صفحه 26 از 30 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 300

موضوع: عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام خطا چه کاری باید انجام دهیم؟

پیش فرض پاسخ : برای رفع این پیغام اخطار چه کاری باید انجام دهیم؟

سلام
    من امروز بارها و بارها با این پیام مواجه شدم و عملا امکان ارسال رو نداشتم. کسی مشکل مشابه داشته؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion

مشکلی روی تنظیمات سرور پیش آمده بود که برطرف شد.

Senior Member emperial آواتار ها

سلام
    من نمیدونم مشکل فلدر پیام خصوصی‌های من چیه. همیشه میگه پره و همیشه یک درخواست از طرف یکی‌ از اعضا برای دوستی‌ اونجا هست. من چند بر روی خالی‌ کردن پوشه کلیک کردم ولی‌ هیچ تغییری نمی‌کنه.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial نمایش پست ها
    سلام
    من نمیدونم مشکل فلدر پیام خصوصی‌های من چیه. همیشه میگه پره و همیشه یک درخواست از طرف یکی‌ از اعضا برای دوستی‌ اونجا هست. من چند بر روی خالی‌ کردن پوشه کلیک کردم ولی‌ هیچ تغییری نمی‌کنه.
    درود
    شما باید هم پیام های رسیده و هم پیام های فرستاده شده رو حذف کنید.
    احتمالا دومی رو فراموش می کنید.
    روی نوار کشویی در قسمت تنظیمات یکبار برای رسیده ها و یکبار یرای فرستاده شده ها کلیک کنید و پیام های دلخواه تون رو حذف کنید.
    البته قبلش میتونید بکاپ بگیرید.
    توجه کنید که رنگ قرمز برای ارسال شده ها و رنگ نارنجی برای دریافت شده ها و سبز فضای خالی باکس شماست.
    بازم مشکلی بود عکس ضمیمه کنید.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

سلام.
    بچه ها من چند روز پیش با کلـــــــــــــی آب و تاب از سایت واسه دوستم تعریف کردم و اینجا رو بهش معرفی کردم،الان بنده خدا می گه تو این چند روز هرچی می آد ثبت نام کنه،هر نام کاربری که می ذاره سیستم خطا می ده و می گه این نام کاربری در دیتابیس موجود است!!حتی وقتی حروف درهم و بر هم می ذاریم.
    حالا فکر می کنید مشکل از کجاست؟یه راهنمایی بفرمایید ممنون می شم.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط نسیم نمایش پست ها
    سلام.
    بچه ها من چند روز پیش با کلـــــــــــــی آب و تاب از سایت واسه دوستم تعریف کردم و اینجا رو بهش معرفی کردم،الان بنده خدا می گه تو این چند روز هرچی می آد ثبت نام کنه،هر نام کاربری که می ذاره سیستم خطا می ده و می گه این نام کاربری در دیتابیس موجود است!!حتی وقتی حروف درهم و بر هم می ذاریم.
    حالا فکر می کنید مشکل از کجاست؟یه راهنمایی بفرمایید ممنون می شم.
    مرسی
    سلام، من برای اینکه مطمئن باشم دوباره هم چک کردم. اولین باره که نام تگراری وارد میکنید، او پیفام خطا ظاهر میشه، ولی وقتی tab بزنید یا روی جای دیگه ای کلیک کنید، دوباره چک میکنه و درست میشه.
    ممنون.

سلام
    حساب کاربری قبلی من به نام شری بوداما چند وقتی هست که بلوک شده ومرتب این پیغام را میده.چند باری هم میل زدم که علت را بفهمم اما جوابی نگرفتم.امیدوارم مشکل idقبلیم (شری)حل بشه.در ضمن پیام اخطاری که میادبصورت ذیل:

شری, شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :
    1. ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشید
    2. ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشید
    3. ممکن است این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت منتقل شده باشد
    4. ممکن است این موضوع برای گروه کاربری بالاتری از شما باشد
    5. در صورتی که مطمئن بودید هیچ یک از گزینه های بالا صحیح

