نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 8 از 61 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد پروازهای انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    میتونم بپرسم با کدوم پرواز 5 ساعته؟ با BMI شش ساعته و با ایران ایر به دلیل توقف در کلن الان هفت ساعته. با امارات 7 ساعت تا دبی و دو ساعت تا تهران و نزدیک 2-3 ساعت توقف در دبی میشه 12. سه برابر نیست. ولی خوب در عوض هر روز دو تا پرواز داره ولی ایران ایر الان فقط هفته ای 3-4 تا پرواز داره.
    حالا 6 ساعت . من نمی دونم چه دلیل منطقی ممکن است وجود داشته باشد که آدم سفر 6 ساعته اش 12 ساعت بکند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

من اون قیمت هایی که دادم واسه همین چند روز پیشه. الانم بلیط دارم از امارات و دیدید که همش 5000 تومان گران تر از ایران ایر هستش. گلف ایر که واقعا ارزون تر ار این حرف ها بود. اصلا افر هم نبود. شما تو سایتاشون قیمت ها رو چک کنید. حالا ماها که مسئول فروش این شرکت ها نیستیم. هر کسی نسبت به دلایلش یه سرویسی رو انتخاب میکنه دیگه. ولی مطمئن باش که یه فرقی بین بویینگ 777 نسل جدید با یه ایرباس 20 30 ساله هست. پرواز امارات واقعا پرواز با کیفیت و راحتیه. دلیل ارزون بودن اینها هم مشخصه و اون سوخت ارزون هستش که خودشون تولید کننده هستند. شما همین ماهان رو ندیدید چند روز پیش 2 تا هواپیماش واسه دوسلدورف و استکهلم موتوراشون اتیش گرفت و استانبول فرود امدن؟ خب یه احتمال کم هم واسه اینا باید گذاشت دیگه. ضمنا تاخییر های زیاد اینها رو هم در نظر بگیرید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    حالا 6 ساعت . من نمی دونم چه دلیل منطقی ممکن است وجود داشته باشد که آدم سفر 6 ساعته اش 12 ساعت بکند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما نمیدونم چرا اینقدر علاقمندی به این بحث؟ این نرخ ها رو ببینید. این 400 هزار تومان اختلاف رو من نمیدونم از کجا آوردید؟
    به ترتیب برای یک، شش و دوازده ماهه
    ایران ایر تهران-لندن: 792000-898000-988000
    بی ام آی: 900000-900000-900000
    امارات: 950000-950000-992000
    قطر:780000-850000-1100000

از لندن به تهران به پوند
    ایران ایر: 320.60-440.60-520.60
    بی ام ای: 537-537-537
    امارات: 454-454-454
    قطر: 462-680-1252

خوب قطر در بلند مدت واقعا گرونه. ولی امارات اصلا گرون نیست. با توجه به موارد زیر:
    1-امنیت پرواز و کیفیت پرواز که شما فقط نزدیک صد تا فیلم و موزیک میتونید تو پرواز اکونومی ببینید و سرتون کاملا گرم میشه
    2-هر روز پرواز داره و روزی دو تا پرواز داره درحالیکه ایران ایر فقط 3-4 پرواز در هفته داره و ممکنه برنامه های شما بهم بخوره
    3-بی ام آی با توجه به مستقیم بودن برای پرواز یک ساله به صرفه تره با توجه به کیفیت و امنیت پرواز
    دلایل منطقی اینا بودند. دقیقا مثل اینکه شما بخواهید قطار درجه یک تهران مشهد رو 18000 تومان بلیطشه با قطار سریع السیر لندن پاریس که فکر کنم 60 یورو بلیتش باشه مقایسه کنید.

در ضمن قیمت های بالا برای هیترو بود که ایران ایر بهش پرواز داره. در حالیکه امارات و قطر به گتویک هم پرواز دارند که هزینه نزدیک 70 پوند به دلیل عوارض فرودگاه کم میشه. کسایی هم که لندن بودند میدونند که فرقی بین این دو تا و رفت و آمد تا فرودگاه نیست.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما نمیدونم چرا اینقدر علاقمندی به این بحث؟ این نرخ ها رو ببینید. این 400 هزار تومان اختلاف رو من نمیدونم از کجا آوردید؟
    به ترتیب برای یک، شش و دوازده ماهه
    ایران ایر تهران-لندن: 792000-898000-988000
    بی ام آی: 900000-900000-900000
    امارات: 950000-950000-992000
    قطر:780000-850000-1100000

از لندن به تهران به پوند
    ایران ایر: 320.60-440.60-520.60
    بی ام ای: 537-537-537
    امارات: 454-454-454
    قطر: 462-680-1252

خوب قطر در بلند مدت واقعا گرونه. ولی امارات اصلا گرون نیست. با توجه به موارد زیر:
    1-امنیت پرواز و کیفیت پرواز که شما فقط نزدیک صد تا فیلم و موزیک میتونید تو پرواز اکونومی ببینید و سرتون کاملا گرم میشه
    2-هر روز پرواز داره و روزی دو تا پرواز داره درحالیکه ایران ایر فقط 3-4 پرواز در هفته داره و ممکنه برنامه های شما بهم بخوره
    3-بی ام آی با توجه به مستقیم بودن برای پرواز یک ساله به صرفه تره با توجه به کیفیت و امنیت پرواز
    دلایل منطقی اینا بودند. دقیقا مثل اینکه شما بخواهید قطار درجه یک تهران مشهد رو 18000 تومان بلیطشه با قطار سریع السیر لندن پاریس که فکر کنم 60 یورو بلیتش باشه مقایسه کنید.

