صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: واحد بین المللی دانشگاه ها

Junior Member

پیش فرض واحد بین المللی دانشگاه ها

با سلام.

مدارکی که از شعبه های بین المللی دانشگاه های داخل ایران صادر میشه چقدر اعتبار داره؟تو راهنمای ثبت نام نوشته مدرک رسمی دانشگاه اصلی با مهر واحد بین الملل اعطا خواهد شد.اصلا کشورهای دیگه این مراکز رو قبول میکنن؟

با توجه به این که اجازه خروج برای مدارک زیر کارشناسی داده نمیشه به نظر شما تحصیل در رشته های دکترای مربوط به پزشکی (دندان پزشکی داروسازی و پزشکی) با هزینه زیادش (سالی بالای 14 میلیون بدون خوابگاه و سایر امکانات) چطوره؟

لطفا اگه اطلاعات بیشتری راجع به واحدهای بین المللی علوم پزشکی تهران و شیراز و تبریز دارین بفرمایید.

ممنون.

پیش فرض پاسخ : واحد بین المللی دانشگاه ها

به حواب سوالم رسیدم:
    مدرک دانشگاه بین الملل تهران تا اونجایی که من پرسیدم، توش نوشته میشه که "مدرک ماله دانشگاه تهران - شعبه ی بین الملله"... یعنی مدرکش همون دانشگاه تهران نیست....

بارم خوشحال می شم دوستانی که در این دانشگاه ها تحصیل میکنن، بگن توی مدرکشون چی ذکر میشه؟ (بین الملل یا چیزی نوشته نمیشه)
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

Junior Member

من مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی دانشگاه صنعتی اصفهان دارم و در حال حاضر مشغول به تدریس در دانشگاه آزاد می باشم، به علت علاقه به ادامه در رشته داروسازی در آزمون کنکور سراسری امسال شرکت کردم و مجاز به انتخاب رشته واحد بین الملل شدم ولی متاسفانه دعوت به مصاحبه نشدم معدل کتبی دیپلمم نزدیک به 19 هست، تراز نمره کل من درکنکورسراسری حدود 4500میباشد کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ میخوام بدونم در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگا هها چقدر برای دعوت به مصاحبه اختیار دارن؟ یعنی اگه ترازم به تکمیل ظرفیت نخوره دانشگاه میتونه منو به مصاحبه دعوت کنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جایگاه دانشگاههای ایران در جهان

دوستان کسی در مورد دانشگاه های بین المللی در ایران اطلاعی داره؟ مثلا دانشگاه بین المللی تهران کمپوس ارس
    آیا مدرک این دانشگاه اعتبارش برابر همون دانشگاه تهران هست؟
    کلا تحصیل مقطع ارشد رو در این دانشگاه برای تحصیل دکترای خارج از ایران صلاح میدونین یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط genc نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد دانشگاه های بین المللی در ایران اطلاعی داره؟ مثلا دانشگاه بین المللی تهران کمپوس ارس
    کلا تحصیل مقطع ارشد رو در این دانشگاه برای تحصیل دکترای خارج از ایران صلاح میدونین یا خیر؟
    دوستان اگه کسی میدونه جواب بده ، سوال منم هست ؟ دانشگاه شریف کیش چطوری هست ؟
    به نظر دوستان دانشگاه آزاد تهران برای ارشد برم یا شریف کیش ؟ کدوم یک از اینها برای دکترا خارج تاثیر داره ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_agh1 نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی میدونه جواب بده ، سوال منم هست ؟ دانشگاه شریف کیش چطوری هست ؟
    به نظر دوستان دانشگاه آزاد تهران برای ارشد برم یا شریف کیش ؟ کدوم یک از اینها برای دکترا خارج تاثیر داره ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    شریف کیش و دانشگاه آزاد هر دو پول حرام کردن هستند. اما بین اینها شریف کیش بهتره. با همین پول شریف کیش میشه در خارج ارشد رو گرفت.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط basa نمایش پست ها
    من مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی دانشگاه صنعتی اصفهان دارم و در حال حاضر مشغول به تدریس در دانشگاه آزاد می باشم، به علت علاقه به ادامه در رشته داروسازی در آزمون کنکور سراسری امسال شرکت کردم و مجاز به انتخاب رشته واحد بین الملل شدم ولی متاسفانه دعوت به مصاحبه نشدم معدل کتبی دیپلمم نزدیک به 19 هست، تراز نمره کل من درکنکورسراسری حدود 4500میباشد کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ میخوام بدونم در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگا هها چقدر برای دعوت به مصاحبه اختیار دارن؟ یعنی اگه ترازم به تکمیل ظرفیت نخوره دانشگاه میتونه منو به مصاحبه دعوت کنه؟
    4500?!!!
    با این رتبه همین رشته خودتونم نمیارید. نهایتا تا حدودا 1900 برای بدترین جا که دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و زابل باشه شانس هست اما با این رتبه خیر مگر در موادر بسیار نادر.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط genc نمایش پست ها
    اعتبارها فرق داره و همواره نه تنها در ایران که در تمام دنیا واحدهای اقماری دانشگاهها نسبت به خود کمپس اصلی اعتبار پایین تری دارند. دلیل سادش هم اینه که معمولا و.ارد شدن بهشون با دادن شهریه و شرایط سهل تری صورت میگیره که خود همین مسئله غیر رقابتی بودن اعتبار رو پاین میاره.

Junior Member

دوستان ممنون میشم جواب بدین
    برای ارشد دانشگاه های بین الملل بهتره یا ارشد آموزشهای الکترونیکی ؟

از لحاظ ارزش مدرک به چه صورت است ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من تصمیم دارم اگر خدا بخواد برای 2 سال دیگه از دانشگاه های آمریکا پذیرش بگیرم ولی مجبورم 2 سال ایران بمونم.
    از طرفی در حال حاضر نیاز به ارشد دارم و قصد دارم در پردیس دانشگاه تربیت مدرس در رشته روابط بین الملل ثبت نام کنم.
    پردیس این دانشگاه چقدر در دانشگاه های آمریکا معتبره؟
    زمان پذیرش مشکلی بوجود نمیاد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)