشته باشید
    ماهان ار علاوه بر برمینگهام به منچستر هم پرواز داشت که مسافرین رو از دهلی و لاهور پاکستان میاورد به انگلیس
    در سر رویای پرواز به لندن هم میگذراند که فاتحه اش سال 2007 خونده شد

ApplyAbroad Superstar

درست میفرمائید من منچستر ماهان را کاملا فراموش کرده بودم. عملکرد عجیبی هم داشتند به خاطرم هست برای خرید بلیط کافی بود یکساعت قبل از پرواز به کانترشان در فرودگاه رفت همان جا با دست بلیط مینوشتند و میفرختند. کسانی هم همانجا چانه میزدند و کمی تخفیف میگرفتند یا به جایش اضافه بار میگرفتند. خیلی شبیه ترمینالهای اتوبوس شهرستانهای کوچک ایران کار میکردند.

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)