نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: امسال بعد از چند تماس با استاد یا گرد آفیس به نتیجه دلخو

رأی دهندگان
55. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • زیر 10 تا

13 23.64%
  • زیر 50 تا

7 12.73%
  • زیر 100 تا

10 18.18%
  • زیر 200 تا

4 7.27%
  • بالای 200تا

21 38.18%
صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 106

موضوع: بررسی وضعیت فاندها در سال 2012(RA-TA)

Banned

پیش فرض پاسخ : بررسی وضعیت فاندها در سال 2012(RA-TA)

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    این جو سازی ها در مورد batch mail رو من قبول ندارم. چه طوره یه حمله ی DOS طراحی کنیم بیفتیم به جون سرور graduat school ها؟ یا gmail مون رو بذاریم رو burst mode خودش همینجوری میل بزنه؟؟!!

1000 تا ایمیل؟؟؟ من اسم اینا رو اسپم می ذارم نه ایمیل. چون تو این فرصت کم قطعا نمی تونن ساختاری پیشرفته تر از این داشته باشن:

"من ترانه 25 سال دارم، معدلم هیجده، از ریسرچت، همونایی که تو سایتت نوشتی و منم اینجا کپی پیست کردم خوشم اومده، می خوام phd بخونم فاند هم می خوام (allude to!)، چشم به راه جوابتم" که نشد ایمیل.

خودم به تعداد انگشتهای دستم ایمیل زدم نصف بیشتر هم جواب خوب گرفتم. ادبیات همه ی ایمیل ها مم با هم فرق دارند. همیشه دنبال استادایی هستم که تو فیلد کاریشون حرف واسه گفتن دارم. همیشه هم تو ایمیلم می گم که با توجه به فلان مقاله یا پروژه ت، اگه فلان کار رو بتونیم بکنیم فلان میشه و ....
    i'm just waiting for your result at the end of this year!!!!

lets see what you are going to do with this appraoch.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    از اینا کیا فاند دارن(کشور که فرق نداره؟)
    1.adjunct faculty
    2.Lecturer or Senior Lecturer
    3.Distinguished prof
    4.research prof
    5.visiting profs
    راستی adjunct یعنی چی؟ من هرچی سرچ میکنم چیزی نمیتونم پیدا کنم!!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    سلام
    از اینا کیا فاند دارن(کشور که فرق نداره؟)
    1.adjunct faculty
    2.Lecturer or Senior Lecturer
    3.Distinguished prof
    4.research prof
    5.visiting profs
    راستی adjunct یعنی چی؟ من هرچی سرچ میکنم چیزی نمیتونم پیدا کنم!!
    در امریکای شمالی فقط (3) که همون پروفسوره. بقیه هیچ کدام. در انگلیس و استرالیا Lecturer و senior Lecturer هم معادل Assistant و associate professor است و ممکنه فاند بدن.

Adjunct کسی است که عصو هیئت علمی دانشکده نیست و معمولا جای دیگری کار میکنه ولی میتونه co-supervise کنه. معمولا از خودش فاند نداره.

ApplyAbroad Veteran

بچه ها مثله اینکه شرایط اقتصادی بدجور تو آمریکا خرابه..!! همین الان دو تا استاد گفتن پول نداریم.. اگه میتونی ساپورت کنی بسمه الله..!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    بچه ها مثله اینکه شرایط اقتصادی بدجور تو آمریکا خرابه..!! همین الان دو تا استاد گفتن پول نداریم.. اگه میتونی ساپورت کنی بسمه الله..!!
    دانشگاههای قوی پول دارن ولی تحویل نمیگیرن
    دانشگاههای متوسط رو به بد واقعا وضعشون خرابه. به وضوح میشه از ایمیل های دریافتی اینو متوجه شد.

