نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نحوه تعامل با استاد در مصاحبه و بعد از آن

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

پیش فرض نحوه تعامل با استاد در مصاحبه و بعد از آن

سلام دوستان
    من از یکی از اساتید دانشگاه تورنتو برای مستر مصاحبه حضوری گرفتم.
    امروز که رفتم برای مصاحبه ازم پرسید که thesis base میخوام اپلای کنم یا non-thesis. من هم فکر کردم که چو فاند میخوام قاعدتا باید بگم thesis based. همین رو گفتم و مصاحبه هم خوب بود در مجموع. اما آهرش گفت که من تعداد زیادی دانشجوی thesis based دارم و چون بهاشون مرتب meeting میذارم نمی تونم دانشجوی جدیدی به این صورت بگیرم. اما اگه خواستی research دیگه ای فارغ از مستر انجام بدی میتونی روی من حساب کنی.
    حالا به نظر شما تو ایمیلی که برای تشکر براش میزنم، می تونم بگم آیا برای non-thesis می تونی supervisor من باشی یا نه؟ و آیا برای non-thesis هم فاند و گرانت میدن؟ کلا تر ای ایمیل تشکر چی بنویسم با توجه به مواردی که خدمتتون گفتم.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه تعامل با استاد در مصاحبه و بعد از آن

Salam; say something like this:

Dear Prof. X

I would like to thank you again for interviewing with me and so many thanks for the information you gave me in the interview
    One more thing I'd like to ask now. Can you please let me know more about your funding opportunities or financial supports as I really need to enough money for my education. Please let me know if I can provide any further information

Regards - Your Name

نقل قول نوشته اصلی توسط yasser نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یکی از اساتید دانشگاه تورنتو برای مستر مصاحبه حضوری گرفتم.
    امروز که رفتم برای مصاحبه ازم پرسید که thesis base میخوام اپلای کنم یا non-thesis. من هم فکر کردم که چو فاند میخوام قاعدتا باید بگم thesis based. همین رو گفتم و مصاحبه هم خوب بود در مجموع. اما آهرش گفت که من تعداد زیادی دانشجوی thesis based دارم و چون بهاشون مرتب meeting میذارم نمی تونم دانشجوی جدیدی به این صورت بگیرم. اما اگه خواستی research دیگه ای فارغ از مستر انجام بدی میتونی روی من حساب کنی.
    حالا به نظر شما تو ایمیلی که برای تشکر براش میزنم، می تونم بگم آیا برای non-thesis می تونی supervisor من باشی یا نه؟ و آیا برای non-thesis هم فاند و گرانت میدن؟ کلا تر ای ایمیل تشکر چی بنویسم با توجه به مواردی که خدمتتون گفتم.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)