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahinz نمایش پست ها
    سلام
    حساب کاربری قبلی من به نام شری بوداما چند وقتی هست که بلوک شده ومرتب این پیغام را میده.چند باری هم میل زدم که علت را بفهمم اما جوابی نگرفتم.امیدوارم مشکل idقبلیم (شری)حل بشه.در ضمن پیام اخطاری که میادبصورت ذیل:

شری, شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :
    1. ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشید
    2. ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشید
    3. ممکن است این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت منتقل شده باشد
    4. ممکن است این موضوع برای گروه کاربری بالاتری از شما باشد
    5. در صورتی که مطمئن بودید هیچ یک از گزینه های بالا صحیح
    سلام دوستان عزیز.
    دقیقا واسه من هم همین اتفاق افتاده. user من rf.ariyapour هستش، که وارد میشه اما نمیشه پستی یا پیام خصوصی داد.
    چی شده؟
    ممنون از همه دوستان عزیز.
    موفق باشید
    ویرایش توسط ArefAriyapour : May 1st, 2011 در ساعت 01:45 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط ArefAriyapour نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    دقیقا واسه من هم همین اتفاق افتاده. user من rf.ariyapour هستش، که وارد میشه اما نمیشه پستی یا پیام خصوصی داد.
    چی شده؟
    ممنون از همه دوستان عزیز.
    موفق باشید
    ای مدیران عزیز، جون خودتون به داد ما برسید. آقا خدایی کلی کار داریم اما یوزرم نمیدونم چرا ban شده. من تو یه تاپیکی به یه سری ها که یه بحث نامربوط به تاپیک داشتن، گفتم که ادامه ندن و گفتم که این پست خودم رو گزارش میکنم که مدیرا بیان این پست ها رو پاک کنن(که تو گزارش پست خلاف هم ذکر کردم جریان چیه) . چند روز بعد user ام ban شد. من فکر میکردم این گزارش پست های خلاف رو مدیرا میخونن که چه خلافی داره. در هر حال فکر کنم سر همین مورد user من یه مدتیه که ban شده، و مثل اینکه قصد برگشتن به حالت اول رو نداره!!!!
    من به یکی از مدیران آلمان گفتم، که اون گفت، اون طور که از یکی از بچه ها پرسیدم user شما به حالت عادی غیر فعال نشده. نمی دونم حالا این یعنی چی!!!!!!!!!!!!!!!!
    مدیرای عزیز لطفا رسیدگی کنید. من با این user الان نمی تونم پست بدم(هرکی بخواد با چند تا user پست بده دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه تو فروم )
    باز میگم، یوزر قبلی من rf.ariyapour هستش
    ممنون از زحماتتون
    موفق باشید

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ArefAriyapour نمایش پست ها
    ای مدیران عزیز، جون خودتون به داد ما برسید. آقا خدایی کلی کار داریم اما یوزرم نمیدونم چرا ban شده. من تو یه تاپیکی به یه سری ها که یه بحث نامربوط به تاپیک داشتن، گفتم که ادامه ندن و گفتم که این پست خودم رو گزارش میکنم که مدیرا بیان این پست ها رو پاک کنن(که تو گزارش پست خلاف هم ذکر کردم جریان چیه) . چند روز بعد user ام ban شد. من فکر میکردم این گزارش پست های خلاف رو مدیرا میخونن که چه خلافی داره. در هر حال فکر کنم سر همین مورد user من یه مدتیه که ban شده، و مثل اینکه قصد برگشتن به حالت اول رو نداره!!!!
    من به یکی از مدیران آلمان گفتم، که اون گفت، اون طور که از یکی از بچه ها پرسیدم user شما به حالت عادی غیر فعال نشده. نمی دونم حالا این یعنی چی!!!!!!!!!!!!!!!!
    مدیرای عزیز لطفا رسیدگی کنید. من با این user الان نمی تونم پست بدم(هرکی بخواد با چند تا user پست بده دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه تو فروم )
    باز میگم، یوزر قبلی من rf.ariyapour هستش
    ممنون از زحماتتون
    موفق باشید
    نام کاربری شما به دلیل تخلف و دریافت اخطار به مدت یک هفته منع کاربری شده. لطفا با این نام کاربری هم فعالیت نکنید چون ایجاد حساب کاربری دوم تخلف هست و جریمش منع دایمی نام های کاربریه.
    مپفق باشید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)