ApplyAbroad Veteran

mahmoudb-- این دو تایی که والا به من جواب دادن جز دانشگاهای قوی تو سازه حساب می شن.. حالا به قول تو متوسط ها هم که وضعشون اونجوریه.. من تازه از دیشب شروع کردم.. اگه وضع اینطوری باشه مجبور میشم از آشنا بازی استفاده کنم.. آخه یه استاد تو آمریکا میشناسم یکی تو ژاپن.. ولی نمی خوام فعلا بهشون رو بزنم.. واسه RL نگهشون داشتم..!! ولی فکر کنم با این وضع آخر دست به دامن همونا بشم..!
    بچه ها اگه کسی جواب خوب میگیره اینجا اعلام کنه لا اقل بقیه یخورده امیدوار شن.. مرسی...

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دانشگاههای قوی پول دارن ولی تحویل نمیگیرن
    دانشگاههای متوسط رو به بد واقعا وضعشون خرابه. به وضوح میشه از ایمیل های دریافتی اینو متوجه شد.
    شما منظورت از قوی و متوسط و ضعیف ، تو رنکینگ چنده؟
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    شما منظورت از قوی و متوسط و ضعیف ، تو رنکینگ چنده؟
    یه سری دانشگاههای اسم و رسم دار همیشه از شرکت ها و موسسات دیگه بودجه برای تحقیقات میگیرن. این قضیه بسته به رشته و ایالت ممکنه فرق کنه. مثلا تو زمینه نفت میدونم دانشگاه آلبرتا و کالگری (تو کانادا) و تکزاس-استین و تکزاس ای اند ام (امریکا) همیشه فاند دارن و همیشه هم متقاضیشون زیاده
    هرچند نمیشه از روی رنک دقیقا وضعیت فاندینگ رو مشخص کرد
    ولی برای تخمین بهتر شما میتونی 1-30 رو دانشگاه قوی در نظر بگیری 30-200 رو متوسط و 200 به اونطرف رو هم ضعیف.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    mahmoudb-- این دو تایی که والا به من جواب دادن جز دانشگاهای قوی تو سازه حساب می شن.. حالا به قول تو متوسط ها هم که وضعشون اونجوریه.. من تازه از دیشب شروع کردم.. اگه وضع اینطوری باشه مجبور میشم از آشنا بازی استفاده کنم.. آخه یه استاد تو آمریکا میشناسم یکی تو ژاپن.. ولی نمی خوام فعلا بهشون رو بزنم.. واسه RL نگهشون داشتم..!! ولی فکر کنم با این وضع آخر دست به دامن همونا بشم..!
    بچه ها اگه کسی جواب خوب میگیره اینجا اعلام کنه لا اقل بقیه یخورده امیدوار شن.. مرسی...
    تمام برگ برنده هاتو رو کن. نهایت میری و از اونجا ترنسفر میکنی. رو انداختن تو اپلای معنی نداره همه اینکارو میکنن..خود اون اساتید هم همین روال رو طی کردن

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    یه سری دانشگاههای اسم و رسم دار همیشه از شرکت ها و موسسات دیگه بودجه برای تحقیقات میگیرن. این قضیه بسته به رشته و ایالت ممکنه فرق کنه. مثلا تو زمینه نفت میدونم دانشگاه آلبرتا و کالگری (تو کانادا) و تکزاس-استین و تکزاس ای اند ام (امریکا) همیشه فاند دارن و همیشه هم متقاضیشون زیاده
    هرچند نمیشه از روی رنک دقیقا وضعیت فاندینگ رو مشخص کرد
    ولی برای تخمین بهتر شما میتونی 1-30 رو دانشگاه قوی در نظر بگیری 30-200 رو متوسط و 200 به اونطرف رو هم ضعیف.
    محمود جون ببین من گفتم که زیر 50 که قبول شدنش سخته!! همه رو از 53 به بعد در نظر گرفتم و واقعا هم وقتی جواب میدن میفهمی که پول ندارن! به نظرت زیر 50 رو شانس دارم امتحان کنم؟آخه تو این دانشگاهها هم اساتید تو سایتشون اکثرا نوشتن بعد از اینکه قبول شدین بیاین صحبت کنیم