صفحه 30 از 30 نخستنخست ... 2021222324252627282930
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 300

موضوع: عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام خطا چه کاری باید انجام دهیم؟

Banned

پیش فرض پاسخ : عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام خطا چه کاری باید انجام دهیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    می خواستم بپرسم که چرا با وجود داشتن 709 امتیاز فقط یک مربع سبز من روشن هست؟ مگر نباید 4 مربع سبز روشن باشد؟ ایا علت خاصی دارد؟
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم
    سلام

5 مربع سبز اول هر کدوم به ازای 1000 امتیاز فعال میشن...
    بنابراین شما که زیر 1000 امتیاز دارید، به درستی فقط یک مربع فعال دارید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام خطا چه کاری باید انجام دهیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

5 مربع سبز اول هر کدوم به ازای 1000 امتیاز فعال میشن...
    بنابراین شما که زیر 1000 امتیاز دارید، به درستی فقط یک مربع فعال دارید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    با عرض سلام خدمت متین کینگ عزیز
    من فکر می کنم که قسمت بازیابی رمز عبور مشکلی داره چون دیروز که ازش استفاده می کردم تا رمز عبور رو به ایمیلم بفرسته سوال کرد مرکز استان گیلان کجاست و من هر شهری رو که میزدم چه درست و چه نادرست پیام میومدکه اشتباه هست. لطفا بررسی کنید .
    ممنون از لطفتون

Junior Member ellna آواتار ها

سلام

مشکلی که برای من به وجود اومده اینه که امتیازاتی که بهم داده میشه اعمال نمیشه و فقط به صورت یک عدد در کنار گزینه "جهت اطلاع شما" نمایش داده میشه و هر چقدر هم که روی این گزینه کلیک می کنم این اعداد از بین نمیرند و فقط به این اعداد اضافه میشه، لطفا راهنماییم کنید.

Banned

وقتی پیام خصوصی میدم تو بخش ارسال شده ها چیزی اضافه نمیشه و همیشه تعدادش صفره
    فکر نمی کنید وقتی قراره کسی به تنظیمات دیفالت این سیستم دست بزنه باید قبلش بلد باشه تا خراب کاری نکنه و همچین مشکلاتی برای کاربرا ایجاد نکنه؟! آموزش کار با vbulletin تو نت زیاده بد نیست بخونیدشون
    تازه اگه پولی باشن هم که فکر کنم به حد کافی درامد دارین که بخریدشون و یاد بگیرین

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام

گزينه مورد نظر شما ارتباطي به چيزهايي كه عنوان كرديد ندارد. لطفا طبق عكس در زمان ارسال پيام تيك گزينه ايي كه با كادر قرمز مشخص شده است را بزنيد. البته از آموزش هاي Vbulletin هم كه معرفي كرديد ميتونستيد كمك بگيريد. در اين عنوان نيز آموزش هايي در خصوص كار با انجمن وجود دارد كه مي توانيد استفاده بفرماييد.

موفق باشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط com_IUST نمایش پست ها
    وقتی پیام خصوصی میدم تو بخش ارسال شده ها چیزی اضافه نمیشه و همیشه تعدادش صفره
    فکر نمی کنید وقتی قراره کسی به تنظیمات دیفالت این سیستم دست بزنه باید قبلش بلد باشه تا خراب کاری نکنه و همچین مشکلاتی برای کاربرا ایجاد نکنه؟! آموزش کار با vbulletin تو نت زیاده بد نیست بخونیدشون
    تازه اگه پولی باشن هم که فکر کنم به حد کافی درامد دارین که بخریدشون و یاد بگیرین
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

اگر مديران به گزارش هايي كه شما ارسال مي فرماييد امتياز دهند مشخص نميشود كه شما از چه كسي و بابت چه ارسالي امتياز دريافت كرده ايد. گاهي كانتر روي يك امتياز باقي ميماند. اگر پسوورد را روي سيستم ذخيره كرده ايد يكبار از سايت Log-Out كرده و مجدد Log-In بفرماييد ضمنا كش بروزر خود را نيز پاك كنيد.

موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط ellna نمایش پست ها
    سلام

مشکلی که برای من به وجود اومده اینه که امتیازاتی که بهم داده میشه اعمال نمیشه و فقط به صورت یک عدد در کنار گزینه "جهت اطلاع شما" نمایش داده میشه و هر چقدر هم که روی این گزینه کلیک می کنم این اعداد از بین نمیرند و فقط به این اعداد اضافه میشه، لطفا راهنماییم کنید.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

پیامای من تایید نمیشد و الان ظاهرا مشکل حل شده. ظاهرا باید گزینه ذخیره زده بشه اینجا خواندم. وقتی ارسال را میزدم یک پیغام میداد stay or leave the page. بعد leave را میزدم مینوشت نوشته شما کوتاه هست. stay را که میزدم هم میموند رو همون صفحه.
    هنوزم مشکل سر جاشه و در تاپیک دیگر ارسال کردم پیام رو و دوباره همون مشکل بود. نمیدونم چطور شد اینجا تونستم ارسال کنم.
    This page is asking you to confirm that you want to leave-data you have entered may not be saved.

