نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: امسال بعد از چند تماس با استاد یا گرد آفیس به نتیجه دلخو

رأی دهندگان
55. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • زیر 10 تا

13 23.64%
  • زیر 50 تا

7 12.73%
  • زیر 100 تا

10 18.18%
  • زیر 200 تا

4 7.27%
  • بالای 200تا

21 38.18%
صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 106

موضوع: بررسی وضعیت فاندها در سال 2012(RA-TA)

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی وضعیت فاندها در سال 2012(RA-TA)

این جو سازی ها در مورد batch mail رو من قبول ندارم. چه طوره یه حمله ی DOS طراحی کنیم بیفتیم به جون سرور graduat school ها؟ یا gmail مون رو بذاریم رو burst mode خودش همینجوری میل بزنه؟؟!!

1000 تا ایمیل؟؟؟ من اسم اینا رو اسپم می ذارم نه ایمیل. چون تو این فرصت کم قطعا نمی تونن ساختاری پیشرفته تر از این داشته باشن:

"من ترانه 25 سال دارم، معدلم هیجده، از ریسرچت، همونایی که تو سایتت نوشتی و منم اینجا کپی پیست کردم خوشم اومده، می خوام phd بخونم فاند هم می خوام (allude to!)، چشم به راه جوابتم" که نشد ایمیل.

خودم به تعداد انگشتهای دستم ایمیل زدم نصف بیشتر هم جواب خوب گرفتم. ادبیات همه ی ایمیل ها مم با هم فرق دارند. همیشه دنبال استادایی هستم که تو فیلد کاریشون حرف واسه گفتن دارم. همیشه هم تو ایمیلم می گم که با توجه به فلان مقاله یا پروژه ت، اگه فلان کار رو بتونیم بکنیم فلان میشه و ....
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    این جو سازی ها در مورد batch mail رو من قبول ندارم. چه طوره یه حمله ی DOS طراحی کنیم بیفتیم به جون سرور graduat school ها؟ یا gmail مون رو بذاریم رو burst mode خودش همینجوری میل بزنه؟؟!!

1000 تا ایمیل؟؟؟ من اسم اینا رو اسپم می ذارم نه ایمیل. چون تو این فرصت کم قطعا نمی تونن ساختاری پیشرفته تر از این داشته باشن:

"من ترانه 25 سال دارم، معدلم هیجده، از ریسرچت، همونایی که تو سایتت نوشتی و منم اینجا کپی پیست کردم خوشم اومده، می خوام phd بخونم فاند هم می خوام (allude to!)، چشم به راه جوابتم" که نشد ایمیل.

خودم به تعداد انگشتهای دستم ایمیل زدم نصف بیشتر هم جواب خوب گرفتم. ادبیات همه ی ایمیل ها مم با هم فرق دارند. همیشه دنبال استادایی هستم که تو فیلد کاریشون حرف واسه گفتن دارم. همیشه هم تو ایمیلم می گم که با توجه به فلان مقاله یا پروژه ت، اگه فلان کار رو بتونیم بکنیم فلان میشه و ....
    جو سازی نیست. کسیم اینجا دنبال مطرح کردن خودش نیست. و البته بیکار هم نیستن که بی خودی بشینن ایمیل بزنن. هیچ کس دوست نداره بشین و الکی ایمیل بزنه. برای پیدا کردن پوزیشن های خوب هر چه قدر ستجوی بیشتری انجام بدی بهتره، در این موضوع شکی هم نیست. من نمی دونم شاید روزمه شما خیلی عالی بوده و تو همون چندتای اول جواب گرفتین، اما در حالت کلی باید جستجو و ارتباط زیادی با اساتید برقرار کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها

