صفحه 7 از 30 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 300

موضوع: عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام خطا چه کاری باید انجام دهیم؟

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : برای رفع این پیغام اخطار چه کاری باید انجام دهیم؟

سلام
    با زيادتر شدن تعداد اين error هم برا من يه پيشنهادي دارم، ميشه از همه كاربرها بخوايم كه مثلا پيغامهاي خصوصي قبلي شونو delete كنن تا بار بر سرور كمتر بشه؟ تاثيري داره اينجوري؟
    بعضي موقع ها من حتي مجبور ميشم كه سيستم رو restart كنم تا دوباره بتونم وارد شم! :-\

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام
    با زيادتر شدن تعداد اين error هم برا من يه پيشنهادي دارم، ميشه از همه كاربرها بخوايم كه مثلا پيغامهاي خصوصي قبلي شونو delete كنن تا بار بر سرور كمتر بشه؟ تاثيري داره اينجوري؟
    بعضي موقع ها من حتي مجبور ميشم كه سيستم رو restart كنم تا دوباره بتونم وارد شم! :-\
    با RESTART کردن چه مشکلی رو حل می کنید؟
    امروز واقعا کار با فروم خسته کننده شده

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman

با RESTART کردن چه مشکلی رو حل می کنید؟
    امروز واقعا کار با فروم خسته کننده شده
    والا هيچي! time killing ميكنم تا سيستم خلوت شه بتونم دوباره بيام تو فروم! آره جديدا خيلي سخت شده... صد با error ميده... : ديگه صداي من رو هم در آورد!

تنها راه حلی که داره اینه که صبر کنید بعد از چند دقیقه مجددا" وارد شین
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

امروز واقعا ورود به فروم مشكل شده بود.دائما همون پيغام خطا...
    ولي يه نكته:
    چجوريه كه اگه همون لحظه اي كه خطا ميده با ف ي ل ت ر شكن ميشه وارد سايت شد؟!!!
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Champion

این که با ف ی ل ت ر شکن بشه وارد شد، می‌تونه یک دلیلی داشته باشه. ISP ها از سیستم‌های caching استفاده می‌کنند و به همین دلیل بعضی وقت‌ها بعد از این که پیام خطا از روی سرور از بین رفته شما ممکنه باز هم اون صفحه‌ی خطا رو از روی ISP cache بگیرید. اما اگر از ف ی ل ت ر شکن استفاده کنید، ISP cache رو دور می‌زنید و مستقیم به سرور وصل می‌شید و می‌تونید وارد بشید.

Senior Member pouya4 آواتار ها

من وقتی از Firefox استفاده می کنم خیلی بهتره نسبت به IE ، بد نیست بقیه دوستان هم امتحان کنند...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

ApplyAbroad Champion

قبلا هم گفتم که این پیام خطا هیچ ارتباطی با طرف کاربر نداره و صرفا از سمت سروره و استفاده از مرورگرهای مختلف تغییری در این مشکل ایجاد نمی‌کنه.
    امروز سایت رو به سرور جدیدی منتقل خواهیم کرد. امیدوارم که همه‌ی مشکلات فعلی با انتقال به سرور جدید حل بشه.

ApplyAbroad Champion

سایت به سرور جدید منتقل شده است. لطفا چنانچه با پیام خطایی مواجه شدید یا مشکلات دیگری در عملکرد سایت دیدید، حتما به من اطلاع بدهید.
    ممنون

آقا بابک عزیز:

مرسی از این همه توجه شما. من همه مواردی را که معمولا تا حالا استفاده میکردم چک کردم و مشکلی نبود.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)