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام

سلام،

من تاپیک مناسب تری برای مطرح کردن این پرسش پیدا نکردم امیدوارم به جا باشه و پاسخش رو دریافت کنم.
    مدتهاست که تفاوتی نمی کنه من از چه سیستمی آن میشم، از تبلت، لپ تاپ، گوشی و حتی از سیستمی جز منزل، ولی زمانی که می خوام به کاربری امتیاز بدم، "همیشه تنها یکی" از متن هایی که من ماه ها قبل در متن امتیاز برای کاربری نوشتم ظاهر میشه -درست مثل حالتی که پیش فرض میاد!- انگار ثبت شده. خوب طبیعتا مشکل از سیستم من نمی تونه باشه چون من با هر چی آن میشم همین مشکل هست. نمی دونم برای چی این ارور میاد و من هر دفعه باید رد کنم تا بتونم یه متن جدید در امتیاز بنویسم.

ممنونم می شم دلیلشو بدونم.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

من تاپیک مناسب تری برای مطرح کردن این پرسش پیدا نکردم امیدوارم به جا باشه و پاسخش رو دریافت کنم.
    مدتهاست که تفاوتی نمی کنه من از چه سیستمی آن میشم، از تبلت، لپ تاپ، گوشی و حتی از سیستمی جز منزل، ولی زمانی که می خوام به کاربری امتیاز بدم، "همیشه تنها یکی" از متن هایی که من ماه ها قبل در متن امتیاز برای کاربری نوشتم ظاهر میشه -درست مثل حالتی که پیش فرض میاد!- انگار ثبت شده. خوب طبیعتا مشکل از سیستم من نمی تونه باشه چون من با هر چی آن میشم همین مشکل هست. نمی دونم برای چی این ارور میاد و من هر دفعه باید رد کنم تا بتونم یه متن جدید در امتیاز بنویسم.

ممنونم می شم دلیلشو بدونم.
    سلام،

میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدی؟ منظور از اروری که بهش اشاره کردی رو درست متوجه نشدم. برای مثال یه عکس میتونه خیلی گویاتر باشه.
    ولی بر اساس اطلاعاتی که تا اینجا داریم، من حدس میزنم که شما از مرورگر گوگل کروم روی تمام این سیستم ها استفاده میکنی و در مرورگر هم با حساب کاربری گوگلت لاگین می کنی. این کار باعث میشه که اطلاعات تمام مرورگرها یکسان بشه و به همین دلیل فرمی که ماه ها قبل ذخیره شده در همه جا نمایش داده میشه.
    البته با توجه به اینکه فقط یک عبارت نمایش داده میشه یعنی اینکه شما در حال حاضر قابلیت "به یاد سپاری" مرورگر رو غیر فعال کردی و چیزی که هست در حافظه باقی مونده.

لطفا این رو امنحان کن:
    اول سعی کن به یک کاربر امتیاز بدی (همین پست من میتونه گزینه ی خوبی باشه )، وقتی که مطمئن شدی که خطای مورد نظر وجود داره، در نوار آدرس عبارت زیر رو وارد کن
    کد:
    chrome://settings/autofill
    و در پنجره ای که باز میشه ببین آیا اطلاعاتی در مورد تالار وجود داره یا خیر.

موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سپاس از darklord همیشه حاضر در صحنه، جدا اگه شما نبودی کی همیشه پاسخ سوالات ما رو میداد؟
    در مورد بخش اول سوال شما: درسته من در سیستم هایی که در منزل استفاده می کنم همیشه از گوگل کروم استفاده می کنم. ولی در سیستم محل کارم از فایر فاکس و باز هم همین مشکل میاد.
    بعید می دونم در حافظه باقی مونده باشه.
    الان برای امتیاز دادن به پست شما این مشکل به وجود نیومد، ولی ایندفعه حتما همین روشی رو که گفتین انجام میدم و خبرشو بهتون می گم.

باز هم بی نهایت سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    سلام،

میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدی؟ منظور از اروری که بهش اشاره کردی رو درست متوجه نشدم. برای مثال یه عکس میتونه خیلی گویاتر باشه.
    ولی بر اساس اطلاعاتی که تا اینجا داریم، من حدس میزنم که شما از مرورگر گوگل کروم روی تمام این سیستم ها استفاده میکنی و در مرورگر هم با حساب کاربری گوگلت لاگین می کنی. این کار باعث میشه که اطلاعات تمام مرورگرها یکسان بشه و به همین دلیل فرمی که ماه ها قبل ذخیره شده در همه جا نمایش داده میشه.
    البته با توجه به اینکه فقط یک عبارت نمایش داده میشه یعنی اینکه شما در حال حاضر قابلیت "به یاد سپاری" مرورگر رو غیر فعال کردی و چیزی که هست در حافظه باقی مونده.

لطفا این رو امنحان کن:
    اول سعی کن به یک کاربر امتیاز بدی (همین پست من میتونه گزینه ی خوبی باشه )، وقتی که مطمئن شدی که خطای مورد نظر وجود داره، در نوار آدرس عبارت زیر رو وارد کن
    کد:
    chrome://settings/autofill
    و در پنجره ای که باز میشه ببین آیا اطلاعاتی در مورد تالار وجود داره یا خیر.

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)