منم تا حالا همين كار شما رو كردم و به نظرم منطقي هم هست اما دريغ از اينكه حتي يكيشون زحمت بده به خودش و جواب بده يا اينكه اصلا بره توي سايتم. براي بعضي استادا 7-8 ساعت وقت گذاشتم كه مقاله اشونو بخونم و حتي ايده بدم براي ادامه كارشون اما ...
    البته نا اميد نميشم و تا دقيقه آخر هم سعي ام رو ميكنم اما يه جورايي نامرديه كه اين همه وقت بذاري حتي يه تمپليت جواب آدمو ندن. نه به اون شوري شور و نه به اين بي نمكي.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohghaderi نمایش پست ها
    منم تا حالا همين كار شما رو كردم و به نظرم منطقي هم هست اما دريغ از اينكه حتي يكيشون زحمت بده به خودش و جواب بده يا اينكه اصلا بره توي سايتم. براي بعضي استادا 7-8 ساعت وقت گذاشتم كه مقاله اشونو بخونم و حتي ايده بدم براي ادامه كارشون اما ...
    البته نا اميد نميشم و تا دقيقه آخر هم سعي ام رو ميكنم اما يه جورايي نامرديه كه اين همه وقت بذاري حتي يه تمپليت جواب آدمو ندن. نه به اون شوري شور و نه به اين بي نمكي.
    دوست عزیز بهرحال این رو هم در نظر بگیرید که بعضی استادها شاید هفته ای دویست تا از این جور ایمیل ها دریافت بکنن. انتظار خوندن همه ایمیل ها رو نمیشه داشت. بنظر من روش خیلی موثر تر اینه که اگر دوستی دارید که در خارج در رشته شما تحصیل میکنه رزومه تون رو بفرستید براش که با استاد خودش یا بقیه استادهای دانشکده در مورد کار شما صحبت کنه.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohghaderi نمایش پست ها
    نه بنظرم من وقتتون با خوندن مقالات تلف نكنيد خيلي خسته كنند ه است اينجوري، فقط ابراز علاقه كنيد كه دوست داريد باهشون كار كنيد همين. مقالاتش خوندن مال زماني كه رفتيد توي آزمايشگاهش. تازه اون موقع هم مجبور نيستي همش مقالاتون اونو بخوني چون حتما مقالاتي بهتر از مقالات اون استاد و جود داره و پايان نامه ديگه پروژه استاد نميشه شما هستيد كه نقش اصلي را بازي خواهيد كرد
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز بهرحال این رو هم در نظر بگیرید که بعضی استادها شاید هفته ای دویست تا از این جور ایمیل ها دریافت بکنن. انتظار خوندن همه ایمیل ها رو نمیشه داشت. بنظر من روش خیلی موثر تر اینه که اگر دوستی دارید که در خارج در رشته شما تحصیل میکنه رزومه تون رو بفرستید براش که با استاد خودش یا بقیه استادهای دانشکده در مورد کار شما صحبت کنه.
    به شدت تایید میشه. روش کاملا اثبات شده و عملی که مو لا درزش نمیره. تو اکثر موارد هم اعتبار اون دوستتون تو دانشگاه مقصد بیشتر از چیزای دیگه تعیین کننده ست. اگه ملاحظات مالی و مشکل ویزا نبود خودم شخصا" می رفتم و in person صحبت می کردم با استادا. بهتر از اینه که یتیمانه ایمیل بزنی....
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    آخه میدونید مشکل چیه؟ همین دوستان خیلی طفره میرن که این کارو برای آدم انجام بدن،نمیدونم چرا؟ میگن من آشنا نیستم ،بلد نیستم ، فاند نیست و ....
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    سلام
    آخه میدونید مشکل چیه؟ همین دوستان خیلی طفره میرن که این کارو برای آدم انجام بدن،نمیدونم چرا؟ میگن من آشنا نیستم ،بلد نیستم ، فاند نیست و ....
    درست ولی ناامید نشید بازهم به دوستان دیگرتون رو بندازید. من خودم در زمان تحصیل در کانادا برای دوتا از دوستانم پذیرش گرفتم. البته رزومه هاشون خوب بود ولی همین که شخصا با استاد راهنمام صحبت کردم و تعریفشون رو کردم تاثیر مثبتی داشت.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

درست ولی ناامید نشید بازهم به دوستان دیگرتون رو بندازید. من خودم در زمان تحصیل در کانادا برای دوتا از دوستانم پذیرش گرفتم. البته رزومه هاشون خوب بود ولی همین که شخصا با استاد راهنمام صحبت کردم و تعریفشون رو کردم تاثیر مثبتی داشت.
    دم شما گرم ! کاش رفیقای ما هم مثل شما با معرفت بودن !!
    به نظرتون میشه با یکی از دانشجویانی که تحت نظر استاد مربوطه هست و منم باهاش چندتا ایمیل درسی رد و بدل کردم صحبت کنم و ازش بخام(طرف آمریکاییه!)
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    دم شما گرم ! کاش رفیقای ما هم مثل شما با معرفت بودن !!
    به نظرتون میشه با یکی از دانشجویانی که تحت نظر استاد مربوطه هست و منم باهاش چندتا ایمیل درسی رد و بدل کردم صحبت کنم و ازش بخام(طرف آمریکاییه!)
    حالا امتحانش که ضرری نداره فوقش اینهم میگه نمیتونم.