صفحه 13 از 30 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 300

موضوع: عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام خطا چه کاری باید انجام دهیم؟

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : برای رفع این پیغام اخطار چه کاری باید انجام دهیم؟

درود
    مشکلی که من امروز داشتم این بود که در بعضی از موارد سایت با رفرش باز نمی شود و باید دوباره روی دکمه home کلیک کنم.
    ضمنا" نحوه باز شدن صفحات به این ترتیب است که اول قسمت بالای صفحه (تبلیغات) بعد اون عکس پوشه و نام تاپیک و بعد از تاخیری چند ثانیه ای محتوای تاپیک لود میشود.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

ApplyAbroad Champion

از حدود ۲ ساعت پیش تغییراتی در سخت‌افزار سرور و همین طور در تنظیمات سرور انجام شده که امیدواریم سرعت رو بهتر بکنه. دوستانی که قبلا مشکل سرعت داشتند لطفا من رو در جریان بگذارند که آیا این تغییرات مفید واقع شده یا خیر.

بابک جان سرعت الان بیسته بیسته مرسی

اما نگفتی pocket loss چیه؟ ضرر داره؟ مفیده؟ من بالاخره اینجا یقه کی رو بایستی بگیرم؟
    every thing is possible, but you must pay for it

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط sandbad
    بابک جان سرعت الان بیسته بیسته مرسی

اما نگفتی pocket loss چیه؟ ضرر داره؟ مفیده؟ من بالاخره اینجا یقه کی رو بایستی بگیرم؟
    ببخشید، من این قدر درگیر کارهای سرور بودم که به کل یادم رفت توضیح بدهم. ارتباطات روی اینترنت با ارسال بسته‌های اطلاعات به اسم packet انجام می‌شه. مثلا شما وقتی می‌خواهی یک صفحه‌ای رو ببینی یک packet به سرور ارسال می‌کنی و سرور اون بسته رو می‌گیره و پردازش می‌کنه و بعد جواب شما رو با ارسال یک یا چند packet می‌ده. حالا وقتی ارتباط شما packet loss قابل توجهی داشته باشه، بعضی از این بسته‌ها تحویل داده یا گرفته نمی‌شه. نتیجه‌ی این مساله این می‌شه که تقاضای شما به سرور نمی‌رسه یا جواب سرور به شما نمی‌رسه یا ناقص می‌رسه. به همین دلیل ممکنه یک لینک رو کلیک کنی و مرورگر اینترنت شما منتظر بارگذاری صفحه بشه و بعد از چند دقیقه هیچ اتفاقی نیافته، چون سرور اصلا تقاضایی از شما دریافت نکرده که بخواهد پاسخی بده. در چنین مواقعی معمولا با کلیک کردن refresh یا کلیک کردن روی اون لینک مشکل برطرف می‌شه.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    در این جور موارد لطفا حتما "Not Spam" رو بزنید که gmail این جور ایمیل‌ها رو هرزنامه در نظر نگیره.
    اما برای من در spam هم نمیاد
    Yahoo با Mail Server جدید ما مشکلاتی داشت که برای بعضی از کاربرها اصلا ایمیلی قبول نمی‌کرد. باهاشون تماس گرفتم، گفتند که مشکل رو برطرف کرده‌اند. از پیام‌های Mail Server هم به نظر می‌رسه که مشکل برطرف شده باشه، اما می‌خواستم ببینم آیا باز کسی هست که از فروم ایمیل نگیره؟ در صورتی که جواب بله است، لطفاً حتماً bulk/spam folder رو هم چک کنید و بعد جواب بدهید.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

قبلا من ايميل‌ها رو هم از inbox و هم گاهي از bulk دريافت مي‌كردم. الان همه ايميل هاي فروم يه راست ميره تو spam.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    قبلا من ايميل‌ها رو هم از inbox و هم گاهي از bulk دريافت مي‌كردم. الان همه ايميل هاي فروم يه راست ميره تو spam.
    اگر ایمیل‌ها رو به عنوان Not Spam علامت‌گذاری کنید، دیگه نباید بره تو spam folder.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

اگر ایمیل‌ها رو به عنوان Not Spam علامت‌گذاری کنید، دیگه نباید بره تو spam folder.
    من این کارم کردم ولی باز میره تو spam

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

سرعت باز شدن صفحات برای من پایین اومده
    روز اول فکر می کردم مشکل از سرعت اینترنت خودمه ولی در حال حاضر باید کلی صبر کنم تا صفحه ای باز بشه

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    من این کارم کردم ولی باز میره تو spam
    برای این مساله دیگه فکر نمی‌کنم کار خیلی خاصی از دست من بربیاد. Yahoo در زمینه‌ی Spam Filtering عملکرد مناسبی نداره و خیلی وقت‌ها صرف نظر از این که چه ایمیل‌هایی رو به عنوان Not Spam علامت‌گذاری می‌کنید باز پیام‌ها رو به Spam می‌فرسته. راه حل نهایی این مشکل برای Yahoo اینه که noreply@applyabroad.org رو به contact list خودتون اضافه کنید. در این صورت دیگه پیام‌هایی که از این آدرس ارسال بشه به Spam Folder شما نمی‌ره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)