در ضمن قیمت های بالا برای هیترو بود که ایران ایر بهش پرواز داره. در حالیکه امارات و قطر به گتویک هم پرواز دارند که هزینه نزدیک 70 پوند به دلیل عوارض فرودگاه کم میشه. کسایی هم که لندن بودند میدونند که فرقی بین این دو تا و رفت و آمد تا فرودگاه نیست.
    حالا هومن جان جریان اینه که gulfair واقعا از اینا ارزونتره. الان مثلا 436$ هم داره.ولی خب طول پرواز بیشتره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    حالا هومن جان جریان اینه که gulfair واقعا از اینا ارزونتره. الان مثلا 436$ هم داره.ولی خب طول پرواز بیشتره.
    خوب من داشتم با ایران ایر مقایسه میکردم و چون خواستم عدالت رعایت بشه فقط قیمت پروازهای به هیترو رو نوشتم از گتویک اینا همشون ارزون ترند. گلف از همشون ارزون تره ولی فکر کنم هر روز پرواز نداره و ترانزیت بالایی داره تو بحرین. در ضمن خوبی امارات اینه که فکر کنم به شش تا شهر پرواز داره و درنتیجه برای کسایی که لندن نمیرند خیلی بهتره.

هدف از کل این بحث ها جلب توجه دوستان به نکات زیر بود:

1. بهترین پرواز همیشه پرواز مستقیم می باشد. حالا در مورد ایران- انگلیس می شود از ایران ار، ماهان و یا BMI استفاده کرد.
    پرواز مستقیم با با پروازی که یک OVERSTOP داشته باشد قابل مقایسه نیست و همینطور پروازی که یک OVERSTOP داشته باشد با دو OVERSTOP
    به نظر من اختلاف ارزش آن ها با هم یک واحد نمی باشد. تفاوت آن ها با ریسک های مختلفی از قبیل نرسیدن به پرواز دوم در صورت تاخیر در پرواز اولی، شانس گم شدن بار و غیره از نوع تفاوت ریشتری است

2. بیشتر مسافرین به منطقی بودن مسیر پرواز اصلاً توجه ای ندارند. این که شما می خواهی به شمال سفر کنی بر خلاف شهر مقصد ابتدا دو هزار کیلومتر به جنوب پرواز کنی
    مثلاٌ از سمنان می خواهید برید تبریز ابتدا بروید اصفهان

3. همینطور بیشتر مسافرین به مدت زمان کل سفر توجه ای نمی کنند. البته قبول دارم انگیزه افراد مختلف از سفر متفاوت است. مسلماً افرادی که دائم در سفر هستند به آن بیشتر اهمیت می دهند تا کسی مثلاً یک بار در سال مسافرت هوایی دارد. مسافرت با ساعات طولانی شما را خسته خواهد نمود. تصور کنید که مثلاً ساعاتی بعد از رسیدنتون به شهر مقصد باید در جلسه ای شرکت کنید

توی این لینک می توانید حادثه های هوایی و انواع اقسام مقایسه های مختلف بین ایرلاینز ها از نقطه نظر تلفات ببینید:

http://www.baaa-acro.com/

توی این لینک می توانید مقایسه ای بین ایرلاینزها از نظر امکانات داشته باشید، متاسفانه ایران ایر هنوز ارزشیابی نشده است:

http://www.airlinequality.com/

موفق باشید

برای رفتن به شفیلد بهترین مسیر و همینطور بهترین پرواز کدومه؟

من دیروز واسه بلیط رفتم دوتا موردی که پیشنهاد داد یکی امارات بود که منچستر می رفت و دیگری ایران ایر بود که لندن می رفت، به نظرتون برای رفتن به شفیلد کدوم مناسب تره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyasadeghi نمایش پست ها
    من دیروز واسه بلیط رفتم دوتا موردی که پیشنهاد داد یکی امارات بود که منچستر می رفت و دیگری ایران ایر بود که لندن می رفت، به نظرتون برای رفتن به شفیلد کدوم مناسب تره؟
    به نظرم اگر می خواهید با ایران ار به لندن بروید بهتره که با ماهان به برمینگام بروید که 100 کیلومتری شفیلد هست.
    برای پرواز های خلیج هم می توانید به جای امارات با قطری تا منچستر هم بروید.

به local map توجه کنید:
    http://www.wolframalpha.com/input/?i...am+to+shefiled
    ویرایش توسط Pearson : October 3rd, 2010 در ساعت 12:06 PM

یک سوال برمنگام یا منچستر کدوم به شفیلد نزدیکتره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)